grzegorzas krychowiakas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „grzegorzas krychowiakas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „grzegorzas krychowiakas“.

Kaimynų startą apkartino afrikiečiai

Lenkijos futbolo rinktinė pasaulio čempionatą pradėjo pralaimėjimu. Lietuvos kaimynai antradienį Maskvoje 1:2 (0:1) nusileido Senegalo komandai. Lenkams visų rungtynių metu žaidimas nesiklijavo. Nepastebimos buvo ryškiausios komandos žvaigždės – Robertas Lewandowski ir Arkadiuszas Milikas. Tuo metu greiti Senegalo futbolininkai aikštėje šėlo. Ypač kontratakomis. Siautulys paženklintas įvarčiu kėlinio pabaigoje. 37-ąją minutę po Sadio Mane perdavimo iš toli smūgiavo Idrissa Gueye.
2018-06-19

EURO 2016: lenkų egzaminas šiaurės airiams buvo per sunkus

Europos čempionate dar niekada nežaidusi Šiaurės Airija debiutavo, o jos pakilią nuotaiką sugadino kaimynai lenkai, kuriems turnyre keliami labai aukšti tikslai. Lenkija šventė pergalę 1:0. Rungtynės:  Atrasis kėlinys buvo ganėtinai ramus, komandos daug progų nesukūrė ir nei vieniems, nei kitiems pasižymėti nepavyko. Lenkija laimi pirmąsias savo Europos čempionato rungtynes! Pačioje rungtynių pabaigoje lenkų vartininkas Wojciechas Szczesny nukirto Lukaszą Piszczeką.