naujienų portalas tv3.lt
2019.11.14 15:29

Vilniaus apylinkės teisme, ketvirtadienį buvo atversta byla, kurioje Egidijus Dragūnas-Sel kaltinamas pareigūno įžeidimu ir nepaklusimu sustoti.

Egidijus Dragūnas Selas teisme (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Egidijus Dragūnas Selas teisme (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Policininkų teigimu, rugsėjo mėnesį atlikėjas spruko nuo jų savuoju „Lamborghini“, o vėliau sustabdytas ne tik nevykdė pareigūnų reikalavimų, bet ir vieną iš angelų sargų įžeidė necenzūriniais žodžiais.

Po įvykusio posėdžio E.Dragūnas išsakė visą savo nuomonę apie susidariusią situaciją.

„Tai visiškai beprasmiškai praleistas laikas ir diena. Viskas akivaizdu ir aišku, mano automobilis ryškus, jie turėjo informacijos, kad aš ją vairuoju. Turėjau teisę automobilį vairuoti, turėjau visus dokumentus. 

Matau, kad čia viskas sprendžiama dėl principo. Gerai, kad čia sprendžiamas nesunkus klausimas, o juk yra svarbesnių bylų, kurias policininkai sprendžia va taip“, teigė Egidijus.

Atlikėjas pasakojo, kad neseniai žiūrėjo laidą apie nusikalstamą pasaulį, vyro teigimu, šiais laikais policija tampa mafija: „Žiūrėjau Kauno įvykius, supratau, kad anksčiau „daktarai“ buvo banditai, o dabar banditai yra policija.“

REKLAMA

„Aš galėjau patylėti ir likti auka, bet aš tikrai netylėsiu ir nebūsiu kaltas ten, kur neesu. Pareigūnus aš pamačiau paskutinę minutę ir iškart sustojau. Aš buvau tempiamas į narkologinį, pareigūnai bandė ieškoti narkotikų. Vėliau jie šį faktą neigė. Manau, esu persekiojamas, policija žino mano automobilius, žino, kas aš esu. Yra vaizdo medžiaga kaip aš esu tempiamas į mašiną“, – kalbėjo vyras.

Pasak E.Dragūno advokato Adomo Liutvinsko, iškeltoje byloje yra daug neaiškumų: „Po vieno susidūrimo su pareigūnais atlikėjui iškeltos net dvi bylos, tai atrodo nelogiška, reikia klausti pareigūnų, kodėl taip yra. Deja, patys pareigūnai nepasirodė. Procesas dar neprasidėjo, rytoj turėtų vykti dar vienas bylos nagrinėjimas su kita teisėja, dėl nesustojimo. Žinoma, jei atvyks pareigūnai.

Prašiau, kad šias dvi bylas sujungtų į vieną, kadangi viskas vyko vienu metu. Nėra logiška, du protokolus, surašytus per tą patį įvykį, nagrinėti skirtingomis bylomis. Šiandien buvo paskirta administracinė byla, dėl pareigūnų vardo pažeminimo, o rytoj bus nagrinėjama byla, dėl nesustojimo.“

Advokatas teismui pateikė prašymą teismo posėdį nukelti. Jam pritarė ir E. Dragūnas, o jų prašymą teisėjas tenkino.

Portalas tv3.lt primena, kad rugsėjo 6-ąją atlikėjas  vėl įkliuvo policijai. Skandalingasis pramogų pasaulio atstovas sėdo už vairo, o po to privalėjo aiškintis policijos pareigūnams.

Pirminiais duomenimis, atlikėjas nebuvo neblaivus, tačiau pareigūnams nesustojo, todėl jį sustabdyti pavyko tik nuosavo namo kieme.

REKLAMA

Tai jau ne pirmas kartas, kada E. Dragūnas įkliūna policijos pareigūnams. Tiesa, dar visai neseniai atlikėjas buvo netekęs teisės vairuoti, todėl nėra žinoma ar jis spėjo atgauti vairuotojo pažymėjimą. Anot atlikėjo, jis prieš dvi dienas atgavo vairuotojo pažymėjimą.

