chorale

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chorale“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chorale“.

Igoriui Rakočevičiui – specialus Eurolygos prizas

Vitorijos „Tau Ceramica“ klubo gynėjas Igoris Rakočevičius gavo Alphonso Fordo prizą. 2004 metais mirusio krepšininko vardu pavadintas trofėjus kiekvieną sezoną skiriamas rezultatyviausiam Eurolygos žaidėjui. I. Rakočevičius tokį apdovanojimą laimėjo ir 2007 metais bei tapo pirmuoju krepšininku, kuris A.Fordo prizą laimėjo du kartus. Serbas šiemet taip pat pasiekė dar vieną Eurolygos rekordą, pataikydamas 58 baudos metimus iš eilės.
2009-04-21

Europos taurėje – apmaudi R. Butauto ekipos nesėkmė po pratęsimo

Europos taurės turnyro A grupėje nesėkmingai startavo Ramūno Butauto vadovaujamas Rygos ASK klubas, kuriame rungtyniauja Andrius Mažutis. „Lietuviškasis“ klubas svečiuose po pratęsimo 75:79 (15:19, 13:8, 27:27, 11:12, 9:13) nusileido Roanos „Chorale“ (Prancūzija) komandai. A.Mažutis per 34 minutes pelnė 7 (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 1/3) taškus, atkovojo 4 ir perėmė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir pats tiek pat kartų pažeidė taisykles.
2008-11-26

R. Butautas: „Paneigėme prognozes“

Latvijos vicečempionai Rygos ASK krepšininkai iškopė į pagrindinį Europos taurės turnyrą. Ramūno Butauto auklėtiniai antrajame atrankos varžybų etape iš kovos netikėtai eliminavo Sevilijos „Cajasol“ krepšininkus ir po dviejų savaičių pradės grumtynes dėl bilieto į kito sezono Eurolygos varžybas. ASK ekipa per atsakomąsias atrankos turnyro rungtynes išvykoje 68:65 palaužė „Cajasol“ krepšininkus iš Ispanijos ir žengė į Europos taurės turnyrą.