Beckhamas atkirto sirgaliams dėl naujo trenerio: tai ne todėl, kad mes bičiuliai

Majamio „Inter“ prezidentas Davidas Beckhamas neseniai naujuoju klubo treneriu paskyrė gerą savo bičiulį Philą Neville‘ą.

Pastarasis beveik neturi darbo su vyrų komandomis patirties, o trejus metus vadovavo Anglijos moterų rinktinei.

Toks D.Beckhamo sprendimas sulaukė nemažai kritikos, imta spekuliuoti, kad Ph.Neville‘as į „Inter“ pakviestas tik dėl to, kad gerai sutaria su klubo prezidentu.

„Visada bus tokių, kurie bes pirštu ir sakys, kad jį pasirinkau tik todėl, kad jis mano draugas, tačiau tai neturi nieko bendro su tiesa. Visa klubo savininkų grupė ieško geriausių įmanomų žaidėjų, trenerių, personalo narių ir t.t. Mes čia susirinkome ne tam, kad įdarbintume savo draugus. Vadovaujame rimtam futbolo klubui ir įdarbiname tuos žmones, kurie, mūsų manymu, geriausiai tinka šiam darbui“, - aiškino D.Beckhamas.

Ph.Neville‘as kartu su D.Beckhamu lankė „Manchester United“ akademiją, vėliau jie kartu praleido beveik dešimtmetį pagrindinėje komandos sudėtyje ir iškovojo daug įsimintinų pergalių.

Taip pat jie 11 metų kartu atstovavo Anglijos vyrų rinktinei. Pernai MLS debiutavęs „Inter“ su 24 tšk. Rytų konferencijoje užėmė 10-ą vietą, o kovoje dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas 0:3 neprilygo Nešvilio SC klubui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų