Pergalę NBA pasirengimo cikle iškovojo Bostono „Celtics“ ekipa. Joe'o Mazzulla auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 123:110 (41:30, 37:30, 22:28, 23:22) nugalėjo Niujorko „Knicks“ komandą.

Latvis Kristapas Porzingis nugalėtojams per 28 minutes surinko 20 taškų (4/5 dvit., 4/8 trit.), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus, tačiau padarė 2 klaidas.

Nugalėtojų gretose rezultatyvesnis buvo tik Jaysonas Tatumas, pelnęs 28 taškus.

Triuškinamą persvarą latvio atstovaujama komanda buvo susirinkusi jau antrajame kėlinyje, kai po atkarpos 12-0 priekyje buvo net 27 taškų persvara.

Vėliau Bostono komanda išlaikė persvarą, nepaisant to, kad paskutiniame kėlinyje skirtumas buvo sumažėjęs iki devynių taškų. Nors varžovai stengėsi palaužti „Celtics“ krepšininkus, tačiau šie nenusileido, o mačą baigė su dviženkle persvara 123:110.

Rezultatyviausias Niujorko ekipos gretose buvo Quentinas Grimesas, kuris per 26 minutes pelnė 22 taškus. 16 taškų į komandos sąskaitą įrašė ir Milesas McBride'as, o dar 15 – Donte DiVincenzo.

Dar vienas pasiruošimo rungtynes „Celtics“ sužais ketvirtadienį, kai susitiks su Šarlotės „Hornets“ krepšininkais.

„Knicks“: Quentinas Grimesas 22 (7/12 trit.), Milesas McBride 16 (4 per. kam., 6 rez. perd.), Donte DiVincenzo 15 (3/10 trit., 6 kld.), Isaiahas Hartensteinas 13 (5/8 dvit., 8 atk. kam.), Mitchellas Robinsonas 12 (5/6 dvit., 7 atk. kam.), Isaiahas Roby 11 (3/4 trit.), Evanas Fournieris 10 (2/6 dvit., 1/4 trit.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 28 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Kristaps Porzingis 20 (4/5 dvit., 4/8 trit., 8 atk. kam.), Jaylenas Brownas 17 (3/8 dvit., 3/7 trit., 6 rez. perd., 4 kld.), Samas Hauseris 15 (3/7 trit.), Paytonas Pritchardas 11 (3/10 trit., 4 rez. perd.), Jrue Holiday 10 (3/5 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.).