Lietuvos futbolo A lygoje dešimtą pergalę iš eilės iškovojo titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“.

Mačo akimirkos (Teodoras Biliūnas/Fotobankas)

Čempionato lyderiai 27-ojo turo susitikime išvykoje be didesnio vargo 4:0 (2:0) sutriuškino „Palangą“.

Pirmą kartą kamuolį į Mariaus Paukštės ginamus vartus marijampoliečiai pasiuntė jau 4-ąją minutę. Į priekį nurūkęs Semiras Kerla atliko aštrų perdavimą, kurį Mihretas Topčagičius, smūgiuodamas galva, pavertė įvarčiu.

Antrojo „Sūduvos“ įvarčio teko palaukti, be to, sykį Ivanas Kardumas buvo priverstas gelbėti svečius po Giorgi Diakvnishvilio smūgio iš arti.

34-ąją minutę dubliu džiaugėsi M. Topčagičius. Andro Švrljuga atliko dar vieną perdavimą iš dešiniojo krašto, o jo komandos draugas iš Austrijos puikiai smūgiavo vienu lietimu.

Kėlinio pabaigoje arti savo pirmojo įvarčio buvo suomis Vahidas Hambo. Pirmą kartą dvikovą starto sudėtyje pradėjęs puolėjas stipriu smūgiu nukreipė kamuolį virš skersinio.

Antrojo kėlinio pradžioje „Sųduva“ pradėjo varžovo triuškinimą. 53-iąją minutę Jovanas Čadženovičius surado baudos aikštelėje Aleksandrą Živanovičių, kuris galingu smūgiu į tolimąjį vartų kampą pelnė trečią įvartį šiame sezone.

Tašką šiose rungtynėse 73-iąją minutę padėjo po keitimo aikštėje pasirodė Robertas Vėževičius, išnaudojęs dėkingą progą po dar vieno A. Švrljugos perdavimo.

Iš legionierius iš Kroatijos šiame sezone jau 9 kartus asistavo savo komandos draugams ir pagal šį rodiklį pavijo „Kauno Žalgirio“ gynėją Jurijų Bušmaną bei Vilniaus „Žalgirio“ atakų lyderį Tomislavą Kišą.

Šiame mače A lygoje debiutavo „Sūduvos“ atstovas Karolis Skamarakas, o Lietuvos čempionai, turintys savo kraityje 66 taškus, atotrūkį nuo antroje vietoje žengiančio „Žalgirio“ padidino iki 4 taškų.

Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!

Venckienės palaikymo mitingo dalyvė: aš buvau pas Neringą kameroje
Šokiruojantis įrašas: policija elektra kratė vyrą, kurio rankose – vienerių metų vaikas
Vyras renka žmonių nagus: nepatikėsite, kam juos naudoja
Šuo tapo sensacija – šeimininkui moka pasakyti žodžiais, ko nori
Sūduvos triumfas (nuotr. Sauliaus Čirbos)
Po Lietuvos futbolo A lygos 31-ojo turo kovų paaiškėjo klubai, kurie užėmė 5-ąją ir 6-ąją vietas. Užsitikrino. Likus dviem turams iki čempionato pabaigos, „Panevėžys“ ir ...
Higoris Vidalis (nuotr. fkzalgiris.lt)
Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai sužaidė gerą antrąjį kėlinį ir sugebėjo įveikti „Kauno Žalgirį“ rezultatu 2 – 1. Taip jie iškovojo 23-ią pergalę šiame Lietuvos A lygos ...