24
„Brighton & Hove Albion“ – Liverpulio „Everton“ 1:1 (nuotr. SCANPIX)

Anglijos „Premier“ lygos sekmadienis prasidėjo lygiosiomis. 1:1 (0:0) išsiskyrė „Brighton & Hove Albion“ ir Liverpulio „Everton“ futbolininkai.

24

Nykiame pirmajame kėlinyje įsiminė vienintelis svečių momentas – sužaidus apie pusvalandį pykštelėjo Idrissa Gueye, bet šeimininkai apsigynė.

Rungtynės ir toliau vyko niūriai, bet jų pabaiga buvo intriguojanti.

Komandos apsikeitė pavojingais momentais. „Everton“ puolėjas Dominicas Calvertas-Lewinas iš geros padėties mušė tiesiai į vartininką, o kitoje aikštės pusėje į vartus nepataikė Anthony Knockaertas.

Vis dėlto, jis prisišaudė. 82-ąją minutę „Brighton & Hove Albion“ ataka užsitęsė. Ją perdavimu baigė Pascalis Gross, įvarčiu – A. Knockaertas.

Šeimininkai laukė pergalės, bet to neįvyko. 90-ąją minutę skirtas abejotinas 11 metrų baudinys, kurį realizavo Wayne’as Rooney.

Mačo finišas buvo aktyvus, bet rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.