lietuviškasis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lietuviškasis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lietuviškasis“.

Trys lietuviai „BK Synthesi“ klubui pelnė 10 taškų

Blankus lietuvių žaidimas Čekijos pirmenybėse nulėmė tryliktąją „BK Synthesia“ ekipos nesėkmę. „Lietuviškasis“ klubas namuose 67:74 nusileido Ostravos BK "Nova Hut" komandai. 20 minučių aikštelėje praleidęs Virginijus Sirvydis pelnė 6 (tritaškiai 2/5) taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus pažeidė taisykles.
2009-01-25

Europos taurėje – apmaudi R. Butauto ekipos nesėkmė po pratęsimo

Europos taurės turnyro A grupėje nesėkmingai startavo Ramūno Butauto vadovaujamas Rygos ASK klubas, kuriame rungtyniauja Andrius Mažutis. „Lietuviškasis“ klubas svečiuose po pratęsimo 75:79 (15:19, 13:8, 27:27, 11:12, 9:13) nusileido Roanos „Chorale“ (Prancūzija) komandai. A.Mažutis per 34 minutes pelnė 7 (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 1/3) taškus, atkovojo 4 ir perėmė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir pats tiek pat kartų pažeidė taisykles.