atp 500

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atp 500“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atp 500“.

Antras šansas Berankiui: lietuvis dėl netikėto varžovo sprendimo gavo vietą ATP 500 turnyro pagrindiniame etape

Hamburge (Vokietija) tęsiasi ATP 500 serijos „Hamburg European Open“ vyrų teniso turnyras, kuriame į pagrindinį etapą netikėtai pateko lietuvis Ričardas Berankis (ATP-107). 32-ejų tenisininkas kvalifikacijos antrajame rate dar sekmadienį per 1 valandą 20 minučių 5:7, 2:6 pralaimėjo 18-mečiui italui Lucai Nardi (ATP-169) ir tuomet liko už pagrindinio etapo borto.
2022-07-19

ATP turnyre Vienoje – ketvirtosios pasaulio raketės triumfas

Vienoje (Austrija) sekmadienį baigėsi ATP 500 serijos „Erste Bank Open“ vyrų teniso turnyras, kurio finale vokietis Alexanderis Zverevas (ATP-4) per 1 valandą 36 minutes 7:5, 6:4 nugalėjo amerikietį Francesą Tiafoe (ATP-49). Tai buvo jau 6-a vokiečio pergalė prieš amerikietį per 7 mačus. F.Tiafoe pirmajame sete buvo atsilikęs 1:3, bet labai greitai atstatė pusiausvyrą (3:3). Vėliau lygi kova tęsėsi iki paskutinio geimo, kai A.Zverevas laimėjo varžovo padavimų seriją ir išvengė pratęsimo.
2021-10-31

Kvalifikaciją įveikęs Ričardas Berankis žais prestižiniame „Masters“ turnyre

Toronte (Kanada) sekmadienį baigėsi ATP 1000 serijos „National Bank Open“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybų kvalifikacijos kovos. Antrajame rate geriausias Lietuvos tenisininkas 31-erių Ričardas Berankis (ATP-86) per 1 valandą 34 minutes 6:4, 7:5 įveikė 29-erių ekvadorietį Emilio Gomezą (ATP-165) ir pateko į pagrindinį etapą. R.Berankis mačą pradėjo prastai ir atsiliko 0:3. Įsižaisti lietuviui padėjo ketvirtasis geimas, kai jis pagaliau laimėjo savo padavimų seriją.
2021-08-09

Berankis nutraukė 7 mėnesius trukusią nemalonią tradiciją

Geriausias Lietuvos tenisininkas pirmą kartą per septynis mėnesius pateko į pagrindinį ATP 500 serijos turnyrą. Sekmadienį 28-erių lietuvis pergalingai užbaigė Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vykstančio „Dubai Duty Free Tennis Championships“ vyrų teniso turnyro kvalifikacijos kovos.
2019-02-24

R.Berankio kelionę Meksikoje užbaigė 24-a pasaulio raketė

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 27-erių metų Ričardas Berankis pagrindinio ATP 500 turnyro Meksikoje pirmame rate 5:7, 1:6 nusileido 29-erių metų prancūzui Adrianui Mannarino (ATP-24). 108-ą vietą ATP reitinge užimantis R. Berankis po pirmojo seto paprašė medicininės pertraukėlės. Nors vėliau lietuvis tęsė kovą, antrajame sete pasipriešinti varžovui nebepavyko. Tai buvo jau septintoji šių tenisininkų tarpusavio akistata ir ketvirtoji A. Mannarino pergalė.
2018-02-28

Meksijoje – užtikrinta R.Berankio pergalė

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 27-erių metų Ričardas Berankis pateko į pagrindinį ATP 500 turnyrą Meksikoje. 108-ą vietą ATP reitinge užimantis lietuvis paskutinėje atrankos dvikovoje 2:0 (6:4, 6:4) nugalėjo amerikietį Keviną Kingą (173-ia vieta ATP). Dvikova truko 1 val. 21 min. Pirmame turnyro Akapulke rate R. Berankis susigrums su gerai pažįstamu prancūzu Adrianu Mannarino, kuris  ATP reitinge užima 24-ą vietą. Tai bus jau 7-oji šių tenisininkų tarpusavio dvikova.