idrissa gueye

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „idrissa gueye“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „idrissa gueye“.

PSG žaidėjui – kaltinimai atsisakius žengti į aikštę su vaivorykštės spalvų numeriais

Šeštadienį Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse svečiuose 4:0 sutriuškino „Montpellier“ futbolininkus. Visą praėjusią savaitę „Ligue 1“ rungtynėse žaidėjai pasirodydavo su vaivorykštės spalvų numeriais. Taip „Ligue 1“ pratęsė 2019 m. pradėtą tradiciją ir iš anksto paminėjo gegužės 17 d. Tai – tarptautinė diena prieš homofobiją, bifobiją ir transfobiją. Visgi, rungtynėse su „Montpellier“ dėl neaiškių priežasčių nepasirodė Idrissa Gueye.
2022-05-17

Atvyks Lionelis Messi – išvyks kiti: PSG gali atsisveikinti su 10 žaidėjų

Praėjusį ketvirtadienį futbolo pasaulį šokiravo žinia, kad „Barceloną“ palieka net 21-erius metus klubo struktūroje praleidęs argentinietis Lionelis Messi. Jis norėjo likti komandoje, tačiau „Barcelonos“ finansinė situacija dabar labai sudėtinga ir ji nepajėgė išlaikyti argentiniečio. Pagrindiniu kandidatu įsigyti L.Messi iš karto tapo PSG klubas, kuris sandorį tikisi užbaigti per artimiausias dienas.
2021-08-09

TOP-5: klubai, galintys šį sezoną triumfuoti Čempionų lygoje

Futbolo aistruoliai jau nuo antradienio vėl galės mėgautis aukščiausio lygio rungtynėmis ir aršiausiomis kovomis, nes startuos naujasis UEFA Čempionų lygos sezonas. „Thesportsrush“ pateikia 5 klubų sąrašą, kurie turi didžiausias galimybes triumfuoti šiame turnyre. 5. Paryžiaus „Saint-Germain“ PSG klubas negali pasigirti puikiai rezultatais Čempionų lygoje.
2019-09-16

Kaimynų startą apkartino afrikiečiai

Lenkijos futbolo rinktinė pasaulio čempionatą pradėjo pralaimėjimu. Lietuvos kaimynai antradienį Maskvoje 1:2 (0:1) nusileido Senegalo komandai. Lenkams visų rungtynių metu žaidimas nesiklijavo. Nepastebimos buvo ryškiausios komandos žvaigždės – Robertas Lewandowski ir Arkadiuszas Milikas. Tuo metu greiti Senegalo futbolininkai aikštėje šėlo. Ypač kontratakomis. Siautulys paženklintas įvarčiu kėlinio pabaigoje. 37-ąją minutę po Sadio Mane perdavimo iš toli smūgiavo Idrissa Gueye.
2018-06-19

„Arsenal“ sutriuškino „Everton“, kurio sirgaliai reikalauja trenerio skalpo

Anglijos „Premier“ lygos sekmadienis prasidėjo triuškinama „Arsenal“ pergale. Londono futbolininkai svečiuose 5:2 (1:1) sutriuškino Liverpulio „Everton“, kurio sirgaliai prašė trenerio atsistatydinimo. Šeimininkai pelnė greitą įvartį ir pirmavo. 12-ąją minutę pasižymėjo Wayne’as Rooney. 40-ąją rezultatą išlygino Nacho Monrealis, o 53-ąją „Arsenal“ į priekį išvedė Mesutas Ozilas. 68-ąją minutę „Everton“ situacija dar pablogėjo.
2017-10-22

Braitone – nykios rungtynės su intriguojančia pabaiga

Anglijos „Premier“ lygos sekmadienis prasidėjo lygiosiomis. 1:1 (0:0) išsiskyrė „Brighton & Hove Albion“ ir Liverpulio „Everton“ futbolininkai. Nykiame pirmajame kėlinyje įsiminė vienintelis svečių momentas – sužaidus apie pusvalandį pykštelėjo Idrissa Gueye, bet šeimininkai apsigynė. Rungtynės ir toliau vyko niūriai, bet jų pabaiga buvo intriguojanti. Komandos apsikeitė pavojingais momentais.
2017-10-15

Nuožmiame derbyje – gražūs įvarčiai ir „Liverpool“ pergalė

„Liverpool“ apgynė savo tvirtovę – „Anfield“ stadioną. Liverpulio futbolininkai principiniame ir nuožmiame derbyje 3:1 (2:1) nugalėjo to paties miesto „Everton“. Rungtynės prasidėjo aistromis – kietomis pražangomis ir emocijomis. Pirmieji pavojingą ataką surengė šeimininkai.