Nors atlikėjas yra blaivus, tačiau pareigūnai jam pasiūlė vykti į Priklausomybių ligų centrą.

Policijos pareigūnai Egidijui įteikė popieriaus raštą, kaip manoma, protokolą. Galiausiai pareigūnai išsiskyrė su Egidijumi, pasuko skirtingais keliais.

Policijos reikalavimui sustoti penktadienio vakarą nepaklususiam atlikėjui Egidijui Dragūnui pareigūnai skyrė dvi nuobaudas.

Apie tai BNS patvirtino policijos atstovas Ramūnas Matonis.

„Išrašyti du protokolai: dėl nesustojimo ir policijos teisėtų reikalavimų nevykdymo“, – sakė policijos atstovas.

Primename, kad šių metų vasarą atlikėjo namus buvo apsupusi policija. 

„Namą apsupusi policija, pareigūnai nieko neprileidžia arčiau. Namo viduje – neuniformuoti pareigūnai.

Neaišku, kiek žmonių dirba. Matyti, kad name yra vaikštinėjančių žmonių. E.Dragūnas šiuo metu yra namo viduje“, – tuo metu pranešė žurnalistas iš įvykio vietos.

Tuo metu pas Selą buvo jo asmeninis vairuotojas. Žurnalistams jis teigė, kad visa tai, kas vyksta, yra staigmena. Pirminiais duomenimis, krata vyko dėl neva apgaulingos apskaitos tvarkymo. Kratą atliko ekonominių nusikaltimų tyrimų tarnyba.

Žurnalisto teigimu, E.Dragūnas buvo trumpam buvo išėjęs iš namo, pasiėmė kažkokius daiktus ir sugrįžo atgal. Automobilis stovėjo jo namo teritorijoje.

Dar anksčiau atlikėjo namą vandalai buvo išpaišę ir parašė žodį „Ramybės“.

Arunas
2019-11-14 22:39:47
Manęs mentai nestabdė jau kokius 8 metus, mašina gal per prasta. . . Bet ką sako Egis tai faktas, alkanų šuniukų išsidirbinėjimai nesuvokiant ką ir kodėl daro.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Vincas 2019-12-10 21:08:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kam išvis ta policija dar laikoma, kad galetų pastabdyti mašinas ir parinkti pinigų? Nemanau kad tas naudinga piliečiams. O daugiau naudos nėra iš jos, vagys mašinas nurinkinėja, nei vieno nesugavo, nes net neieškojo, patys jiems talkina! Bet kai benamį pasigavo su dviem stiklainiais vakuotų agurkų pavogtų tai iškart pasipila straipsniai kaip šauniai jie dirba. Nuo korupcijos nusiritus valstybėlė!   ATSAKYTI
Dzomalis 2019-11-24 23:03:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
geras reitingas pas sela   ATSAKYTI
Registratorius 2019-11-17 20:24:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tai aišku, kad vyksta priekabiavimas, žino, kad lengvai galima išprovokuoti Selą, juk nestabdo gražių auto tvarkingai važiuojančių tik dėl to, kad patikrintų ar vairuotojas turi teises. Tai jau priekabiavimas. Gerbiu policija, bet dirbkit, o be šou darykite.   ATSAKYTI
antanas 2019-11-16 16:12:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-14
Kiek galima su situ debiliuku zaisti? Snukiu i zeme ir lai kameroje padainuoja. Geda, kad policija tokia bejege pries susireiksminusi chamuka   ATSAKYTI
Jane 2019-11-17 19:06:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Noreciau pamatyti,kaip tave taip drapalintu,oj juokciaus ir dar paplociau rankom tau !  
Vacka 2019-11-24 22:51:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Antanai, noreciau pats tave iskastruoti  
Dalius 2019-11-16 15:50:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Policija dabar valdo, jiems smagu bausti, žeminti tautiečius. Tikiuosi teismas sustabdys jų savivalę :(   ATSAKYTI
Arunas 2019-11-16 10:18:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Milicija tikrai smukus iki ruskiu laiku kompetingumo nulis paziuri rankos kisenej cigarete burnoj kolonelese stovi leksikonas bleble tik geda daro .aukstesni milicininkai visai nusirite neaisku kur.keist visus reikia bet gaila i korumpuota iki ausu teisesauga patriotai kuriem brangi lietuva neis aina tik nuskriausti .narkomaneliai ir ne tu orentaciju kaip matyt.   ATSAKYTI
Gvvv 2019-11-16 22:24:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
O ji kada nors buvo pakilusis iš posovietinio murziaus lygio??   
Aleks 2019-11-16 08:52:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Dar vaikas neišaugo 40 metu bet žaidžia ta pati žaidima    ATSAKYTI
Bubu 2019-11-15 23:52:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
mentai zulikus lai hhhauooo,,   ATSAKYTI
Artas 2019-11-15 22:23:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Lai kerta sau - ne kažkam kitiems. Kažkoks nesusipratimas, nors kaip ir suaugęs žmogus...    ATSAKYTI
Vandamas.;) 2019-11-15 17:59:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tegul jie ta E.Dragūna palieka ramybiai koel dar gali kabinėtis prie jo. Matomai nėra iš kur kitur pinigų lasisemti,kad tik jį nori bausti. Tegul pažiūri,kiek jis paaukoja vaikų namams ponigų,kada į tai atsižvelks. Kiek gero jis padaro. O gal mentai pavydi,kad jie taip gerai negybena,kaip Selas gyvena.   ATSAKYTI
अरुणMohit 2019-11-15 15:43:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Matau, komentaruose, labai daug nesveiku...Tai ka kalbeti, apie seima..? Apie policija, as is vis tyliu...   ATSAKYTI
Nijole 2019-11-15 15:20:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Tas plikas mentas, isverstais lasiniais, visai nesuvokia ka cia daro.. Ir nesuprta, kuo cia uzsiimti.. Sesuprantu, kaip tokiems isgamoms dar leidzia pistoleta nesioti? Juk jie pavojingi, nepakaltinami. Juk nezinai, kas jam saus i galva. Kiekviana sekunde gali issauti. Jie nenuspejami... Avinai irgi nenuspejami, nei is sio nei is to ragais puola. Skirtumas tarp patruliu ir avino tik tas, kat patruliai, privalomai, kastruojami   ATSAKYTI
NijoleKarosaite 2019-11-15 13:55:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Beveik visa Lietuvos policija korumpuota, teismai papirkti seme irgi papirkti. Dauguma policininku yra iskrypeliu, zoofilu ir pedofilu. Dauguma yra labai ziauriu, su niekuo nesiskaitanciu isgamu, tiesiok knibzda komisarjatai. Gaudo nekaltus, o sunkiu nusikalteliu, recidivistu bijosi! Paziurekit, kas i policija ejo dirbti po nepriklausomybes, aisku nebuvo visai darbuotoju, visos atmatos be vidurinio issilavinimo. Rasyti nemokejo, ir dabar nemoka, suskaiciuot negalejo iki 10. Visi prasigere, narkomanai. Kur matet, kad us savo algele korumpuoti policininkai, sau leistu tri kartus per diena valgyti kavinese, restoranuose. O kaip dauguma issipute, i masina ilipti nesugeba, is gero gyvenimo ispampo, kaip ziurkes nuo nuodu. Is vis nesuprantu, kam stabdyti vairuotoja, jei jis nieko nepadare> Turbut stabdo is neturejimo, ka veikti, prablaskyti ziovuli..   ATSAKYTI
Valentas Karos. 2019-11-15 14:16:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Ir tu cia nijole. Kaip sekesi, vakar tau? Girdejau lytiskai santykevai su 3-mis arkliais is karto. Turbut buvo malonu?  
Valentui 2019-11-15 14:27:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Ismokt reiktu rasybos   
Valentas 2019-11-15 15:27:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tai, kad as su kanopom nelabai galiu, ka parasyti  
[email protected] 2019-11-15 19:34:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nū bet Valentas nelengva vaikystę tavo matyt buvo. Išsigimes nuo mažumos.   
Edis 2019-11-19 23:36:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Valentai. Kartais ne tu tiems 3 savo pazystamiems arkliukams sėklides tuštinai? Manau reikėtų žabtus užverti. Nes komentaras net ne į temą. Be to jai netyčia kas sužinotų kas toks per bajoras esi, gali netyčia skaudžiai papurtyti savo kišenę, už žmogaus moralinių teisių pazeidimą. Manau, jai jau užsukai į portalą, būk malonus ir pasilaikyk sau savo netikusius žmonių įžeidinėjimus.   
Mantas 2019-11-15 12:16:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
"Nebuvo neblaivus", ar buvo blaivus   ATSAKYTI
Chulijus 2019-11-15 14:05:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Teisingai! Paziurekim, kokie zurnalistai dirba siuo metu,kokio amziaus : visi politologai, stilistai, profesoriai- be vidurinio issilavinimo. Kiekvienas gali nukopijuoti teksta, ikelti pora sakiniu ir tekstas baiktas.   
Dovile 2019-11-15 09:49:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-18
Kiek važinėdavau aš arba mano artimieji, policija nestabdė, o jeigu ką ir stabdr, tikrai mandagiai ir korektiškai. Be to, policija turi teisę stabdyti, ypač tokius a priori naglus, įžūlius asmenis kaip Selas. Nekenčiu žmonių, iš kurio burnų moralinis "mėšlas" ( kdiksmažodžiai) drimba,. Beje, kaip ten su jo namu? Neliepia perstatyti?   ATSAKYTI
LiudaSasnauskiene 2019-11-15 13:20:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Jeik tu Dovile, prastitute, iskrypele, ka tu ismanai su savo vistos, visiskai tuscia, besmegenes galva  
LiudaSasnauskiene 2019-11-15 13:30:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Iet tu, Dovile, isgama, prostitute, issigimele. Tau nereikia niekur vazineti, namuose piimineji klientus. Ka tu su savo tuscia vistos galva, gali rasyti komentaruose?..  
Dovilei 2019-11-19 23:52:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Manau eik truputėlį pailsėti. Tada pabandyk atsukti smegenų plokštele nuo ko viskas prasidėjo. Tada suprasi kas čia šitoje vietoje išsipisinėja. Kaip tik pagavo sela pirmą kartą "Angelai sargai :D" čia tapo visos žiniasklaidos TOP įvykiu. O po to tai tapo vos ne kasdienybe. Kaip manai? Tu ilgai su jais gražiai kalbėtum, kai tave pastoviai stabdytų ir prisiknistų prie bet kokios nesąmonės, nes tu esi ŽVAIGŽDĖ ir gali daugiau, nei dauguma žmonių? Manau ne vienas pratrūktų.  
Aš. 2019-11-15 09:32:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Važinėju daug metų, teko susidurt su policija, viskas vyko mandagiai ir net baudos nerašė, o jaunime lis įžūlus, taisyklės neegzistuoja, o jau leksikonas, o apie sela ner ką kalbėt, ir kada jis nusės ant klyno.    ATSAKYTI
NijoleKarosaite 2019-11-15 14:23:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
, As' -nusiciulpk sau..  
Irena 2019-11-15 08:42:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Čia vienas kito nemėgsta. Žmogiški dalykai,Nereikia taip sureikšminti.    ATSAKYTI
ROMAS 2019-11-15 08:38:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Del sventos ramybes susimokejau bauda uz greicio virsijima .nors to nepadariau .bet kai is taves tyciojasi lieka ilgam.vaziavau su seima ir netoli namu mane lenkia kita juosta automobilis pries posuki ikalna .mintyse permeciau nelek uaz posukio ekipazas tankiai stovi.akurat ziuriu izbega pareigunas sustoja ir parodo sustoti man .taip buvo surasytas protokolas.zinoma as nesirasiau.tada pasake kad vairuoti negaliu ir iki namu vaziuoti su mazais vaikais neleido.nors buvo iki namu 0.5km tada nejau namo atnesiau zmonos teises ir zmona parveze.Buvome pas virsininkus .atsiprase bet patare susimoketi kad ramiau sau vazinetau.Paklausus kodel mane sustabde uztai kad Mb vairavau.   ATSAKYTI
NijoleKarosaite 2019-11-15 13:35:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Sustabde todel, kad susvitureliais masinoje sedejo pedarastai, norejo vaikus istvirkinti, bet issigando viesumos  
Andrius 2019-11-15 08:05:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kiek zinau kad sustabdyti automobili turi mentai is priekio ji stabdyti o ne is galo kaip ir vokietyjoi ten aplenkia pazeideja tarema ir tada stabdo . O is galo neaisku ka stabdo .,kaip ir nenukrisi is pirmo auksto i devinta    ATSAKYTI
Darrius 2019-11-15 07:45:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nuo kada mentai angelai sargai?    ATSAKYTI

Top Video

Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
REKLAMA
„Babyblog.lt“ apdovanojimai (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Tik mamos geriausiai žino, kokios sauskelnės švelniausios, vaikiška knyga įdomiausia ar vežimėlis rieda greičiausiai. Todėl tinklaraštis „Babyblog.lt” su jo įkūrėja ...
Alijeva prisiminė provokuojantį pasirodymą – į publiką metė savo kelnaites (tv3.lt fotomontažas)
Laidoje „Gero vakaro šou“ trečiadienį svečiavosi dainininkė ir viena gražiausių Lietuvos moterų tituluojama Goda Alijeva. Laidoje netrūko šmaikščių ir atvirų pokalbių apie ...
Goda Petrauskienė (nuotr. asm. archyvo)
Boksininko ir olimpinio medalininko Evaldo Petrausko žmonos Godos svajonė išsipildė – po neseniai atliktos plastinės operacijos moteris džiaugiasi ...
 Kristina Pišniukaitė-Šimkienė  (nuotr. Instagram)
Šiuo metu garsi tinklaraštininkė, „Ant medinės lentelės“ įkūrėja Kristina Pišniukaitė-Šimkienė ir jos vyras Vytautas Šimkus išgyvena patį gražiausią laikotarpį. Jie ...
Goda Alijeva ir dukra Tėja (tv3.lt fotomontažas)
Laidoje „Gero vakaro šou“ trečiadienį lankysis dainininkė ir viena gražiausių Lietuvos moterų tituluojama Goda Alijeva. Laidoje netrūks šmaikščių ir atvirų pokalbių apie ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
4 vaikų tėvas – areštinėje: pranešta apie spardytus vaikus, vienam sužalota galva
DABAR RODOMA
4 vaikų tėvas – areštinėje: pranešta apie spardytus vaikus, vienam sužalota galva
DABAR RODOMA
Panevėžio pataisos namų slaugytoja nesulaiko ašarų: patyčios darbe paguldė į patalą
DABAR RODOMA
Seime bręsta dar viena apkaltos istorija dėl Rozovos
DABAR RODOMA
Vilniaus apskrityje – kokliušo protrūkis: medikai įspėja, į ką atkreipti dėmesį
DABAR RODOMA
Narkevičiui nemokama vakarienė apkarto: komisija pareiškė, kad ministras pažeidė įstatymą
DABAR RODOMA
Išskirtiniai TV3 kadrai: naktį rastas slaptas vamzdis iš gamyklos Kėdainiuose
DABAR RODOMA
Orų kokteilis Vilniuje: pasipylė kruša, dangų skrodė žaibai, galiausiai pradėjo snigti
DABAR RODOMA
Detektyvas dėl politiko nušautos stumbro patelės tęsiasi: įtariama baisi versija
DABAR RODOMA
Gediminui Žiemeliui – nauji nemalonumai: su juo siejama įmonė tiriama dėl kontrabandos
DABAR RODOMA
Narkevičius sumanė viešai išvardyti, ką nuveikė per penkis mėnesius poste
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų