„Atletico“ Ispanijoje ir toliau nemažina tempo

Sekmadienį aštuntą pergalę iš eilės Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse iškovojo Madrido „Atletico“ ekipa, kuri namuose 3:1 įveikė „Valencia“ klubą ir taip dar labiau įtvirtino savo poziciją pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Valencia“ ekipą į priekį 11-ą minutę išvedė Urošas Racičius, tačiau jau 23-ią minutę Joao Felixas rezultatą išlygino (1 – 1).

Antrame kėlinyje 54-ą minutę pasižymėjo kairiu kraštu atakavęs ir puikų įvartį į tolimąjį vartų kampą įmušęs Luisas Suarezas, o „Atletico“ pranašumą padidino 72-ą minutę pasižymėjęs Angelis Correa.

„Valencia“ jau beveik septynerius metus negali įveikti „Atletico“ ekipos.

Nuo 2014 m. spalio, kai „Valencia“ šventė pergalę 3:1, šios komandos sužaidė 13 susitikimų, iš kurių „Atletico“ laimėjo 8, o dar 5 mačai baigėsi lygiosiomis.

Po šios pergalės „Atletico“ per 18 rungtynių turi 47 taškus ir 7 taškais lenkia Madrido „Real“ bei 10 taškų – „Barceloną“. Jie taip pat yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.