ikeras muniainas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ikeras muniainas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ikeras muniainas“.

Ispanijoje – identiškos „Sevilla“ ir „Athletic“ pergalės

Ketvirtadienį Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos 34-ajame ture vienodas pergales iškovojo „Sevilla“ ir Bilbao „Athletic“. „Deportivo Alaves“ bei „Eibar“ sužaidė be įvarčių. „Sevilla“ savo aikštėje 2:1 (0:0) nugalėjo Vigo „Celta“. Pirmajame kėlinyje įvarčių nepelnyta. Pirmasis krito iškart po pertraukos – 49-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė argentinietis Joaquinas Correa. „Sevilla“ džiaugėsi neilgai – 53-ąją minutę rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Iago Aspas.
2017-04-28

Bilbao futbolininkai sudaužė savo varžovus

Triuškinimą pergalę Ispanijos čempione pasiekė Bilbao „Athletic“. Jis namie 5:1 (3:1) sutriuškino „Las Palmas“. Keturi įvarčiai krito per pirmąsias 18 rungtynių minučių. 7-ąją šeimininkus į priekį išvedė Mikelis San Jose. 9-ąją rezultatą padvigubino Ikeras Muniainas. 12-ąją skirtumą sušvelnino Pedro Bigas. Tačiau 18-ąją trečiąjį „Athletic“ įvartį pelnė Aritzas Adurizas. Bilbao futbolininkai dukart varžovus nubaudė praktiškai per minutę. 58-ąją įmušė I. Muniainas, 59-ąją – A. Adurizas.
2017-04-14

Ispanijoje – pirmas antausis „Realo“ žvaigždžių galaktikai

Savaitgalį Ispanijoje buvo žaidžiamos „La Liga“ čempionato 6-ojo turo rungtynės. Jose pirmą kartą šiame sezone suklupo žvaigždžių perpildytas Madrido „Realas“, kuris patyrė pralaimėjimą. Centrinėje turo dvikova Sevilijos mieste tarp vietos „Sevilla“ vienuolikės ir iki tol visus varžovus sau iš kelio šlavusių Madrido „Real“ futbolininkų prasidėjo kiek nelauktai – šeimininkų atakomis.