Kardashian pokyčiai bėgant metams: sunku patikėti, kad tai – tas pats žmogus

Nepaisant to, kad dabar realybės šou žvaigždė bei vieno garsiausių pasaulio reperių Kanye Westo žmona Kim Kardashian yra pasiekusi tikras populiarumo aukštumas ir yra pavyzdys daugeliui merginų, savo išgarsėjimo pradžioje ji beveik nė nepriminė moters, kokia yra dabar.

32

38 metų moters išvaizdos pokyčiai išties atima žadą.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian pokyčiai bėgant metams

Tiesa, ne ką mažiau įdomios ir diskutuotinos ir Kim išgarsėjimo priežastys. Prieš daugelį metų Kim dirbo turtingosios viešbučių „Hilton“ paveldėtojos Paris Hilton asistente, tačiau labiausiai šeimą išgarsinęs dalykas buvo Kim sekso juosta, kuri pasklido plačiai po internetą.

Tiesa, visai neseniai Kim viešai pripažino, kad jei ne Paris – ji nė nebūtų žinoma. Įdomu ir tai, kad tada gražuolė atrodė visai kitaip, todėl daugelis svarsto, kiek plastinių operacijų moteris yra išties pasidariusi.

Ne ką mažiau pašaipų K. Kardashian sulaukė ir besilaukdama. Kol visos jos seserys buvo išties gražios nėščiosios, Kim kentė siaubingus skausmus, kojų tinimus bei darė tragiškus aprangos pasirinkimus, iš kurių dabar juokiasi ir pati.

Ne vieną kartą moteris keitė ir savo plaukų spalvą bei jų ilgį, o vėliau pamėgo ir perukus – visai kaip jos sesuo Kylie.

Nemažai metams bėgant keitėsi ir K. Kardashian figūra. Prieš nėštumą ji ne tik galėjo demonstruoti pritrenkiantį pilvo presą, bet ir itin laibas kojas, o štai po dviejų gimdymų į savo senąsias kūno formas moteriai sugrįžti sekėsi kur kas sunkiau.

Nuotraukų galerijoje – įspūdingiausi K. Kardashian išvaizdos pokyčiai.


Rašyti komentarą...
A
As
2019-09-08 23:15:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su foto šopu gal ir graži, realybė kiek kitokia
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų