Drama baigta: Ozilas oficialiai tapo „Fenerbahče“ nariu

Ilgai trukusi drama tarp Londono „Arsenal“ ir Mesuto Ozilo pagaliau baigta. Oficialiai skelbiama, kad 32-ejų metų futbolininkas po aštuonerių metų praleistų „Arsenal ekipoje, oficialiai persikėlė į Stambulo „Fenerbahče“ ekipą.

Dar prieš šešis mėnesius „Arsenal“ sutiko nutraukti 350 tūkst. JAV dolerių per savaitę vertės M.Ozilo kontraktą, o dabar jis persikėlė į klubą, kurį palaikė dar vaikystėje.

„Mieli Kanonieriai, 7.5 metų. Beveik 3000 dienų. Keista rašyti šią žinutę po tokio ilgo laiko Londone. Nuo pat atvykimo aš čia jaučiausi kaip namuose. Viso „Arsenal“ štabo, komandos draugų ir ypatingai neįtikėtinų sirgalių buvau sutiktas išskėstomis rankomis.

Visada būsiu dėkingas Arsene‘ui Wengerui už 2013 m. rugsėjį man patikėtą vietą. Suaugau Šiaurės Londone, vietoje, kurią visada vadinsiu namais ir niekada nepamiršiu. Būnant su „Arsenal“ aš turėjau įvairios patirties. Per daugiau nei 250 rungtynių pelniau 44 įvarčius, atlikau 71 rezultatyvius perdavimus, o dabar atėjo metas mums išsiskirti“, – savo pirmame oficialiame pareiškime rašė M.Ozilas.

M.Ozilo taip pat itin norėjo MLS ekipa „D.C. United“, tačiau futbolininkas nusprendė, kad Turkija bus ta vieta, kur jis norėtų tęsti karjerą. M.Ozilas jau beveik 11 mėnesių praleido praktiškai nenaudojamas, todėl jam gali prireikti laiko, kol jis atgaus savo sportinę formą.

Mikelis Arteta nematė M.Ozilo savo planuose po to, kai praėjusį birželį „Arsenal“ grįžo po pirmosios koronaviruso bangos, o pirmoje sezono pusėje juo nepasinaudota nei vienose rungtynėse.

„Visada išlikau pozityvus ir galvojau, kad yra galimybė vėl sugrįžti į sudėtį, todėl tylėjau. Prieš koronaviruso pertrauką aš tikrai buvau patenkintas mūsų naujojo trenerio M.Artetos vystymusi. Mes buvome pozityvūs ir sakyčiau, kad mano pasirodymai buvo tikrai aukšto lygio. Visgi tada viskas pasikeitė ir man nebebuvo leista rungtyniauti už „Arsenal“. Ką aš dar galiu pasakyti?“, – yra sakęs M.Ozilas.

M.Ozilas dar pirmadienį, kai persikėlimas jau buvo patvirtintas, pats pasidalino nuotrauka, kurioje jis įamžintas dar mažas berniukas, dėvintis „Fenerbahče“ marškinėlius, už rankos laikantis jau dabartinį save: „Praeitis ir ateitis“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų