Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas „Rossija 1“ televizijos eteryje pareiškė, kad Sovietų Sąjungos „susikūrimo metu daugelis respublikų gavo milžinišką kiekį rusų žemių ir tradicinių-istorinių rusų teritorijų“. Tačiau, anot jo, pasitraukusios iš SSRS, jos turėjo „išeiti su tuo, su kuo ir atėjo“ ir „nesinešti su savimi rusų tautos dovanų“. Ekspertai pažymi, kad toks kalbėjimas yra nukreiptas į „vidaus rinką“, siekiant konsoliduoti rusus prieš balsavimą dėl Konstitucijos pakeitimo.

Putinas: SSRS palikusios respublikos gavo dovanų daug rusų žemių (nuotr. SCANPIX)

Putinas: SSRS palikusios respublikos gavo dovanų daug rusų žemių (nuotr. SCANPIX)

V. Putinas nepatikslino, kokias konkrečiai respublikas ir apie kokias „istorines rusų žemes“ jis kalba, pažymėjo tik tai, kad „kuriant Sovietų Sąjungą dokumentuose buvo numatyta teisė išstoti iš jos, tačiau nebuvo numatytos procedūros“. 

Tame pačiame interviu, kuris buvo parodytas valstybinės televizijos eteryje likus kelioms savaitėms iki balsavimo dėl Rusijos Konstitucijos pataisų liepos 1-ąją, jis aiškino, kad 2014-aisiais įvykdytą Krymo aneksija „buvo demokratiniu pusiasalio žmonių pasirinkimu“.

„Krymas visada buvo mūsų, net ir žvelgiant iš teisinės pusės“, – pridūrė jis. 

Jau kitą dieną Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas buvo priverstas „išversti“, ką jis norėjo pasakyti apie „rusų tautos dovanas“.

REKLAMA

Rusija neturi teritorinių pretenzijų savo kaimynėms, – pareiškė D. Peskovas. – Jis kalbėjo ne apie dovanas. Jis kalbėjo apie anksčiau paliktas sistemines (Rusijos) Konstitucijos klaidas, kurios nenumatė visos eilės situacijų“.

Ekspertai: Putinas vėl ištraukė „Didžios Rusijos“ kortą

Rusijos opozicijos atstovas Garis Kasparovas pareiškė, kad tokios Rusijos prezidento kalbos reiškia rengimąsi kitam karui.

„Putinas atvirai ruošiasi kitam karui, kalbėdamas apie „rusų žemes“, nepriklausančias buvusioms sovietinėms valstybėms. Lietuva tai aiškiai numatė. Štai kodėl jis taip nori išlaikyti Trumpą valdžioje", – savo „Twitter“ paskyroje rašė jis.

https://twitter.com/Kasparov63/status/1275211465067282438

Kazachstano politologas Šarkanas Nurseitovas tvirtina, kad V. Putinas neturi kito pasirinkimo, kaip revanšistinė retorika, patriotizmo ir nacionalizmo dvasios kėlimas.

„Putino žodžiai yra skirti vidaus rinkai, jis kaip ir užsimena, kad „esant būtinybei mes galime užgrobti ir kitas žemes, kaip tai buvo su Krymu, ir galime jėga įrodyti, kad mes imperija, ir aš vienintelis, kuris gali garantuoti, kad Rusija nesubyrės“. Jo arsenale daugiau nieko neliko, kad pakeltų tautos dvasią“, – cituojamas jis „azattyq.org“.

Politologo Dosymo Satpajevo teigimu, kalbėdamas apie rusų istorines teritorijas buvusiose SSRS šalyse yra tai, kas vadinama „kai politikas pradeda lįsti į istoriją, lauk bėdos“. 

„Aišku, kad, kuomet Putino reitingai dėl blogėjančios ekonominės situacijos šalyje krinta, jis nusprendė ir vėl sužaisti nuvalkiota „Didžiosios Rusijos“ korta, kurią pametė ir kurią jau „apvogė“ kiti“, – aiškina politologas. 

REKLAMA

Politologo Alexanderio Cooley’aus teigimu, V. Putino „kreipimosi“ adresatai yra ir kaimyninės šalys, o tokio veiksmo tikslas – „priminti apie save“ ir „susigrąžinti kontrolę“ Eurazijos erdvėje, kur pandemijos sukelta krizė privertė labiau akcentuoti vidaus politiką. 

„Pastaruosius tris mėnesius mes esame situacijoje, kuomet užsienio santykiai paliko mūsų akiratį. Visi yra susikoncentravę į vidaus reikalus. Tai yra bandymas priminti pasauliui, kad Rusija vis dar turi interesų regione. Aš manau, kad V. Putinas kuriasi sau galimybes ateityje, stiprina savo pozicijas santykiuose su šalimis. Tai signalas, kad – taip, yra Kinija, mes vidury kovido krizės, tačiau nepamiršite, kad mes esame tie, kurie įveda „tvarką“ šioje pasaulio dalyje. Mes vis dar čia, mes jūsų kažko prašysime, ir mes laukiame, kad jūs seksite paskui mus“, – cituojamas politologas. 

Rusijos politologas Fedoras Krašeninikovas perspėjo, kad tokius V. Putino revizionistinius pasisakymus derėtų vertinti itin rimtai. Pasak eksperto, apmaudžiausiai ši V. Putino kalba turėjo atrodyti patiems rusams.

„Jis verčia visą Rusijos tautą atsakinga už sovietų valdžios politiką, įskaitant ir už pačius tamsiausius jos puslapius, pavyzdžiui – Baltijos šalių aneksiją“, – DW cituojamas rusų politologas. 

Pasak eksperto, tokie Rusijos prezidento pasisakymai nėra niekaip teisiškai paremti, todėl verčia susimąstyti: ar nesiryš jis žengti kito žingsnio ir iš tiesų pareikalauti iš nedėkingų kaimynų grąžinti jam vienam žinomų rusų „dovanų“? 

Taip pat praėjusią savaitę V. Putinas demonstravo savo istorijos suvokimą JAV skaitytojams – „The National Interest“ buvo publikuotas straipsnis, kuriame, be viso kito, paminėta ir Baltijos šalių okupacija. V. Putinas rašė, kad 1939-ųjų rugsėjį SSRS „rėmėsi atitinkama tarptautine teise“ ir turėjo galimybę „nustumti vakarines sienas net iki Varšuvos“, tačiau vadovybė to nesiėmė.

2020-06-28 15:17:28
Asile,PRIBALTIKAniekada nebuvo ruskių žemė,kaip ir labai daug dabar Rusijos užgrobti kitų valstybių žemių.Varykit į savo mažytę MASKVOS guberniją ir taupykite ten kaip pelės po šluota!!!!
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Vidas Tom 2020-06-30 07:37:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nu tai kur dingot ligoniai?
Ar rusai jau nustojo pulti?
Gal parduotuvės šluojat ir bunkerius kasetės?
Veltui Putinas su tanku jau pasienyje.
NATO negelbės. Jie užsiėmę tos pačios lyties santuokomis ir krušasi kareivinėse.
Pox jiems karas.   ATSAKYTI
Petras 2020-07-01 06:30:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai tu, matyt, irgi iš jų
  
Vidas Tom 2020-07-02 07:58:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Petrai. Tu pederastas?   
Adilfas putka pyyydarad 2020-06-29 21:45:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Putka pyyyderad   ATSAKYTI
Albe 2020-06-29 23:45:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Vidas Tom,plaukis galva jei neturi ka komentuoti Tai it nekomentuok...  
Vidas Tom 2020-06-30 07:26:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Albe gėjau.
Aš turiu ką komentuoti ir todel komentuoja.
Tu tik veblent sugebi kaip pyderas.  
ARVYDAS 2020-06-29 21:22:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Rusų žemės yra tarp Maskvos ir Voronežo.Visa kita yra užgrobtos etninės ne rusų teritorijos..Pvz.t eks kinams gražinti jų Šiaurės teritorijas,Ukrainai - užgrobtą Krymą...   ATSAKYTI
Vidas Tom 2020-06-29 22:08:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Gal tarp Balbieriškio ir tavo kaimo debile?
O gal sugalvosi kad Ameriką teks grąžinti indėnams, Australiją aborigenams ir aplamai jai tikėti Darvino teoriją tai visa žemę reiktų grąžinti beždžionėms...
Tikiu atveju tu laimėti nes nuo beždžionės savo protu ne ką nutolęs
  
Ray 2020-06-29 18:44:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Rusija kaip ir Anglija yra šudo valstybės kurios nieko neturi ir gyvena ant asfalto. Bet kadangi buvo ir vaidina buvusiais galingaisiais tai ir nusišneka. Tiek sibiras tiek pribaltita buvo susikurusios iš mažų valstybėlių kur vagys komunistai išniekindami mažas tauteles užgrobė žemes ir įvedė rusų kalba norėdami išnaikinti kalbą, kulturas ir padaryti vergiją kaip totorių laikais. Anglai taip pat užkariavo, išžudė, pavergė ir sudarė jungtines tipo tautas ir vien iš to iš tokių valstybių kaip Škotija, Velsas, Airija turi naudos ir krauna turtus. Ir šitų valstybių Rusijos ir Anglijos idijotai valdantieji vaidina krutus ir nihuja nesupranta apie istoriją   ATSAKYTI
Vidas Tom 2020-06-30 00:14:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tu tai puikiai supranti istoriją. Tiesiog istorijos profesorius.
Matosi ir iš žinių ir iš rašysenos.
  
Lietuvis 2020-06-29 16:06:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Putinas chuilo ,rusai atsilike   ATSAKYTI
Vidas Tom 2020-06-29 14:56:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Ir rusofobų - idiotu kaifui.
Rusai tikrai puola Lietuvą
Tankai jau Balbieriškio miškuose.
Memelį sugrąžins Vokietijai mainais už dujotiekį , Vilnių lenkams už keturių tankistų ir Šariko pagalbą atrajeme pasaulinėje kare.
Likusią dalį padalys į protingus , durnius ir idiotus.
Idiotus šaudys vietoje, durnius ištrėms į Sibirą.
Protingus paskirs saudyt ir tremt.
Istrems visus seksualinius mažumas (gal jau daugumas) , pastarieji labiausiai nekenčia Putino .
Nu rusofobai jau patyret orgazmą ?
   ATSAKYTI
Šrekas 2020-06-29 20:53:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tai kad tu net rašyti lietuviškai normaliai nemoki, troli...   
Vidas Tom 2020-06-29 21:08:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Šrekas nebuvo pyderas. Kodėl jo vardu vadiniesi?  
Vidas Tom 2020-06-29 21:10:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Tu tur būt nekenkti rusų todel, kad pas juos draudžia gej patarus ir neleidžia pyderams ženytis.  
Lietuvis 2020-06-29 12:44:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Vidas Tom putlaižį, norit perrašyt istoriją??? Nuo kada Lietuva buvo Švedijos istorinė žemė??? Kad tie ją pardavinėt carevičiui turėjo pamatinę teisę???? Va istoriją kurią gyvi visi atsimena: kupstas apvertė vežimą, Vilnius valdžią Ruskijos, išsilakstė visi ruskiai, iš žemelės Lietuvos. Ten prie Vilniaus didžio bokšto, ruskis šovė į savus, ir palikęs tanko brolį, pasipustė sau padus. Tanko brolį su greitają, pavežėjo Lietuvos ir nustatė, kad kulkelė, tai paleista Rusijos.... še istoriją, kurią visi mena!!! Apsinarkašinę, girti,ginkluoti svetimų šalių parazitai!!! Turit kuo didžiuotis......   ATSAKYTI
Vidas Tom 2020-06-29 14:36:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Lietujiui- debilui- čiulpikui;
Kur radai bent užuominą kad Lietuva buvo Švedijos istorinė žęmė?
Tu nesugebi suprast kad parašyta tik keliuose sakiniuose. Ir daugiau prisifabtazuoji nei perskaitai.
Tu susirupink sveikata, nes tuoj iš vis nukvaksi.  
As 2020-06-29 16:07:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Rusai bibi ciulpe  
Vidas Tom 2020-06-29 22:13:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
As .
Tu teisingai save vadino. As angliškai reiškia šikna .  
Oj 2020-06-29 10:30:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pati roSSija yra vien užgrobtos žemės. Net savo pavadinimą pavogė. Turi vadintis Maskolija ar Moskovija    ATSAKYTI
Ooooo 2020-06-29 21:27:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Įdomu Vilniaus kraštą Lietuvai Stalinas padovanojo ir viskas gerai.  
Slabodke 2020-06-29 10:23:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tas gyvulis nerimsta   ATSAKYTI
Rolandas 2020-06-29 08:56:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Klaipedos krastas nepriklause niekada Lietuvai ,grazino Vilniaus krasta Kurliandija irgi rusynas ir t.t maurai jus   ATSAKYTI
Slabodke 2020-06-29 10:24:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Halujus tu putinslas  
Aha 2020-06-29 10:38:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ar tu lankei mokyklą, ar esi skaitęs, ar iš viso raides pažįsti?   
Aha 2020-06-29 10:46:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ar lankei mokyklą? Ar esi skaitęs? Išvis ar raides pažįsti?   
Vidas Tom 2020-06-29 11:29:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Rolandas.
Nesistenk nieko įrodinėti debilams kurie ne tik kad istorijos nesimokė . Jie aplamai mokyklą lankė tik dėl būtinybės.
Jie net nemoka naudotis Vikipedija.
Jie tokie debilai , kad norint jog jie suprastų ką rašai - turi rašyt dviejuose sakiniuose su trim- keturiais žodžiais.
Parašysi daugiau- nesupras.  
As 2020-06-29 16:07:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Bibi ciulp zasine  
Odenas 2020-06-29 02:50:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Haga Putino laukia už numušta lėktuvą ,jau ledai pajudėjo atpildas ateina šitam teroristui.   ATSAKYTI
Vidas Tom 2020-06-29 08:10:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-15
Tavęs durnynas laukia jau laiku nesusigriebsi idiote.  
Vidas Tom 2020-06-28 23:26:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-15
Vieni asilai Putino žodžiuose įžvelgė norą susigrąžinti buvusias teritorijas, iškraipė jo kalbą iskarpydami ją. Kiti, dar durniasni tuo patikėjo ir užvirė beprasmė diskusija.
Nors originalioje jo kalboje, nėra net užuominos apie teritorijų susigažinimą.
Gavosi sugedusio telefono efektas.
Viename kaimo gale Petriukas pirstelejo, tai kol daejo iki kito kaimo galo - istorija gavosi ,jog Petriukas susprogdino namą , sudegino tvartą ir iššaudė kaimynus....
Iš kur tiek idiotų?   ATSAKYTI
Степан 2020-06-29 08:30:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Соси хуй,придурок  
Steponas 2020-06-29 08:32:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Sosi xyi,pridurok  
Vidas Tom 2020-06-29 08:47:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Tu taip pripratęs čiulpt bybius nuo gimimo (nuo tėvo bybio vietoj mamos papo ) kad niekas kitas tau į tuščia kaušą nedaeina stiopa pederaste .  
Lietuvis 2020-06-28 22:37:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Buvo Lietuva ir bus jinai. O Putinas yra 21 amžiaus Hitleris. Ir lazdą tūrį du galus. Ateina jau laikas kai Putinui antras galas lazdos tvos taip kad šudai pasitaškys.   ATSAKYTI
Vidas Tom 2020-06-28 23:36:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Na tu protingas .... Tiiiikras lietuvis...  
A 2020-06-28 22:35:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Labai panasu i zinia musu kaimynams is rytu. Graziai sutarti del susijungimo nesigauna tai, matyt, ateina laikas atsiimti istorines rusu zemes   ATSAKYTI
Vidas Tom 2020-06-28 23:08:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-16
Gal gali pasakyti iš kur tu ištraukei tą debikišką fantaziją kad rusai bent užsiminė kad jie nori susigrąžinti tas žemes?
Susapnavai ar kažkokių debilu patikejai?  
Russkij 2020-06-28 22:31:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Na, jūs ir kvailiai! Kur praradote humoro jausmą?! "Pribaltika - eto iskonno ruskije zemli" - taip klykė Rusijos dūmoje deputatas Žirinovskis!!! Mažaraščiai jūs nelaimingi, norėjau patikrinti jūsų išprusimo lygį! Graudu...   ATSAKYTI
Vidas Tom 2020-06-28 23:01:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-14
Idiotas idiotis cituoja.
Protingi žirinovskio niekada necituos.  
Vidas Tom 2020-06-28 23:39:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Zirinivskis yra Rusijos Dūmos klounas. Durnius kvadrate.
Kiekvienas parlamentas turi bent po vieną idiotą visose valstybėse.
Pas mus Rasukė su lanzbergiuku...  
Put in ass 2020-06-29 16:08:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sasy chuj ,cmo balotnaja  
Prisėskit 2020-06-28 21:39:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-15
Vaikeliai, ką pasakysiu. Dėl Pabaltijo - Lifliandija (Latvija) ir Estliadiją( Estiją) rusai nupirko iš švedų. Lietuva atiteko rusams, sutriuškinus Napoleoną, po Vienos kongreso už pagalbą
prancūzams. Vokiečiai ir rusai buvo apiplėšti Versalio sutarties sprendimais. Rusai prarado šventą privačią nuosavybę nuo jų atplėštose žemėse. Kadangi prie to prisidėjo vokiečiai, tai rusai per žioplumą pasirašė M-R paktą, kažkokius kvailus protokolus, kai reikėjo pasmerkti Versalio sutartį ir denonsuoti Baltijos valstybių nepriklausomybių pripažinimą.   ATSAKYTI
Tu 2020-06-28 22:22:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Kvankt  
Vidas Tom 2020-06-28 23:00:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Iš Švedijos karalienės Eleonoros Ulrika, už 2milijonus sidabro rublių.
Sandoris vyko 10 09 1721.  
Vidas Tom 2020-06-28 23:06:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-14
"prisėskit".
Manau neverta rašyt tokių istorijos faktų .
Čia tiek idiotų, kad jie net nesupranta apie ką rašai
Jiems rašyk kad rusai puola, kad Putinas jau ties Balbieriškiu, kad Putinas nori Lietuvą okupuot ir bet kokia fantaziją apie Rusiją . Tuomet tie idiotai laikins tavo komentarus, girs tave , tau pritars ir atsiras net mačiusių rusų tankus Balbieriškyje ...  
Šrekas 2020-06-29 20:57:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Hm, bet man įdomu, kur tie 8 šimtmečiai Lietuvos istorijos dingo...  
Vidas Tom 2020-06-28 21:15:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-23
Idiotiškiausia yra tai, jog Lietuvos "istorikai" bando paneigti faktą kurio pabėgti ne tik kad neįmanoma. Ji neigti gali tik visiški idiotai. Todėl kad tą faktą liudija nenuginčijami dokumentai ir net filmuota medžiaga .
Tie būt visišku debilu , kad manytume jog niekas nežino ir nesužinos apie Lietuvos seimo narių, atstovavusių Lt Seimo daugumą ,pasiršytą peticiją.
Peticiją dėl stojimo į TSRS pasirašė Lt Seimo grupė, išrinkta Lt Seimo daugumos ir turėjusi visus Lt Seimo igaliojimus.
Retas Cvirka, Salomėja Nėris ir kiti Lt seimo nariai.
Tad bet kokios pasakos apie Lt okupaciją yra absoliutus, idiotiškas melas.
Toks idiotiškas , kad kitaip ji pavadinti neįmanoma.
Juk visą istoriją pasitikrinti gali kiekvienas.
Tad kaip TSRS galėjo okupuoti valstybę, kuri pati įstojo į TSRS pagal to meto galiojančias pasaulinės taisykles?   ATSAKYTI
Roken 2020-06-28 21:17:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Gal tu baik rašyt tas litanijas? Nieks neskaito tavo pezalų gaiduk XDDDDD  
trimitas 2020-06-28 21:19:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Idiotiškiausia yra tai, kad tu esi idiotiškas idiotas. Ir tiek. Nėra ką bepridurti. Idiotas. XDDDDDD  
Austė 2020-06-28 21:23:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Kokį šudą tu rūkai?
Haliucinogenus?
Ar gimei idiotu?
Istorijos pasimokyk asile, arba mink pas savo tuos pulterius ir bučiuok jam batus XDDDD  
Vidas Tom 2020-06-28 21:30:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-16
Kai protingas žmogus gali paneigt at pateikti ką nors argumentuoti, tai jis tą ir dąro.
Neisprusę debilai, idiotai, tėvo koto ciulpikai su neišsivysčiusiomis smegenėlėmis ir gyvenime perskaitę tik instrukciją ant tualetinio popieriaus pakuotės- tesugeba tik veblent kaip pederastai arba kaip aborto liekanos austės.  
Rimantas 2020-06-28 22:20:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tas liaudies seimas buvo "išrinktas" kaip viskas buvo renkama TSRS. Pirma ultimatumai, po to įvesta olupacinė kariuomenė, tada kontroliuojami "rinkimai" dedant štampus į pasus, kad žinoti kas nebalsavo. Toks atsiprašant liaudies seimas galėjo prašytis kur tik jam lieps, nors ir tapti Čiuvašijos autonominiu kraštu. Tai apie kokį savanorišką įstojimą galima kalbėti
  
Vidas Tom 2020-06-28 23:13:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Rimantas.
Tau patinka būti idiotu?
Tu pasivartyk, pasidomek datomis. Pasidomek kada buvo pasirasyta peticiją ir kada buvo ivesta kariuomenė .
Peticija buvo pasirašyta nepriklausomos Lietuvos Seimo narių .   
Vidas Tom 2020-06-29 08:44:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
TSRS žadėjo socialinę lygybę, nemokamą mokslą, nemokamą mediciną, visiems gyvenamą būstą ir visiems dąrbą ir pajemas pragyvenimui.
Smetoninėje Lietuvoje viso to nebuvo.
.Buvo išnaudojimas, teisinė, cocialine nelygybe, neikandamas paprastam darbininkui , valstiečiui mokslas ir medicina.
Skurtsančiu žmonių smetoninėje Lietuvoje buvo didžioji dauguma (kaip ir dabar).
Tad toji didžioji dauguma ir norėjo stoti į TSRS ir balsavo už tai.  
AD 2020-06-29 14:15:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Vidas Tom Klausyk tu Saliamono galva, jeigu tau į išeinamąją angą butų ikištas ppš vamzdis,tu dar ne tokias peticijas pasirašytum "savo noru".  
Vidas Tom 2020-06-29 14:41:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
AD
Matosi kad tau į išeinamąją angą nuolat kažkas yra kaisiojama.
Ir tau tai net patinka.  
trimitas 2020-06-28 21:15:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Putinas yra mėshlo krūva tai ir kalba nesamones, diedukui jau senatvinė krizė, tai ko norėt, nereikia kreipti dėmesio į tokias sapaliones. Pavambrės ir aprims, kai negaus ko nori.   ATSAKYTI
Putinas 2020-06-28 20:25:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Paranojiskas ivanuska   ATSAKYTI
Seip 2020-06-28 19:58:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
prajuokino :D LT kuri net nesiekia rusijos.... toli grazu iki jos mum pagal zemes plota :D lai tas puteikis nebevartoja tu psychotropiniu medziagu nes jau kliedi tai rimtai :D    ATSAKYTI
Vidas Tom 2020-06-28 21:25:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Čia tu garantuotai vartoji medžiagas kurios tave idiotu paverčia.
Nes tik prisėdus tokių medžiagų galima rasti minint Lietuvą ar bent matyt užuominą apie Lietuvą ir žemes prijungtas.
Tad nustok ėdęs šydą o tai iš vis pradesi baltus arklius matyti .  

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Asoc. nuotr. (nuotr. SCANPIX)
Kabule daugybė žmonių pirmadienį vakare išbėgo į gatves, pajutę 4,6 žemės drebėjimą, kurio židinys buvo gana arti paviršiaus, pranešė JAV Geologijos tarnyba (USGS). Kol kas ...
Katinas (nuotr. stop kadras)
Vaizdo įrašas, kuriame nufilmuota, kaip katinas pirmą kartą ragauja ledus – sužavėjo tūkstančius ir privertė išsišiepti niūriausią. Šeimininkai pasidalijo smagia akimirka. ...
Teismo sprendimas (nuotr. 123rf.com)
Rusijos teismas pirmadienį pripažino vieną žurnalistę kalta dėl „terorizmo teisinimo“ ir skyrė jai didelę baudą, o ši byla išprovokavo jos šalininkų ir žmogaus teisių ...
Pristatymas (nuotr. stop kadras)
Siuntų išvežiotoja tapo žvaigžde po to, kai nufilmuotas įrašas, kuriame ji pristato prekę klientui.  Siuntų darbuotoja puikiai atliko savo darbą ir dėl to tapo tikra ...
(nuotr. stop kadras)
Koronaviruso atvejų skaičius pasaulyje sparčiai artėja prie vienuolikos su puse milijonų. Ispanija skelbia dėl didėjančio naujų koronaviruso atvejų skaičiaus įvedanti karantiną ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų