Jau pirmajame kėlinyje solidžią persvarą susikrovę Indianos „Pacers“ krepšininkai išlygino Rytų konferencijos pusfinalio seriją. Jie rezultatu 121:89 (34:14, 35:27, 32:22, 20:26) antrą kartą iš eilės įveikė Niujorko „Knicks“.

Šiuo metu serijos rezultatas – 2-2, o penktosios rungtynės kelsis atgal į Niujorko „Madison Square Garden“ areną.

Tyrese'as Haliburtonas nugalėtojams pelnė 20 taškų, T. J. McConnellis pridėjo 15 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Pirmose trijose rungtynėse laimėtojas buvo apspręstas per paskutines tris minutes, tačiau šį vakarą situacija buvo stipriai kitokia.

Indiana vienu momentu pirmavo net 43 taškais – tai didžiausias persvara, kurią šiose atkrintamosiose varžybose yra turėjusi bet kuri atkrintamųjų varžybų komanda.

„Pacers“ pataikė 56,8 proc. metimų iš žaidimo, 45,2 proc. tritaškių ir panaikino vienintelį rungtynių deficitą – 2:0, kuris buvo vos po 44 sekundžių.

„Knicks“, kurie dėl traumų vėl žaidė be keturių pagrindinių žaidėjų, atrodė pavargę. Šįvakar komandai negalėjo padėti puolėjai OG Anunoby, Bojanas Bogdanovičius ir Juliusas Randle'as bei vidurio puolėjas Mitchellas Robinsonas.

Alecas Burksas Niujorko komandai pelnė 20 taškų. Jalenas Brunsonas, kuris atkrintamosiose varžybose pelnė 34,6 taško per rungtynes, pelnė tik 18 taškų.

„Knciks“ vos nepatyrė skaudžiausio pralaimėjimo atkrintamosiose varžybose per visą klubo istoriją. Rekordas – 41 taškų skirtumas – užfiksuotas 1991 m. balandį Čikagoje.

„Pacers“: Tyrese’as Haliburtonas 20 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), T. J. McConnellis 15 (4 atk. kam., 10 rez. perd.), Pascalis Siakamas 14 (4 atk. kam.), Obi Toppinas 14, Mylesas Turneris 13 (5 atk. kam.), Isaiah Jacksonas 10 (6 atk. kam).

„Knicks“: Alecas Burksas 20 (5 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 18 (5 rez. perd.), Milesas McBride’as 16 (5 atk. kam., 4 rez. perd.).