ramūnas matonis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ramūnas matonis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ramūnas matonis“.

Bauda iki 140 eurų ir vairuotojui, ir keleiviams: automobilyje to geriau nedaryti

Vairuotojams siunčiamas svarbus priminimas, kad Seimas galutinai keleiviams mašinoje gerti alkoholinius gėrimus, o vežti atidarytus alkoholinius gėrimus.  Seimas sugriežtino Administracinių nusižengimų kodeksą. Jei kelionės automobiliu metu norėsite atsigaivinti skardine šalto limonado ir sėdėsite keleivio vietoje, į jus policija dėmesio nekreips. Tačiau jei vaisvandenį pakeis alus, pareigūnai jus galės nubausti bauda iki 140 eurų.
2024-04-04

Ilgąjį savaitgalį lietuviai praleido audringai – tapo pareigūnų ir medikų galvos skausmu

Taikos ir buvimo su artimaisiais šventė – Velykos – ne visiems buvo taiki. Policija per 3 ilgojo savaitgalio dienas sučiupo per pusantro šimto girtų vairuotojų, o dėl muštynių šeimose pareigūnai sulaukė per 200 ir daugiau pakvietimų kasdien – dvigubai daugiau nei įprastomis dienomis. Išsijuosę dirbo ir gydytojai. Greitųjų automobiliai į vienos sostinės ligoninių priėmimo skyrių vežė apsinuodijusius maistu ir alkoholiu, o taip pat susitraumavusius – dažnai padauginus to paties alkoholio.

Policija: vykstant vadinamiesiems Rusijos prezidento rinkimams prie ambasados Vilniuje budės papildomos pajėgos

Sekmadienį, vykstant vadinamiesiems Rusijos prezidento rinkimams, Lietuvos policija skirs papildomas pajėgas ir budės prie Rusijos ambasados Vilniuje. Siekiant užtikrinti viešąją tvarką mieste dirbs gausesnės pareigūnų pajėgos. „Dirbsim prie ambasados ir mieste. Dirbs gausesnės pajėgos. Policijos pareigūnai taip pat dirbs organizuojamuose renginiuose ir mitinguose,“ – Eltai ketvirtadienį sakė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.
2024-03-14

Vasario 16-osios renginių metu šalyje dirbs sustiprintos policijos pajėgos

Vasario 16-osios renginių ir viso ilgojo savaitgalio metu šalyje dirbs sustiprintos policijos pajėgos. Kaip Eltai sakė Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis, daugiau viešąją tvarką užtikrinančių pareigūnų žmonės galės išvysti Lietuvos valstybės atkūrimo dienos renginių metu tiek Vilniuje, tiek ir kituose miestuose. „Ilgąjį savaitgalį dirbs sustiprintos policijos pajėgos. Daugiau pareigūnų dirbs viešose vietose, užtikrinant viešąją tvarką ir eismo saugumą“, – sakė R. Matonis.

9-metė kaunietė gali būti ir pagrobta: štai, ką būtina žinoti

Žmonės vis dar ieško sekmadienio vakarą dingusios 9-metės Agotos. Tiek naktį, tiek dieną prie paieškos jungėsi gausios gyventojų pajėgos, šukavo apylinkes, nepabūgę šalčio. Kai kurie liudininkai pranešė ją matę su vyru šalia neaiškios markės automobilio, tad neatmetama ir pagrobimo versija.
2024-01-08

Apibūdino psichozės apimtos ir žuvusios moters padarytą žalą: „Atrodo taip, kai mašina susiduria su kokiu briedžiu“

Aiškėja daugiau detalių apie mirtiną incidentą Juodšiliuose, kai psichozės apimtą ir peiliu bei kastuvu besišvaisčiusią moterį penkiais šūviais nukovė policijos pareigūnai. Moteris puolė jai padėti atvykusius medikus, o po pusvalandžio atvykus policijos ekipažui ji esą nereagavo nei į pipirines dujas, nei į kelis kartus panaudotą elektrošoką, smūgius teleskopine lazda. Moteris kastuvu į šipulius sudaužė greitosios automobilio priekinį langą.

Lietuvoje šaudyti grasinęs jaunuolis prisivirė košės – atleistas iš darbo, policija pradėjo tyrimą

Lietuvos kariuomenės rezerve esantis jaunuolis viešai grasino iššaudyti lietuvius ir ukrainiečius, jeigu tik gautų automatą. Be to, aiškina, kad laukia rusų okupacijos, kurią tik sveikintų. Policija jau pradėjo tyrimą. Ukrainietis Edgaras Mitrovorecas turi įdomų užsiėmimą – apsimetęs rusų gerbėju, jis internete kalbasi su įvairiais nepažįstamais žmonėmis. Juos patempia už liežuvių, kad šie papasakotų, ką iš tikrųjų galvoja apie Rusiją, Ukrainą ir Vakarus.

Policininko nušautos moters nesutramdė ir elektrošokas: kastuvu talžė medikų automobilį

Vilniaus rajone policininkas antradienį nušovė jį ir medikus užpuolusią agresyvią pacientę. „Pirminiais duomenimis, agresyvi moteris puolė medikus, puolė ir pareigūnus su peiliu, buvo panaudotas ginklas ir ji buvo nušauta“, – BNS sakė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis. Kaip BNS informavo Greitosios medicinos pagalbos Vilniaus filialo atstovai, 12.24 val. gautas iškvietimas į Baraškų kaimą Juodšilių seniūnijoje, informuota, kad apie 50-ies metų moteriai sutriko sveikata.

Iš policijos pareigūno išgirdo šokiruojančią žinią: „Reaguojam, kai jau vos ne galvą pjauna“

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla siaučia po Seimą pristatinėdamas pertvarką, pagal kurią policijos struktūra turėtų būti perorganizuota iš dešimties apskričių į penkias apygardas. Komisaras kalba burtažodžiais „bus geriau“, „bus efektyviau“, bet politikai kraipo galvas, nes supranta, kad tai niekaip nepadės išspręsti esminės policijos bėdos – pareigūnų trūkumo.

Vilniuje 21-erių studentas šovė iš pistoleto tėvui į galvą: keliama viena nelaimės versija

Kraupus įvykis sostinėje – 21-erių metų studentas Vilniuje šovė iš pistoleto tėvui į galvą. Įtariamasis Vilniaus universiteto studentas, kuris savaitgaliais žinias tobulino Karo akademijoje organizuojamuose Jaunesniųjų karininkų vadų kursuose. Pareigūnai kelia versiją, kad sūnus galimai gynė mamą nuo smurtavusio tėvo. „Vyko kažkoks konfliktas šeimoje ir sūnus paėmęs pistoletą šovė į tėvą“, – kalbėjo Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų