Po trijų pralaimėjimų sezono pasiruošimo rungtynėse pergalę pagaliau iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa. Krepšininkams šįkart rezultatu 104:92 (25:26, 28:29, 24:21, 27:16) pavyko palaužti Orlando „Magic“ klubą.

Iš viso penki „Pelicans“ žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, įskaitant ir lietuvį Joną Valančiūną. Šis per aikštelėje praleistas 20 min. surinko 10 taškų (0/2 trit., 5/7 dvit.) bei atkovojo 6 kamuolius.

Rungtynių pradžia Naujojo Orleano ekipai visgi buvo sudėtinga, nes pirmus du kėlinius abi komandos žengė taškas į tašką. Įsibėgėjus pirmam kėliniui Orlando krepšininkai buvo atitrūkę 6 taškų skirtumu, tačiau „Pelicans“ persvarą ištirpdė iki minimalios ir ketvirtis baigėsi 25:26.

Tuo tarpu antrame kėlinyje „Magic“ sugebėjo pabėgti ir 9 taškais (37:46), tačiau Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo duetas sugebėjo atstumą vėl sumažinti iki vieno metimo (53:55).

Pagrindiniu pergalės kalviu rungtynių pabaigoje tapo neseniai sutartį pasirašęs gynėjas Jalenas Crutcheris. Šis, likus kiek daugiau nei dviem minutėms, pataikė tritaškį ir išvedė Naująjį Orleaną į priekį jau dviženkle persvara (100:90). J. Crutcheris ketvirtajame ketvirtyje pelnė aštuonis svarbius taškus ir taip pribaigė „Magic“.

Rezultatyviausiai nugalėtojų pusėje žaidė jau minėtas B. Ingramas, kuris pelnė 18 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Dar 16 taškų į komandos sąskaitą įrašė ir Z. Williamsonas.

„Magic“ gretose lyderiavo pasaulio čempionais tapę vokiečiai Wagneriai. Per 19 minučių, praleistų aikštelėje, Franzas Wagneris pelnė 19 taškų, o dar 16 komandai pridėjo ir jo brolis Moritzas.

Pirmosios sezono rungtynės J. Valančiūno ekipos laukia Memfyje po savaitės, spalio 26 d.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 18 (4 atk. kam., 6 rez. perd.), Zionas Williamsonas 16 (3 atk. kam., 3 rez. perd., 5 per. kam.), CJ McCollumas 11 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 10 (6 atk. kam.), Trey Jemisonas 10 (9 atk. kam..).

„Magic“: Franzas Wagneris 19 (5 atk. kam.), Mortizas Wagneris 16, Garry Harrisas 10, Jalenas Suggsas 9, Goga Bitadze 9 (4 atk. kam.).