Savaitgalį Ispanijoje buvo žaidžiamos „La Liga“ čempionato 6-ojo turo rungtynės. Jose pirmą kartą šiame sezone suklupo žvaigždžių perpildytas Madrido „Realas“, kuris patyrė pralaimėjimą.

Centrinėje turo dvikova Sevilijos mieste tarp vietos „Sevilla“ vienuolikės ir iki tol visus varžovus sau iš kelio šlavusių Madrido „Real“ futbolininkų prasidėjo kiek nelauktai – šeimininkų atakomis. „Sevilla“ pirmajame kėlinyje turėjo net keletą gerų progų pelnyti įvartį, tačiau stebuklingai žaidęs Ikeras Casillasas gelbėjo savo komandą nuo nemalonumų.

Vis dėlto 33 min. „Sevilla“ saugas saugas Jesus Navas nuginklavo „Real“ vartininką – 1:0. Ir nors iškart po pertraukos, 49 min. „Real“ gynėjas Pepe smūgiu galva išlygino rezultatą – 1:1, tačiau 66 minutę pasižymėjo Renato, kuris ir padovanojo pergalę „Sevillai“ rezultatu 2:1 (1:0). Tokiu būdu be Cristiano Ronaldo žaidę madridiečiai patyrė pirmąjį antausį šių metų sezone ir paleido į priekį FC „Barceloną“.

Priminsime, kad „Barcelona“ šeštadienį savo aikštėje taip pat turėjo vargo mače su „Almeria“ ir šventė pergalę tik minimaliu rezultatu 1:0 (1:0). Vienintelį įvartį nugalėtojams 31 min. pelnė Pedro Rodiguezas.

Pergales ir tris taškus į savo sąskaitą savaitgalį susibėrė ir La Korunjos „Depotyivo“ bei CF „Valencia“ klubai, kurie vienodu rezultatu 1:0 (0:0) palaužė atitinkamai „Tenerifės“ ir „Racingo“ komandas ir pakilo į 4 bei 5 vietas.

Visų 6-ojo turo rungtynių rezultatai ir statistika:

„Tenerife“ – La Korunjos „Deportivo“ 0:1 (0:0).

Įvartis: 61 min. D. D. Colotto 0:1.

FC „Barcelona“ – „Almeria“
1:0 (1:0).

Įvartis: 31 min. P. Rodriguezas 1:0.

Madrido „Atletico“„Zaragoza“ 2:1 (1:0).

Įvarčiai: J. M. Jurado 1:0, 66 min. A. Lopezas 2:0, 71 min. (iš 11 m. baudinio) Ewerthonas 2:1.

20 min. M. Babičius („Zaragoza“) nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Getafe“„Osasuna“ 2:1 (0:0).

Įvarčiai: 55 min. Danielis Cata Diazas 1:0, 62 min. Carlosas Reina Aranda 1:1, 76 min. Sanchezas Gilas Pedro Leonas 2:1.

Chichono „Sporting“ –  „Mallorca“ 4:1 (0:1).

Įvarčiai: 12 min. Jose Luisas Soleras Marti 0:1, 58 min. Luisas Moranas 1:1, 64 min. Angelas De Las Cuevas Miguelis 2:1, 68 min. Angelas De Las Cuevas Miguelis 3:1, 82 min. Mate Biličius 4:1.

„Valladolid“ – Bilbao „Athletic“ 2:2 (0:1).

10 min. Markelas Susaeta Laskurainas 0:1, 60 min. Diego Costa 1:1, 75 min. Batista Santana Nivaldo 2:1, 77 min. Ikeras Muniainas 2:2.

„Villarreal“ – Barselonos „Espanyol“ 0:0 (0:0).

„Xerez“„Malaga“ 1:1 (0:0).

Įvarčiai: 46 min. Emiliano Danielis Armenteros 0:1, 83 min. Victoras Nsoforas Obinna 1:1.

Santandero „Racing“ – CF „Valencia“ 0:1 (0:0).

Įvartis: 60 min. Nikola Žigičius 0:1.

„Sevilla“ – Madrido „Real“ 2:1 (1:0).

Įvarčiai: 33 min. Jesus Navas 1:0, 49 min. Pepe 1:1, 66 min. Renato 2:1.

Siūlome pasižiūrėti „Sevilla“–„Real“ ir „Racing“–CF „Valencia“ rungtynių įvarčius: