Influencerės elgesys sukrėtė internautus: bikinio reklamai pasitelkė mirusius artimuosius

Pastaruoju metu pasaulyje vis labiau populiarėja influencerių vykdoma veikla, vis dėlto dažnai jie sulaukia ir didžiulės kritikos. Visai neseniai internautų neapykantą užsitraukė viena socialinių tinklų žvaigždė, kuri bandė nekaltai pareklamuoti maudymosi kostiumėlį.

15

Bėda ta, kad mergina tam griebėsi… savo mirusių artimųjų.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Influencerės elgesys sukrėtė internautus: bikinio reklamai pasitelkė mirusius artimuosius

30-metė Marissa Casey Grossman atostogų su mylimuoju metu nusprendė „atidirbti“ ir „Instagram“ socialiniui tinklui, todėl vienoje iš paviešintų nuotraukų pozavo su nauju bikiniu.

178 tūkst. sekėjų armiją sukaupusi mergina po nuotrauka su vyru Gabrieliumi trumpai brūkštelėjo: „Iki mėnulio ir atgal! Gyvename savo geriausią gyvenimą dėl Meme, Michelle Blumenthal, Sam Allen, tetos Sue, Gabrieliaus senelių, Lauren Marcus ir visų tų, kurie padeda mums kiekvieną dieną iš viršaus. Dėl to, kad palikote mus kur kas per greitai, mes visuomet esame dėkingi ir stengiamės gyventi kiekviena diena. Kiekviena diena svarbi… Taip pat jie visi būtų norėję žinoti, iš kur mano maudymosi kostiumėlis – tai „Montce swim“ – rašė ji.

Ir nors ištikimiausi jos sekėjai rašė, kad nuotrauka – be galo miela ir graži, pasidalijusi ta pačia nuotrauka „Twitter“ paskyroje, moteris sulaukė nemažai kritikos.

„Influencerių veikla susideda iš gedulo dėl visų mirusiųjų pirmame sakinyje ir bikinio reklamos kitame“, „Nekenčiu ir kartu myliu tokius žmones, nes jie leidžia man pasijusti geriau, jog nesu toks beprasmiškas“, „Negaliu pakęsti infuencerių – jie visi be proto susireikšminę“ – rašė jie.

Netrukus atsikirsti kritikuojantiems nusprendė ir pati Marissa. „Nepaisant to, kad esu dėkinga už jūsų susirūpinimą apie mano 5 mirusius draugus, senelius ir tetą, esu užtikrinta, kad jei jie mane stebi iš viršaus, norėtų žinoti, ką dėviu“, – pradėjo ji.

Vėliau influencerė pridėjo, kad tiek jos močiutė, tiek ir anapilin iškeliavusios draugės itin mėgo stebėti jos aprangą. „Dėl to, kad kažkas numiršta, nereiškia, kad reikia susitelkti tik į liūdesį. Manau, kad jiems ši žinutė būtų patikusi“, – rėžė ji.

Galiausiai Marissa nusprendė visiems palinkėti pagalvoti apie tai dar prieš pradedant kritikuoti: „Nustokite iš manęs šaipytis.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų