egidijui dragūnui

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „egidijui dragūnui“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „egidijui dragūnui“.

Klaipėdą sudrebino SEL koncertas: 15 tūkst. muzikos išsiilgusių širdžių mėgavosi kiekviena koncerto sekunde

Šeštadienį į Klaipėdos Vasaros estradą plūdo tūkstančiai žmonių. Toks vaizdas kėlė daug džiaugsmo ir gerų emocijų visiems keliaujantiems į koncertą. „Žinokit šis jausmas neįtikėtinas. Aš koncerte paskutinį kartą buvau daugiau nei prieš pusantrų metų ir tai, kaip jaučiuosi šiandien, sunku apsakyti. Atrodė, kad to daugiau nebe pamatysime, bet šiandien mes vėl visi čia. SEL ir vėl įrodė, kad yra grupė numeris vienas Lietuvoje“, – sakė gerbėja Monika, pranešime spaudai.
2021-07-04

Dragūnas išgirdo teismo nuosprendį: galės lengviau atsikvėpti

Šiandien skandalingasis atlikėjas Egidijus Dragūnas-SEL pagaliau išgirdo teismo nuosprendį dėl dar rugsėjo mėnesio pradžioje įvykusio incidento. Taąkart policijos pareigūnai stabdė neseniai teises atgavusi ir prabangų „Lamborghini“ vairuojantį atlikėją, tačiau šis nestojo. Šiandien Vilniaus miesto apylinkės teisme galiausiai paaiškėjo nuosprendis. Čia teisėjas Rolandas Bužinskas teigė, kad į namus vykdamas ir pareigūnams nesustojęs E. Dragūnas-SEL įstatymų nepažeidė.
2019-12-10

Drama tęsiasi: iškviestas į ringą, Selas rėžė atsaką

23-ių metų kovotojas Arnoldas Misiūnas pakomentavo žinomo atlikėjo Egidijaus Dragūno elgesį praėjusį mėnesį vykusio „Kings of Kings“ turnyro metu bei pastarojo pareiškimus po skandalingojo incidento. Kovotojas taip pat metė ir savo iššūkį Egidijui Dragūnui. Savo ruožtu Dragūnas kirto atsaką kovotojui. Šis nepabijojo ir pakvietė E.Dragūną į ringą. Lapkričio 16 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje vyko tarptautinis „King of Kings“ turnyras.
2019-12-04

Po teismo Sel pratrūko: kirto policijai

Vilniaus apylinkės teisme, ketvirtadienį buvo atversta byla, kurioje Egidijus Dragūnas-Sel kaltinamas pareigūno įžeidimu ir nepaklusimu sustoti. Policininkų teigimu, rugsėjo mėnesį atlikėjas spruko nuo jų savuoju „Lamborghini“, o vėliau sustabdytas ne tik nevykdė pareigūnų reikalavimų, bet ir vieną iš angelų sargų įžeidė necenzūriniais žodžiais. Po įvykusio posėdžio E.Dragūnas išsakė visą savo nuomonę apie susidariusią situaciją.
2019-11-14

SEL varsto teismo duris: rėžė, ką galvoja apie policiją

Ketvirtadienį, Vilniaus apylinkes teisme buvo vėl atversta byla, šį kartą Egidijus Dragūnas-Sel kaltinamas nepaklusimu sustoti. Po įvykusio posėdžio E.Dragūnas išsakė visą savo nuomonę apie susidariusią situaciją. „Kol sėdėjau teisme skaičiau spaudą. Žiniasklaida rašo antraštes, kurios nėra teisingos. Aš ilgą laiką laikiausi tokios filosofijos, kad, jei meta akmenį – mesk atgal“, – pokalbį pradėjo Sel. „Aš nenoriu, kad šitas „Policijos“ šleifas sektų mane. Čia nėra mano vieta.
2019-10-10

Dragūnas pasirodė teisme: byloje pastebėta daug neaiškumų

Vilniaus apylinkės teisme, ankstyvą trečiadienio rytą buvo atversta byla, kurioje Egidijus Dragūnas-Sel kaltinamas pareigūno įžeidimu ir pažeminimu. Tiesa, teisme pasirodė tik atlikėjas, o jį kaltinusieji pareigūnai į teismą neatvyko. Pasak E.Dragūno advokato Adomo Liutvinsko, iškeltoje byloje yra daug neaiškumų: „Po vieno susidūrimo su pareigūnais atlikėjui iškeltos net dvi bylos, tai atrodo nelogiška, reikia klausti pareigūnų, kodėl taip yra. Deja, patys pareigūnai nepasirodė.
2019-10-09

SEL stebina gerbėjus: bilietai į koncertą – beveik už dyką

2018-ieji geriausios koncertinės grupės SEL lyderiui Egidijui Dragūnui buvo itin sėkmingi, rašoma pranešime spaudai. Tūkstančius gerbėjų į savo šou sukvietęs atlikėjas pagaliau praneša svarbiausias šių metų naujienas: kur ir kada vyks jo grandioziniai koncertai 2019-aisiais bei kiek kainuos pirmieji bilietai. Šiuo metu E.Dragūnas skelbia informaciją apie du savo šou.
2019-01-09

Sostinę sudrebino „Zero Live Show“: nuogybės, cirkas ir vestuvės vienoje scenoje

Šį ketvirtadienį sostinę sudrebino skandalinga ir ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Progos pamatyti įspūdingą šou nepraleido ir daugybė žinomų veidų, o kai kurie jų netgi pasirodė scenoje. „ba.“, Monika Pundziūtė-Monique, Inga Jankauskaitė, Egidijus Dragūnas-SEL, Rolandas Mackevičius – tai tik dalis garsenybių, kurios pasirodė ant scenos. „Zero Live Show“ kuriama vientisa siužetinė linija atspindės 30 pastarųjų Lietuvos metų.
2018-10-11

Garsenybes sudominusiame šou – ir retai viešumoje su mylimuoju pasirodanti K. Meschino

Šį ketvirtadienį sostinę sudrebino skandalinga ir ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Jos nepraleido ir daugybė žinomų veidų. Tarp jų – ir Gintarė Gurevičiūtė su mylimuoju, Monika Šalčiūtė, Saugirdas Vaitulionis, Simona Starkutė, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Vita Jakutienė, Donata Gutauskienė-Laisva, Naglis Bierancas, Marija Grabštaitė, Mantas ir Indrė Stonkai, Mantas Katleris ir Aistė Kabašinskaitė bei daugelis kitų.
2018-10-11

Skandalingo šou premjeroje – būrys garsenybių: reginio nepraleido ir M. Šalčiūtė su draugu

Šį ketvirtadienį sostinę sudrebino skandalinga ir ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Jos nepraleido ir daugybė žinomų veidų. Tarp jų – ir Gintarė Gurevičiūtė su mylimuoju, Monika Šalčiūtė, Saugirdas Vaitulionis, Simona Starkutė, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Karolina Meschino su naujuoju širdies draugu, Donata Gutauskienė-Laisva, Naglis Bierancas, Marija Grabštaitė, Mantas ir Indrė Stonkai, Mantas Katleris bei daugelis kitų.
2018-10-11
REKLAMA
REKLAMA

E. Dragūnas išgirdo skaudžią žinią iš teismo

Vilniaus apygardos teismas paliko galioti 1 tūkst. eurų baudą žinomam atlikėjui Egidijui Dragūnui, ji skirta neteisėtų statybų byloje. Vilniaus apygardos teismas antradienį nusprendė, kad bauda turi būti sumokėta išieškotojo – Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos – naudai, BNS pranešė teismo atstovė spaudai Lina Nemeikaitė. Anksčiau bylą nagrinėjęs Vilniaus miesto apylinkės teismas buvo nusprendęs, kad E. Dragūnas baudą turi sumokėti į valstybės biudžetą.

Selas toliau siautėja: su „Skamp“ nariu plūstasi keiksmažodžiais

Po kontraversiško Egidijaus Dragūno komentaro, prie modelio ir tinklaraštininkės Simonos Burbaitės vaizdo įrašo, visuomenė vis dar netyla. „Skamp“ grupės narys Vilius Alesius skyrė eilėraštį Egidijui Dragūnui, kuriuo pasidalino savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.
2018-04-07

Paskelbė, kokią baudą gavo Egidijus Dragūnas

Žinomam atlikėjui Egidijui Dragūnui už savavališką namo statybą, kai pažeisti esminiai projekto sprendiniai, penktadienį teismas skyrė 1,4 tūkstančio eurų baudą. Vilniaus miesto apylinkės teismos teisėjas Valerijus Laušas sakė, kad atlikėjui, kuris per savo advokatą teismui pripažino kaltę ir išreiškė gailėjimąsi dėl pažeidimo, skyrė minimalią baudą. E. Dragūnui už šį pažeidimą grėsė bauda iki 3 tūkstančių eurų.
Kriminalai 2017-12-08

Miai išsakius nuomonę apie Samą ir Selą – atlikėja buvo sukritikuota pati

Vakar prieš 30-mečio koncertą grupė BIX savo gerbėjus nustebino netikėta nuotrauka, kurioje jos lyderis Saulius Urbonavičius-Samas pozavo apnuogindamas savo sėdmenis. Muzikantas paaiškino, kad pralaimėjo lažybas, todėl turėjo įsiamžinti nuogas. Tiesa, toks kadras patiko ne visiems. Labiausiai drąsi Samo fotografija, ko gero, nepatiko kitam žinomam muzikos atlikėjui Egidijui Dragūnui. SEL lyderis grupės BIX vokalistą socialiniame tinkle išplūdo necenzūriniais žodžiais ir sukritikavo jo elgesį.
2017-11-17

Namus įpareigotam nugriauti E. Dragūnui dar viena bloga žinia: jo atsakas – naujas reikalavimas

Antstolė kreipėsi į teismą, prašydama už savavališkas namo statybas skirti baudą žinomam atlikėjui Egidijui Dragūnui. Muzikos grupės „Sel“ lyderis sako nebuvęs informuotas apie šį teismo posėdį, ir žada reikalauti kompensacijos už namo nugriovimą. Teismas bylą atidėjo Į Vilniaus miesto apylinkės teismą dėl baudos skyrimo vykdomojoje byloje kreipėsi antstolė Asta Stanišauskaitė. Teismas trečiadienį bylos nagrinėjimą atidėjo, kad išsiaiškintų, ar E. Dragūnui tinkamai įteiktas šaukimas.

Vilniaus merą iškeikęs Egidijus Dragūnas žengė dar vieną žingsnį

Ketvirtadienio rytą Vilniaus meras Remigijus Šimašius pradėjo kovą su nelegaliai valstybinę žemę apsitvėrusiais miestiečiais. Į rankas paėmęs benzininį pjūklą, meras pats griovė tvoras. Vis dėlto ši akcija patiko ne visiems, ypač skandalingiausiam šalies atlikėjui Egidijui Dragūnui, kuris merą ne tik išplūdo necenzūriniais žodžiais, bet ir pats ėmėsi iniciatyvos.
2017-03-03

Paplūdimyje užfiksuotas Egidijus Dragūnas – nepriekaištingos formos

2016-ieji metai atlikėjui Egidijui Dragūnui buvo kaip niekad įtempti. Koncertai Lietuvoje ir užsienyje, vaidmuo Emilio Vėlyvio filme „Zero III“ ir nesklandumai su policija. Tad panašu, kad žinomas vyras nusprendė pabėgti nuo darbų ir kartu su mylimąja Eleonora Sebrova bei sūnumi iškeliavo po pasaulį. Egidijaus atostogos prasidėjo Dubajuje, kur atlikėjas sutiko kitą garsią porą – Daina ir Antaną Bosus. Vis dėlto kelionė tęsėsi, todėl vyras pajudėjo į egzotiškesnius kraštus.
2017-01-27

Egidijaus Dragūno šeimyniškų atostogų vaizdai privers aiktelėti

Viena įspūdingiausių lietuviškų „Instagram“ paskyrų priklauso skandalistui Egidijui Dragūnui. Garsus vyras čia su gerbėjais dalijasi viskuo, kas malonu jo akiai. Kelionės, susitikimai su garsenybėmis, prabangūs automobiliai – Selo nuotraukos priverčia užsisvajoti. Šiuo metu atlikėjas kartu su savo mylimąja Eleonora Sebrova ir sūnumi lankosi viename gražiausių pasaulio kampelių – Maldyvuose. Tad akimirkų socialinio tinklo papildymui nestinga visos kelionės metu.
2017-01-14

Lietuviai plūsta į SEL koncertus: bilietai tirpsta žaibišku greičiu

Užteko vienos sėkmingiausių istorijoje Lietuvos grupių SEL lyderiui Egidijui Dragūnui užsiminti: „Jei nekoncertuoju Lietuvoje, atskrisite į mano pasirodymus Anglijoje ir Airijoje.“ Šią žinutę išgirdo šimtai gerbėjų, kurie dėl savo dievaičio skris kelis tūkstančius kilometrų iš gimtinės. Grupė SEL laikosi savo pažado kol kas savo koncertų Lietuvoje neorganizuoti. Tačiau E. Dragūnas su muzikantais sėkmingai rengia šou užsienyje.
2016-11-10

Sel‘as – nesustabdomas: toliau provokuoja policiją

Penktadienio naktį vėl į pareigūnų rankas patekęs Egidijus Dragūnas toliau provokuoja. Socialiniame tinkle „Instagram“ skandalistas pasidalino įrašu, kuriame – vaizdas prie automobilio vairo. Vaizdo įrašas neįrodo, kad automobilį vairuoja pats Sel‘as, tačiau, jei taip būtų, Egidijus vėl pažeidinėtų įstatymus. Beveik prieš metus Vilniaus apylinkės teismas Egidijui Dragūnui už vairavimą neblaiviam dvejiems metams atėmė vairuotojo teises ir skyrė nemažą baudą.
2016-10-23

Justinas Jankevičius tiesioginiame eteryje pasityčiojo iš Egidijaus Dragūno

Per „M.A.M.A. 2015“ apdovanojimus renginio vedėjas Justinas Jankevičius nepraleido progos įgelti skandalingajam sel'ui Egidijui Dragūnui. „Nuo meilės iki neapykantos tik vienas žingsnis. Tik Egidijus tą vieną žingsnį keistai supranta. Skambino ir sakė, kad suriš ir išveš į mišką. Tiesa, kam pasakau, klausia, ar nebijau? Nebijau, nes nei jis mane riš, nei jis mane išveš, nes jam „šniūro“ bus gaila“, - pokštavo J. Jankevičius. Tiesa, vien tuo J. Jankevičius neapsiribojo.
2016-01-29

Egidijus Dragūnas su sūnumi atostogauja Mauricijaus saloje

Šie metai atlikėjui Egidijui Dragūnui buvo tikrai sunkus. Praėjusių metų pabaigoje paaiškėjo, jog vyras skiriasi su ilgamete drauge Eleonora Sebrova, tačiau daug laiko atsigauti ir pagalvoti jis neturėjo – reikėjo tęsti seniai suplanuotą, milijonų vertą koncertinį turą po Lietuvą. Daug koncertavęs, jėgų išnaudojęs Egis vis dėlto nusprendė save palepinti, tad dar prieš Naujuosius metus kartu su sūnumi išvyko paatostogauti į vaizdais lepinančią, nuostabaus grožio salą Mauricijų.
2016-01-02

Neblaivus vairavęs Egidijus Dragūnas gavo griežtą teismo nuosprendį

Vilniaus miesto apylinkės teismas trečiadienį už vairavimą išgėrus dvejiem metams ir dviem mėnesiams atėmė teisę vairuoti atlikėjui Egidijui Dragūnui. Už vairavimą esant neblaiviam jam taip pat skirta 723 eurų bauda. Nutarimas nėra galutinis – per 20 dienų gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui. Atlikėjas neblaivus sustabdytas Vilniuje naktį iš lapkričio 14-osios į 15-ąją. Policijos patruliai jį sustabdė Gedimino prospekto ir T. Vrublevskio gatvių sankryžoje.
2015-12-09

SEL koncertą apšildys žvaigždė iš Didžiosios Britanijos

2015-ųjų gruodžio 5-oji įeis į Lietuvos muzikos istoriją – tą dieną brangiausią visų laikų šou surengs grupė SEL. Iki koncerto likus kelioms dienoms atskleidžiama, kas šeštadienį „Žalgirio“ arenoje lips ant scenos prieš pasirodant Egidijui Dragūnui ir jo grupei. Garbė apšildyti SEL pasirodymą įspūdingiausiame visų laikų Lietuvoje organizuotame šou teko ne mūsų šalies atlikėjams ar didžėjams.
2015-11-30

Paviešinti „Sel“ repeticijos vaizdo įrašai: „treninguoti“ tikrai išsigąs

Viena sėkmingiausių visų laikų šokių muzikos grupių „Sel“ ir jos lyderis Egidijus Dragūnas gyvena pasiruošimo akimirkomis. Jie šių metų gruodžio penktąją surengs paskutinį pasirodymą Kauno „Žalgirio“ arenoje. Ir, nors dar iki koncerto liko daugiau nei mėnuo, tačiau, akivaizdu, grupė visą laiką skiria repetavimui. Šiandien oficialiame Egidijaus Dragūno socialiniame tinkle buvo paviešinti išskirtiniai įrašai iš repeticijos.
2015-10-13

Egidijus Dragūnas: tie, kurie anksčiau man sakė „ne“, dabar patys lenda sveikintis. Skeptikams – „F**k“!

Beveik prieš keturiasdešimt metų didžiuosiuose kino ekranuose pasirodė prancūzų filmas „Žaisliukas“. Su šiuo filmu užaugo kelios kartos ir nieko nestebino, kad akimirksniu jis tapo vienas mėgstamiausių vaikų filmų. Prabangūs namai ir begalė žaislų, apie kuriuos mes tuo metu net negalėjome pasvajoti – atrodo, paprasta filmo paslaptis. Su Egidijumi Dragūnu įsitaisėme TV3 Žinių studijoje – tai būna tikrai ne kasdien.
2015-08-15
Į viršų