Paviešino, kaip iš tikrųjų kuriamos plaukų šampūno reklamos: užkulisiai prajuokins

Tikriausiai ne viena moteris yra tapusi plaukų šampūno reklamos auka – apie tokį blizgesį ir tokias garbanas sunku nesvajoti. Vis dėlto daugelis pamiršta, kad reklamos dažnai neatitinka tikrovės.

Plaukų šampūno reklama (nuotr. Instagram)
5

Plaukų stilistė neseniai paviešino, kaip iš tiesų atrodo šampūno reklamos kūrimas.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paviešino, kaip iš tikrųjų kuriamos plaukų šampūno reklamos: užkulisiai prajuokins

Stilistė Sarah Laidlaw „Instagram“ paviešino vaizdo įrašą, kuriame ji ruošia manekenę minėtai reklamai. Manekenei iš Austalijos – Angelai Vrgoc – moteris bandė sukurti lengvą vėjo blaškomų garbanų efektą.

Netrukus vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas daugiau nei 20 tūkst. kartų, o žmonės liko sužavėti – apie tokias gudrybes jie nė nebuvo pagalvoję.

„Oho, tai – neįtikėtina“, „Tu esi magė“, „Genialu“ – sužavėjimo pilnų žodžių neslėpė komentatoriai.

Vaizdo įrašą galite pamatyti čia:

O ar žinote, kas kiek laiko reikėtų iš tiesų plauti plaukus? Ekspertų teigimu, tai labai priklauso nuo jūsų plaukų.

1. Oda, linkusi riebaluotis

Jei jūsų veido oda yra linkusi riebaluotis, tikėtina, kad jūsų plaukai susiriebaluos taip pat kur kas greičiau. Vis dėlto nepaisant to, ekspertė galvą tokiais atvejais rekomenduoja plautis tik kas antrą dieną, o tomis dienomis, kai neplaunate, paprasčiausiai persiliekite plaukus vandeniu. Jei labai reikia – panaudokite sausą šampūną.

2. Stori, garbanoti plaukai

Jei jūsų plaukau yra stori ar net garbanoti, tokiu atveju jums pasisekė – lengvai galite galvą plauti kas 3 dieną. Jei plaukus plausite dažniau, jie gali tapti sausesni.

Tiesa, tomis dienomis kai galvos su šampūnu neplaunate, ekspertė vis tiek rekomenduoja persilieti juos vandeniu, o taip pat naudoti ir kondicionerių.

REKLAMA

3. Ploni plaukai

Ploni plaukai gali susilpnėti, jei jų neplausite pakankamai, tačiau kas antrą dieną plaunant turėtumėte išlaikyti juos sveikus. Kitais atvejais lygiai taip pat perlieti juos vandeniu

4. Sporto mėgėjai

Sunku patikėti, tačiau net ir tiems žmonėms, kurie praleidžia nemažai laiko sporto klubuose, siūloma galvos kasdien neplauti. Iškart po sporto galėtumėte vandeniu perlieti plaukus, o jei būtina – panaudoti ir sausą šampūną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų