Europos taurės turnyro A grupėje nesėkmingai startavo Ramūno Butauto vadovaujamas Rygos ASK klubas, kuriame rungtyniauja Andrius Mažutis. „Lietuviškasis“ klubas svečiuose po pratęsimo 75:79 (15:19, 13:8, 27:27, 11:12, 9:13) nusileido Roanos „Chorale“ (Prancūzija) komandai.

A.Mažutis per 34 minutes pelnė 7 (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 1/3) taškus, atkovojo 4 ir perėmė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir pats tiek pat kartų pažeidė taisykles.

ASK klubui Corey Breweris surinko 27, Bruno Šundovas (12 atk. kam.) ir Uvis Helmanis - po 9, Raitis Grafas - 8 taškus.

Aikštės šeimininkų klube išsiskyrė Chrisas Monroe (20 tšk.), Aaronas Harperis (19 tšk.) bei Mohamedas Kone (12 tšk.).