39
Lenkija – Senegalas 1:2 (nuotr. SCANPIX)

Lenkijos futbolo rinktinė pasaulio čempionatą pradėjo pralaimėjimu. Lietuvos kaimynai antradienį Maskvoje 1:2 (0:1) nusileido Senegalo komandai.

39

Lenkams visų rungtynių metu žaidimas nesiklijavo. Nepastebimos buvo ryškiausios komandos žvaigždės – Robertas Lewandowski ir Arkadiuszas Milikas.

Tuo metu greiti Senegalo futbolininkai aikštėje šėlo. Ypač kontratakomis.

Siautulys paženklintas įvarčiu kėlinio pabaigoje. 37-ąją minutę po Sadio Mane perdavimo iš toli smūgiavo Idrissa Gueye. Kamuolys atsimušė į lenką Thiago Cioneką ir po rikošeto įskriejo į vartus. Protokole įrašytas tikslus smūgis į savo stačiakampį.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje pražangą netoli baudos aikštelės uždirbo R. Lewandowski. Pats puolėjas bandė įmušti, bet smūgį atrėmė vartininkas Khadimas N'Diaye.

Lenkų entuziazmą nuslopino antrasis senegaliečių įvartis. Aikštės viduryje suklydo Grzegorzas Krychowiakas. Kamuolį pavogė, vartininką Wojciechą Szczesny pergudravo ir į tuščius vartus įmušė M’Baye Niangas.

Lenkijos rinktinės viltis 86-ąją minutę atgaivino tas pats G. Krychowiakas. Lenkas pasižymėjo po standartinės padėties.

Nors europiečiai bandė lyginti rezultatą, to per likusį laiką padaryti nepavyko.

Pirmosiose H grupės rungtynėse Japonijos rinktinė tokiu pat rezultatu nugalėjo Kolumbijos futbolininkus.