Prancūzijos vyrų krepšinio PRO A lygos taurę pirmą kartą iškovojo vienas lygos lyderių Roano "Chorale" klubas, sekmadienį finale 87:82 (25:23, 20:19, 19:15, 23:25) įveikęs praėjusių metų taurės savininkę Le Mano "Sarthe" komandą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Marcas Saylersas, pelnęs 29 taškus.

19 taškų Roano ekipai, kuri šio turnyro finale žaidė pirmą kartą, pelnė Aaronas Harperis, 18 - Dewarickas Spenceris.

Le Mano komandoje, kuri finale žaidė trečią kartą, tačiau lygos taurę laimėjo tik 2006-aisiais, sėkmingiausiai rungtyniavo Kenny Gregory`s (24 tšk.), Nebojsa Bogavacas (16 tšk.), Alainas Koffis ir Yannickas Bokolo (po 12 taškų).

Dainiaus Adomaičio Gravlino-Diunkerko "Maritime" klubas aštuoniolikos komandų turnyre yra tik devintas ir dėl lygos taurės šiemet nekovojo.