aaronas harperis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aaronas harperis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aaronas harperis“.

Europos taurėje – apmaudi R. Butauto ekipos nesėkmė po pratęsimo

Europos taurės turnyro A grupėje nesėkmingai startavo Ramūno Butauto vadovaujamas Rygos ASK klubas, kuriame rungtyniauja Andrius Mažutis. „Lietuviškasis“ klubas svečiuose po pratęsimo 75:79 (15:19, 13:8, 27:27, 11:12, 9:13) nusileido Roanos „Chorale“ (Prancūzija) komandai. A.Mažutis per 34 minutes pelnė 7 (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 1/3) taškus, atkovojo 4 ir perėmė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir pats tiek pat kartų pažeidė taisykles.
2008-11-26

„Azovmaš“ taurę laimėjo T. Delininkaičio klubas

Ukrainoje vykusį keturių keturių krepšinio komandų "Azovmašo" taurę laimėjo Rimo Girskio treniruojamas Mariupolio "Azovmaš" (Ukraina) klubas su Tomu Delininkaičiu.Sekmadienį finale turnyro šeimininkai "Azovmaš" krepšininkai 79:63 (17:15, 19:15, 18:19, 25:14) nugalėjo Nymburko ČEZ (Čekija) ekipą.T. Delininkaitis nugalėtojams pelnė 10 taškų.15 taškų į varžovų krepšį įmetė Tyusas Edney, 12 - Sergejus Liščiukas, 11 - Aaronas Harperis, 10 - Robertas Archibaldas.
2007-09-24

Prancūzijos krepšinio lygos taurę iškovojo Roano klubas

Prancūzijos vyrų krepšinio PRO A lygos taurę pirmą kartą iškovojo vienas lygos lyderių Roano "Chorale" klubas, sekmadienį finale 87:82 (25:23, 20:19, 19:15, 23:25) įveikęs praėjusių metų taurės savininkę Le Mano "Sarthe" komandą. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Marcas Saylersas, pelnęs 29 taškus. 19 taškų Roano ekipai, kuri šio turnyro finale žaidė pirmą kartą, pelnė Aaronas Harperis, 18 - Dewarickas Spenceris.