Sensacijų vakaras Vienoje – sutriuškintas net ir Djokovičius

Vienoje (Austrija) vykstančiame ATP 500 serijos „Erste Bank Open“ vyrų teniso turnyre penktadienis tapo tikra sensacijų diena.

Novakas Djokovičius. (nuotr. SCANPIX)

Savo pasirodymą baigė favoritas serbas Novakas Djokovičius (ATP-1). Šiemet beveik nenugalimas serbas vos per 1 valandą 10 minučių 2:6, 1:6 buvo sutriuškintas italo Lorenzo Sonego (ATP-42), kurio galimybes laimėti lažybininkai vertino 7 proc. Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą.

N.Djokovičius labai prastai pradėjo mačą, pralaimėdamas keturis geimus iš eilės. Vėliau serbas bent jau savo padavimų metu pagerino žaidimą ir išvengė „riestainio“.

Antrajame sete L.Sonego vėl anksti išsiveržė į priekį (2:0), tačiau ketvirtajame geime N.Djokovičius susikūrė tris „break pointus“ ir bandė išlyginti rezultatą. Visgi, italas atsilaikė, o penktajame geime laimėjo varžovo padavimų seriją ir susikrovė didelę persvarą. Serbas šeštajame geime pirmavo 40:0, tačiau vis tiek nesugebėjo laimėti varžovo padavimų serijos. Į save nepanašus N.Djokovičius septintajame geime dar pralaimėjo savo padavimų seriją ir patyrė triuškinančią nesėkmę.

Beje, L.Sonego net neturėjo žaisti pagrindiniame etape, nes pralaimėjo dar kvalifikacijoje. Jam vieta atsirado po to, kai dėl traumų pasitraukė trys žaidėjai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų