daniilas medvedevas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „daniilas medvedevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „daniilas medvedevas“.

Neįtikėtinas amžinybę trukęs „Australian Open“ finalas baigėsi Rafaelio Nadalio triumfu

Australijoje, Melburne sekmadienį baigėsi prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos „Australian Open“ teniso turnyras. Jį vainikavo epinis vyrų vienetų varžybų finalas, kuriame 35-erių ispanas Rafaelis Nadalis (ATP-5), atsigavęs po traumos ir užsikrėtimo COVID-19, atlaikė 5 valandų 24 minučių trilerį prieš 25-erių rusą Daniilą Medvedevą (ATP-2) ir šventė neįtikėtiną pergalę – 2:6, 6:7 (5:7), 6:4, 6:4, 7:5. Tai buvo antras ilgiausias „Didžiojo kirčio“ turnyro finalas per istoriją (re...
2022-01-30

Į ginčą su bokštelio teisėju įsivėlęs Daniilas Medvedevas tapo antruoju „Australian Open“ finalo dalyviu

Melburne (Australija) vykstančiame prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos „Australian Open“ teniso turnyre antruoju vyrų vienetų varžybų finalo dalyviu tapo rusas Daniilas Medvedevas (ATP-2), kuris nervingame pustrečios valandos mače 7:6 (7:5), 4:6, 6:4, 6:1 įveikė graiką Stefaną Tsitsipą (ATP-4). Tai buvo jau 7-a ruso pergalė prieš graiką per 9 jų dvikovas.
2022-01-28

„Australian Open“: Rusija gali didžiuotis istoriniu pasiekimu

Pirmadienį Melburne (Australija) vykstančiame prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos „Australian Open“ teniso turnyre į ketvirtfinalį iškopė rusas Daniilas Medvedevas (ATP-4), kuris vos per 1 val. 32 min. 6:4, 6:2, 6:3 nugalėjo amerikietį Mackenzie McDonaldą (ATP-192). D.Medvedevui tai bus trečiasis „Didžiojo kirčio“ erijos turnyro ketvirtfinalis ir pirmas už „US Open“ ribų. Ketvirtfinalyje D.Medvedevas susikaus su tautiečiu Andrejumi Rubliovu (ATP-8), kuris po 1 val. 18 min.
2021-02-15

Pirmą kartą karjeroje Nadalį įveikęs Medvedevas žengė į baigiamojo metų turnyro finalą

Londone (Didžioji Britanija) vykstančiame prestižiniame baigiamajame metų turnyre „Nitto ATP Finals“ paaiškėjo finalo dalyviai. Prie prieš tai į finalą iškopusio Dominico Thiemo (ATP-3) prisijungė rusas Daniilas Medvedevas (ATP-4), kuris per 2 val. 38 min. 3:6, 7:6 (7:4), 6:3 įveikė ispaną Rafaelį Nadalį (ATP-2). Iki šio mačo R.Nadalis buvo laimėjęs 71-ą mačą iš eilės, kai laimėdavo pirmąjį setą.
2020-11-22

Medvedevas turnyro Paryžiuje finale patiesė Zverevą

Paryžiuje (Prancūzija) pasibaigusio ATP 1000 serijos „Rolex Paris Masters“ vyrų teniso turnyro finale sekmadienį rusas Daniilas Medvedevas (ATP-5) per 2 valandas 8 minutes 5:7, 6:4, 6:1 įveikė vokietį Alexanderį Zverevą (ATP-7). Tai buvo tik antra ruso pergalė prieš vokietį per septynias jų dvikovas. Pirmajame sete 11 geimų tęsėsi visiškai lygi kova. Visgi, 12-ajame geime A.Zverevas atitrūko 40:0. D.Medvedevas neutralizavo du „break pointus“, bet trečiu mėginimu vokietis užbaigė setą.
2020-11-08

Zverevas turnyro Paryžiuje pusfinalyje parbloškė Nadalį

Paryžiuje vykstančiame ATP 1000 serijos „Rolex Paris Masters“ vyrų teniso turnyre į finalą nepateko favoritu vadintas ispanas Rafaelis Nadalis (ATP-2). Šeštadienį pusfinalyje R.Nadalis po 1 valandos 40 minučių kovos 4:6, 5:7 pralaimėjo vokiečiui Alexanderiui Zverevui (ATP-7). Tai buvo antra iš eilės vokiečio pergalė prieš ispaną. Pirmąsias penkias jų dvikovas laimėjo R.Nadalis. Pirmajame sete lemiamu tapo trečiasis geimas, kai A.Zverevas „sausai“ laimėjo varžovo padavimų seriją.
2020-11-07

Nadalis eliminavo Thompsoną, svarbią pergalę pasiekė Schwartzmanas

Paryžiuje vykstančiame ATP 1000 serijos „Rolex Paris Masters“ vyrų teniso turnyre į ketvirtfinalį pateko favoritas ispanas Rafaelis Nadalis (ATP-2), ketvirtadienį per 1 valandą 35 minutes 6:1, 7:6 (7:3) nugalėjęs australą Jordaną Thompsoną (ATP-61). Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą. Pirmajame sete intrigos nebuvo. Australas tik antrajame geime neutralizavo „break pointą“, o vėliau pralaimėjo atkarpą 0:5, neturėdamas didesnių vilčių nei savo, nei varžovo padavimų metu.
2020-11-05

Įspūdinga: Nadalis iškovojo 1000-ąją karjeros pergalę

Paryžiuje vykstančiame ATP 1000 serijos „Rolex Paris Masters“ vyrų teniso turnyre sunkią pergalę pasiekė ispanas Rafaelis Nadalis (ATP-2), po pustrečios valandos kovos 4:6, 7:6 (7:5), 6:4 įveikęs tautietį Feliciano Lopezą (ATP-64). Tai buvo 10-a R.Nadalio pergalė prieš F.Lopezą per 14 jų dvikovų. R.Nadalis jau pirmajame mačo geime pralaimėjo savo padavimų seriją ir atsidūrė besivejančiojo vaidmenyje.
2020-11-04

Sensacijų vakaras Vienoje – sutriuškintas net ir Djokovičius

Vienoje (Austrija) vykstančiame ATP 500 serijos „Erste Bank Open“ vyrų teniso turnyre penktadienis tapo tikra sensacijų diena. Savo pasirodymą baigė favoritas serbas Novakas Djokovičius (ATP-1). Šiemet beveik nenugalimas serbas vos per 1 valandą 10 minučių 2:6, 1:6 buvo sutriuškintas italo Lorenzo Sonego (ATP-42), kurio galimybes laimėti lažybininkai vertino 7 proc. Šie tenisininkai vienas prieš kitą žaidė pirmą kartą.
2020-10-30

„US Open“ paaiškėjo visos ketvirtfinalio poros: laukia Rusijos tenisininkų mūšis

Niujorke (JAV) vykstančiame prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos „US Open“ teniso turnyre paaiškėjo visos ketvirtfinalio poros. Paskutiniuosius kelialapius į ketvirtfinalį iškovojo du Rusijos tenisininkai – Andrejus Rubliovas (ATP-14) ir praėjusių metų „US Open“ vicečempionas Daniilas Medvedevas (ATP-5). A.Rubliovas per 2 val. 45 min. 4:6, 6:3, 6:3, 6:3 nugalėjo italą Matteo Barrettini (ATP-8), tuo tarpu D.Medvedevas per 1 val. 40 min.