marijampolės sūduva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marijampolės sūduva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marijampolės sūduva“.

Tęsia pergalių kelią – „Kauno Žalgiris“ laimėjo trečią kartą iš eilės

„TOPsport A lygos“ turnyro lentelėje į viršų kyla „Kauno Žalgiris“. 9-ajame ture trečią kartą iš eilės nugalėję kauniečiai namuose 2:1 (1:1) įveikė Marijampolės „Sūduvą“. Pačioje dvikovos pradžioje Matiaso Rale perduoto kamuolio į vartus nepasiuntė Armandas Kučys, tačiau tą, jį baudos aikštelėje suradus tam pačiam suomiui, padarė 6-ąją minutę. Tai buvo penktasis A. Kučio pelnytas įvartis – jis vėl tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju.
2024-04-20

78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė „Olimpą“ į pergalę mažojo finalo starte

„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio Buškevico kariauna namuose 87:79 (18:19, 26:19, 20:14, 29:21) pabaigoje pranoko Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“.  Kovoje iki trijų pergalių palangiškiai išsiveržė į priekį 1-0, o antroji komandų akistata ketvirtadienį 18 val. prasidės Marijampolėje.
2024-04-15

Nenuspėjamas NKL finalas: žinomų krepšinio bendruomenės žmonių prognozės pasiskirstė lygiai

Sensacijų kupinose Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamosiose liko paskutinis etapas, o prieš finalinį sezono akordą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės pasidalino galutiniais savo spėjimais. Abiejų pusfinalių autsaiderius pasirinkęs Kazys Maksvytis tarp spėjusių dalyvių vienintelis buvo teisus dėl čempionų titulo besikausiančių klubų.
2024-04-15

„Sūduva“ pasipildė krašto gynėju iš Nigerijos

Marijampolės „Sūduva“ pasirašė sutartį su 25 metų dešiniojo krašto gynėju iš Nigerijos Henry Uzochukwu. Futbolininkas 2017 metais iš gimtinės „Ebedei“ ekipos persikėlė į Danijos „Midtjylland“ ir iki 2018-ųjų vidurio atstovavo klubo 19-mečių ekipai. Vėliau legionierius buvo nuolat skolinamas 1 lygoje žaidžiančiai „Fredericia“ komandai. 2021-aisiais „Sūduvos“ naujokas iš Danijos persikėlė į suomių Kuopijo KuPS, o 2023-ųjų antroje pusėje atstovavo JAV Fynikso „Rising“ komandai.
2024-04-10

„Sūduva“ dviem žaibiškais įvarčiais paguldė ant menčių „TransINVEST“

6-ajame „TOPsport“ A lygos ginklus pirmą kartą surėmė Vilniaus rajono „TransINVEST“ bei Marijampolės „Sūduva“. Antroje susitikimo pusėje du žaibiškus įvarčius įmušę sūduviečiai šventė pergalę Širvintose rezultatu 2:0 (0:0). Pirmoje kėlinio pusėje komandos apsikeitė smūgiais virš vartų, pirmą pavojingesnį bandymą atliko Ernestas Stočkūnas, tiesa, su jo smūgiu gan lengvai susitvarkė Giedrius Zenkevičius, laikui bėgant vartų sargui teko atremti Henriques Devenso smūgį galva.
2024-04-07

Marijampolėje pergalę pasiekė „Dainavos“ futbolininkai

„TOPsport A lygos“ sekmadienio akistatos startavo Marijampolėje. 5-ojo turo mače Alytaus DFK „Dainava“ svečiuose 1:0 (1:0) įveikė vietos „Sūduvą“. Pirmame kėlinyje nestigo kietos kovos abiejose aikštės pusėse – buvo parodytos penkios geltonos kortelės. Akistatos pradžioje geru šansu išsiskyrė Ivanas Zotko, kuris po pakelto kampinio galva smūgiavo į sezone debiutavusį Airidą Mickevičių. 18-ąją minutę alytiškis ištaisė savo komandos draugų klaidą, kai pavojingą bandymą atliko Motiejus Burba.
2024-03-31

„Džiugas“ namuose įveikė Marijampolės ekipą ir pakilo į pirmą vietą lentelėje

4-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Žemaitijoje, kur susigrūmė dvi aukšta nata sezoną pradėjusios ekipos. Vieninteliu įvarčio autoriumi tapęs Nino Noordanus rezultatu 1:0 (1:0) Telšių „Džiugui“ nukalė pergalę akistatoje su Marijampolės „Sūduvos“ ekipa. 22 minutę grubi svečių klaida virto įvarčiu – vienas iš sūduviečių žaidėjų kamuolį siekė išmušti iš baudos aikštelės, tačiau pastarajam į jį pataikyti sėkmingai nepavyko, tuo pasinaudojęs Nino Noordanus netrukdomas pelnė įvartį.
2024-03-16

A lygos turo anonsas: laukia dviejų rezultatyviausių ekipų susidūrimas

Prieš rinktinių pertrauką „TOPsport A lygoje“ savaitgalį bus sužaistos penkerios 4-ojo turo rungtynės.   Telšių „Džiugas“ – Marijampolės „Sūduva“ Kovo 16 dieną, 14 val. Telšiai, „Ateities“ progimnazijos stadionas. 4-ąjį turą pradės dvi pirmame trejete šiai dienai įsitaisiusios komandos. Andriaus Lipskio treniruojamas „Džiugas“ yra vienintelis klubas per trejas pirmas rungtynes nepraleidęs nė vieno įvarčio.
2024-03-16

Per pridėtą laiką realizuotas baudinys atnešė „Sūduvai“ pergalę prieš čempionus

3-iąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo akistata Marijampolėje, kur savo jėgas akistattoje išbandė Marijampolės „Sūduva“ bei „Panevėžys“. Atkakli kova vyko iki pat paskutinės minutės, o jau per pridėtą teisėjo laiką paskirtas baudinys į panevėžiečių vartus buvo lemtingas – Aivaro Emsio įvartis marijampoliečiams leido švęsti pergalę rezultatu 1:0 (0:0). Pavojų Giedriaus Zenkevičiaus ginamiems vartams 11-ąją minutę kėlė Federico Palacios, pastarasis atliko smūgį iš už baudos aikštelės,...
2024-03-13

Garsūs krepšinio bendruomenės žmonės pasidalino NKL ketvirtfinalių spėjimais

Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) svarbiausios sezono kovos įgauna pagreitį, o prieš naują atkrintamųjų etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės ir vėl pabandė atspėti galimus nugalėtojus. „7bet-NKL“ aštuntfinalių spėjimuose geriausiai pasirodė Giedrius Žibėnas, kuris teisingai išprognozavo visus laimėtojus, o ketvirtfinalio serijų rezultatus be jo atspėti ir vėl pamėgino Donatas Motiejūnas, Gytis Radzevičius ir Dovis Bičkauskis bei Kazys Maksvytis ir Laimonas Eglinskas.