twitter

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „twitter“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „twitter“.

Muskas patvirtino, kad „Twitter“ galutinai tapo „X.com“

Socialinis tinklas, anksčiau žinomas kaip „Twitter“, visiškai perkeltas į X.com, penktadienį pranešė savininkas Elonas Muskas. Milijardierius, „Tesla“, „SpaceX“ ir kitų bendrovių vadovas 2022 metų pabaigoje už 44 mlrd. dolerių nusipirko „Twitter“ ir praėjusių metų liepą paskelbė apie prekės ženklo pakeitimą į „X“. Nors logotipas ir prekės ženklas buvo pakeisti į „X“, domeno vardas iki penktadienio išliko Twitter.com.
2024-05-17

Ši nuotrauka prajuokino tūkstančius: ar pastebėsite, kas čia ne taip?

Connie White pasidalijo nuotrauka „Instagram“. Jos draugai komentaruose atkreipė dėmesį į juokingą detalę, dėl kurios nuotrauka išplito masiškai ir prajuokino tūkstančius. 22-ejų metų mergina sakė, kad nuotrauka buvo „per daug juokinga, kad nepasidalintų“. Nekaltas moters įrašas „Instagram“ tinkle išplito masiškai po to, kai ji nepastebėjo atspindžio veidrodyje, kuriame laukė staigmenėlė.
2024-02-16

Perspėja naudojančius „X“: sutriko šio socialinio tinklo veikla

Dešimtys tūkstančių socialinio tinklo „X“, buvusio „Twitter“, vartotojų visame pasaulyje ketvirtadienį pranešė apie problemas naudojantis verslininkui Elonui Muskui priklausančia platforma. Pranešimai apie problemas platformoje socialinių tinklų veiklą bei sutrikimus fiksuojančioje svetainėje „Downdetector“ pradėjo plūsti prieš pat 8 val. ryto Lietuvos laiku. „Vartotojų pranešimuose nurodoma, kad „X“ („Twitter“) kyla problemų“, – rašoma svetainėje.
2023-12-21

Muskas pasiūlė užsikrušti jį boikotuojančioms bendrovėms

JAV verslininkas Elonas Muskas pasiūlė užsikrušti bendrovėms, kurios apkaltino jį antisemitizmu ir nutraukė reklamos užpirkimus socialiniame tinkle „X“. Anksčiau jis sulaukė kritikos dėl JAV populiariausiame soc. tinkle „X“ išaugusio antisemitinių žinučių skaičiaus. „The New York Times“ konferencijoje dalyvavęs milijardierius, „Tesla“ ir „SpaceX“ savininkas E. Muskas pasipiktino atsisakančiais reklamos jo valdomame socialiniame tinkle „X“ ir paragino juos to nedaryti, jeigu nenori.
2023-11-30

Musko bendrovė padavė į teismą pelno nesiekiančią organizaciją dėl antisemitinių kaltinimų „X“

Verslininko Elono Musko bendrovė „X Corporation“ pirmadienį padavė į teismą pelno nesiekiančią organizaciją „Media Matters“ už tai, kad ji socialinį tinklą „X“ pavaizdavo kaip antisemitinio turinio pilną platformą.
2023-11-21

Johnas Legendas traukiasi iš socialinių tinklų: atskleidė priežastį

Atlikėjas Johnas Legendas (44 m.) traukiasi iš socialinių tinklų. Jis atskleidė svarbią priežastį, paskatinusią priimti šį sprendimą. Dainininkas Johnas Legendas atvirai prabilo apie savo santykį su socialiniais tinklais. Kaip teigė, nusprendė pasitraukti iš šios alinančios veiklos dėl svarbios priežasties. Tai – noras išsaugoti savo psichinę sveikatą. „Anksčiau socialiniuose tinkluose leidau daug daugiau laiko nei dabar.
2023-11-19

Musko „X“ iš naujienų nuorodų šalina antraštes

 JAV milijardieriaus Elono Musko kontroliuojama „X“ šalina antraštes iš naujienų straipsnių, kuriais dalijasi šio tarptautinio socialinio tinklo naudotojai, taip veikiausiai dar labiau pablogindamas santykius su žiniasklaidos grupėmis. Magnatas jau seniai peikia „senąją žiniasklaidą“ ir tvirtina, kad „X“, buvusi „Twitter“, yra geresnis informacijos šaltinis.
2023-10-05

Muskas panaikino politinės reklamos draudimą socialiniame tinkle „X“

Elonas Muskas antradienį panaikino politinės reklamos draudimą, įvestą socialiniame tinkle „Twitter“, dabar vadinamame „X“, siekiant užkirsti kelią dezinformacijai dar prieš milijardieriui įsigyjant platformą. Leidimas grąžinti potencialiai klaidinančias politines žinutes į „X“ įvyko praėjus mažiau nei savaitei po to, kai buvęs prezidentas Donaldas Trumpas pirmą kartą nuo 2021 metų sausio ten paskelbė įrašą.
2023-08-30

Naujienų agentūra AFP padavė E. Musko „X“ į teismą dėl autorių teisių

Naujienų agentūra AFP trečiadienį Prancūzijoje pradėjo autorių teisių bylą prieš socialinių tinklų milžinę „X“, buvusią „Twitter“, prisidėdama prie pasaulinės kovos už tai, kad technologijų kompanijos mokėtų už naujienas. Žiniasklaidos grupės jau seniai teigia, kad jų istorijos ir vaizdai yra naudingi tokioms platformoms kaip „X“, „Facebook“ ir „Google“, todėl jos turėtų gauti dalį pelno.
2023-08-03

„Twitter“ keičia pavadinimą ir logotipą: plės savo paslaugas

Socialinis tinklas „Twitter“ pirmadienį pristatė naują logotipą: vykdant platesnę prekės ženklo pertvarką, vietoje mėlyno paukštelio dabar naudojamas simbolis „X“. Interneto svetainėje jau rodomas naujasis bendrovės logotipas – baltas iksas juodame fone. „Twitter“ savininkas Elonas Muskas ir naujoji generalinė direktorė sekmadienį pareiškė, kad tinklas atsisako paukščio logotipo, bus pervadintas į „X“ ir sparčiai žengs į mokėjimų, bankininkystės ir prekybos sritis.
2023-07-24
REKLAMA
REKLAMA

Ukraina ir Švedija Vilniuje sutarė bendradarbiauti gynybos pirkimų srityje

Ukraina ir Švedija Vilniuje trečiadienį NATO viršūnių susitikimo Vilniuje kuluaruose pasirašė susitarimą dėl bendradarbiavimo gynybos pirkimų srityje, pranešė ukrainiečių gynybos ministras Oleksijus Reznikovas. „Daugiau gerų naujienų iš Vilniaus! Ukraina ir Švedija pasirašė susitarimą dėl bendradarbiavimo gynybos pirkimų srityje.
2023-07-12

Nemalonumai dėl naujos programėlės: „Twitter“ grasina „Metai“ teismu

Socialinis tinklas „Twitter“ pagrasino imtis teisinių veiksmų prieš bendrovę „Meta“ dėl jos naujos tekstinės programėlės „Threads“, teigiama naujienų svetainės „Semafor“ gautame laiške. Trečiadienį „Meta“ vadovui Markui Zuckerbergui adresuotame laiške „Twitter“ atstovaujantis advokatas Alexas Spiro apkaltino „Meta“ neteisėtai naudojantis „Twitter“ komercinėmis paslaptimis ir kita intelektine nuosavybe.
2023-07-07

„Twitter“ konkurentė „Threads“ per kelias valandas peržengė 10 mln. vartotojų ribą

„Facebook“ patronuojančios bendrovės „Meta“ vadovas Markas Zuckerbergas ketvirtadienį pranešė, kad per pirmąsias kelias valandas nuo programėlės „Threads“, socialinio tinklo „Twitter“ konkurentės, paleidimo užsiregistravo daugiau nei 10 mln. žmonių.
2023-07-06

„Facebook“ savininkė „Meta“ rengiasi paleisti į „Twitter“ panašią platformą „Threads“

„Facebook“ savininkė „Meta“ rengiasi paleisti savo naująją platformą „Threads“, konkuruosiančią su „Twitter“. Pirmadienį ją buvo galima iš anksto užsisakyti „iPhone“ ir „Android“ operacinių sistemų mobiliųjų programėlių parduotuvėse.
2023-07-04

Artėjant naujų taisyklių įsigaliojimui, ES įspėja „Twitter“ stiprinti turinio moderavimą

Už Europos Sąjungos vidaus rinką atsakingas eurokomisaras ketvirtadienį įspėjo Eloną Muską, kad iki rugpjūčio 25 dienos socialinis tinklas „Twitter“ turi turėti pakankamai išteklių pavojingam turiniui moderuoti, antraip rizikuoja pažeisti svarbias bloko taisykles. „Jei technologija nėra parengta, jie turi turėti pakankamai išteklių, kad užpildytų šią spragą. Šia konkrečia tema kalbėjausi su Elonu Musku“, – po susitikimo „Twitter“ būstinėje žurnalistams sakė Thierry Bretonas.
2023-06-23

Britų žvalgyba: beveik neabejotinai žuvo rusų generolas majoras Goriačevas

Jungtinės Karalystės gynybos ministerija socialiniame tinkle „Twitter“, remdamasi žvalgybos duomenimis, penktadienį pranešė apie beveik neabejotiną rusų generolo majoro Sergejaus Goriačevo žūtį per smūgį vadavietei, įvykdytą maždaug birželio 12 dieną pietų Ukrainoje. S. Goriačevas, anot žvalgybos, buvo 35-osios armijos štabo viršininkas.
2023-06-16

EK narė: pasitraukdamas iš ES dezinformacijos kodekso „Twitter“ pasirinko konfrontaciją

Socialinis tinklas „Twitter“, anot Europos Sąjungos komisarės, pasirinko konfrontaciją, pasitraukdamas iš savanoriško ES dezinformacijos praktikos kodekso, kuriuo nustatomos pagrindinės taisyklės būsimam Europos skaitmeninių paslaugų įstatymui. „Manome, kad tai yra „Twitter“ klaida. „Twitter“ pasirinko sunkų kelią. Jie pasirinko konfrontaciją“, – pirmadienį žurnalistams sakė Europos Komisijos (EK) narė Vera Jourova.
2023-06-05

„Twitter“ planuoja atsisakyti ES kovos su dezinformacija praktikos kodekso

„Twitter“ planuoja atsisakyti ES kovos su dezinformacija praktikos kodekso – savanoriško pakto, jungiančio pagrindines socialines platformas, ketvirtadienį pranešė šaltiniai Europoje. JAV milijardieriui Elonui Muskui (Ilonui Maskui) priklausanti socialinė platforma informavo Europos Komisiją apie savo ketinimą pasitraukti iš pakto, tačiau apie savo sprendimą dar oficialiai nepranešė Briuseliui, teigė šaltiniai.
2023-05-26

Su augančiu priešiškumu susiduriantys klimato mokslininkai palieka „Twitter“

Nuo įžeidinėjimų ir informacinio šlamšto pavargę mokslininkai traukiasi iš socialinio tinklo „Twitter“, nes, ekspertų duomenimis, verslininkui milijardieriui Elonui Muskui perėmus šią platformą, joje pradėjo sparčiai plisti klimato kaitos neigimas. Neapykantos ir dezinformacijos protrūkį „Twitter“ mokslininkai užfiksavo nuo tada, kai 2022-ųjų spalį jo valdymą perėmė JAV elektromobilių gamintojos „Tesla“ vadovas. Ekspertai teigia, kad bendrauti klimato tema čia darosi vis sunkiau.
2023-05-24

Sukurta „Twitter“ alternatyva: atskleidė pagrindinį skirtumą

Milžinės „Twitter“ įkūrėjas Jackas Dorsey pristatė naują socialinių tinklų platformą „Bluesky“. Daugelis ją gretina su pačiu „Twitter“ ir sako, kad ilgainiui naujoji platforma jį pakeis. Justina Antropik, „Tele2“ skaitmeninių kanalų turinio vadovė, sako, kad „Bluesky“ turi daug potencialo – ekspertė įvardija pagrindinį jos išskirtinumą, rašoma pranešime spaudai. „Ši platforma yra sukurta atkartojant „Twitter“ principus – ji turi panašias funkcijas.
2023-05-22

Ispanijoje sudužo naikintuvas F-18, pilotas sėkmingai katapultavosi

Ispanijos Saragosos oro bazėje sudužo naikintuvas F-18, tačiau pilotas sėkmingai katapultavosi, šeštadienį pranešė Ispanijos gynybos ministerija. Lėktuvas nukrito bazės perimetre, Gynybos ministerija pranešė socialiniame tinkle „Twitter“. Bazė, esanti maždaug už 16 km nuo miesto, priklauso Ispanijos oro ir kosmoso pajėgoms. Socialiniuose tinkluose paskelbtuose vaizdo įrašuose matyti liepsnojantis lėktuvas, krentantis ant žemės.
2023-05-20

Po lėktuvo katastrofos Kolumbijos Amazonėje rasti gyvi keturi vaikai, įskaitant kūdikį

Kolumbijos Amazonėje po daugiau nei prieš dvi savaites įvykusios lėktuvo katastrofos buvo rasti gyvi keturi čiabuvių vaikai, įskaitant 11 mėnesių kūdikį, trečiadienį pranešė šalies prezidentas Gustavo Petro. Jis šia džiugia žinia pasidalijo socialiniame tinkle „Twitter“, pridurdamas, kad vaikai buvo rasti po įnirtingų kariškių paieškų. Lėktuvu, kuriam gegužės 1-ąją sudužus žuvo trys suaugusieji, skridusių nepilnamečių ieškojo daugiau kaip 100 karių su tarnybiniais šunimis.
2023-05-18

Macronas ir Muskas susitiks aptarti bendrų projektų

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas pirmadienį susitiks su milijardieriumi verslininku Elonu Musku, praėjus šešiems mėnesiams po pastarojo jų susitikimo Jungtinėse Valstijose, kad aptartų bendrus projektus, pranešė prezidentūra. Prezidentas ir verslininkas kalbės apie „Prancūzijos ir jos pramonės patrauklumą“, pažymėjo prezidentūra, o valstybės vadovas tikisi naujų investicijų.
2023-05-15

Muskas: pasamdyta nauja „Twitter“ vadovė

Elonas Muskas ketvirtadienį pranešė, kad pasamdė žmogų, pakeisiantį jį socialinio tinklo „Twitter“ ir naujai pavadintos patronuojančiosios bendrovės „X Corporation“ vadovų postuose. Gruodžio mėnesį „Twitter“ vartotojai balsavo už savininko E. Musko atstatydinimą iš generalinio direktoriaus pareigų per platformoje surengtą apklausą. Ją vos kelios savaitės po to, kai pradėjo vadovauti socialinių tinklų milžinei, surengęs E. Muskas žadėjo gerbti rezultatus.
2023-05-12

Ilgą laiką nenaudojote „Twitter“? Paskyra gali dingti – Muskas žada ištrinti nenaudojamas paskyras

Verslininkas Elonas Muskas pirmadienį paskelbė, kad „Twitter“ panaikins paskyras, kurios nebuvo naudojamos ilgą laiką. E. Muskas siekia paskatinti socialinio tinklo naudojimą tarp vartotojų ir užsitikrinti pajamų srautus internetinėje platformoje, kurią pernai įsigijo už 44 mlrd. JAV dolerių. „Ištrinsime paskyras, kuriose keletą metų nevykdyta jokia veikla, todėl tikriausiai pastebėsite, kad sekėjų skaičius sumažės“, – tviteryje paskelbė E. Muskas.
2023-05-09

„Twitter“ kirtis Medvedevui – užblokavo už pareiškimą, kad Lenkija „neturėtų egzistuoti“

Socialinis tinklas „Twitter“ apribojo buvusio Rusijos prezidento Dmitrijaus Medvedevo paskyrą anglų kalba dėl įrašo, kuriame jis teigė, kad Lenkija „neturėtų egzistuoti“. D. Medvedevas, kuris šiuo metu yra Rusijos Saugumo Tarybos pirmininko pavaduotojas ir atviras karo Ukrainoje šalininkas, rašė, kad Lenkija neturėtų egzistuoti, „kol ten valdo tik rusofobai“, ir pridūrė, kad Ukraina yra „pilna lenkų samdinių, kurie turi būti negailestingai sunaikinti“. Pagal „Twitter“ taisykles, kol D. Medvede...
2023-05-02

Švedijos visuomeninis radijas SR nutraukia veiklą „Twitter“

Švedijos visuomeninis radijas „Sveriges Radio“ (SR) antradienį paskelbė nutraukiantis savo veiklą socialiniame tinkle „Twitter“, sekdamas panašiais Jungtinių Valstijų ir Kanados visuomeninių transliuotojų sprendimais. „SR ilgą laiką nebeteikė pirmenybės savo dalyvavimui „Twitter“ ir dabar nusprendė apskritai nustoti būti aktyvi šioje platformoje“, – sakoma tinklaraščio įraše, paskelbtame jo interneto svetainėje.
2023-04-18

Kanados visuomeninis transliuotojas CBC traukiasi iš platformos „Twitter“

Kanados visuomeninis transliuotojas „Canadian Broadcasting Corporation“ (CBC) ir jo padalinys prancūzų kalba „Radio-Canada“ pirmadienį pranešė pasitraukiantys iš platformos „Twitter“, kur buvo pažymėti kaip finansuojami vyriausybės, pareikšdami, kad toks jų ženklinimas kelia abejonių redakcijos nepriklausomumu.
2023-04-18

Raudonas signalas Muskui: Naujosios Zelandijos visuomeninis radijas pagrasino pasitraukti iš platformos „Twitter“

Naujosios Zelandijos visuomeninis radijas „Radio New Zealand“ (RNZ) prisijungė prie transliuotojų, pagrasinusiu pasitraukti iš platformos „Twitter“, kai socialinis tinklas pažymėjo transliuotoją kaip „finansuojamą vyriausybės“. RNZ turinio vadovė teigė, kad transliuotojas gali prisijungti prie kolegų JAV „National Public Radio” (NPR) ir „Public Broadcasting Service“, kurie praėjusią savaitę pasitraukė iš „Twitter“, protestuodami prieš tokį jų paženklinimą.
2023-04-17

Musko skaičiavimais, šiuo metu „Twitter“ vertė siekia 20 mlrd. JAV dolerių

Elonas Muskas įvertino dabartinę „Twitter“ vertę 20 mlrd. JAV dolerių, arba mažiau nei puse 44 mlrd. JAV dolerių sumos, kurią jis sumokėjo už socialinės žiniasklaidos platformą vos prieš penkis mėnesius, teigiama vidiniame el. laiške darbuotojams, su kuriuo susipažino amerikiečių žiniasklaida.  Minėtame laiške darbuotojams buvo kalbama apie naują atlyginimo akcijomis programą ir „X Holdings“, „Twitter“ skėtinės bendrovės, akcijų priskyrimą darbuotojams.
2023-03-27

Graikijos gynybos ministras teigia patyręs „Twitter“ kibernetinę ataką

Graikijos gynybos ministro „Twitter“ paskyroje sekmadienį įkeltas pranešimas, kad prieš ją buvo įvykdyta kibernetinė ataka, per kurią užblokuota šimtai sekėjų. „Atsiprašome gynybos ministro Niko Panagiotopulo sekėjų, – sakoma jo paskyroje. – Per ataką nebuvo išgauta jokios informacijos ar duomenų.“ Išsamesnės informacijos apie atakos šaltinį nepateikta.
2023-03-19

Ar pastebite, kas šioje nuotraukoje ne taip? Pavyks akyliausiems

Šioje nuotraukoje – ne tik lapai ir purvas. Joje taip pat yra užsimaskavusi ir katė. Ar pastebėsite ją? Sakoma, kad tie, kurie per kelias sekundes pastebi nuotraukoje katę, turi tikrą erelio žvilgsnį. Pasirodžius nuotraukai internete, žmonės ėmė sukti galvą – kurgi ji pasislėpusi? Nuotrauka socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalino @Thereisnocat_. Ar pavyks atrasti katę? Daugumai žmonių pastebėti katę sekėsi nesėkmingai, todėl atsakymo ėmė ieškoti skaitydami komentarus.
2023-03-12

Potencialus konkurentas „Twitter“: „Meta“ teigia kurianti naują socialinį tinklą

Socialinio tinklo „Facebook“ savininkė „Meta“ penktadienį pranešė, kad kuria naują „teksto dalijimosi“ socialinį tinklą, kuris, kaip manoma, gali tapti potencialiu konkurentu platformai „Twitter“. Nuo spalio mėnesio, kai milijardierius Elonas Muskas perėmė „Twitter“, platforma patyrė trikdžių, iš darbo buvo atleista daug darbuotojų, o reklamuotojai išsigando nepakankamo turinio moderavimo.
2023-03-11

Turkijos reguliuotoja skyrė baudą Muskui dėl „Twitter“ perėmimo negavus leidimo

Turkijos konkurencijos priežiūros tarnyba pirmadienį pranešė skyrusi baudą „Twitter“ savininkui, verslininkui Elonui Muskui (Ilonui Maskui) už tai, kad jis perėmė socialinės žiniasklaidos platformą, prieš tai nesikreipęs dėl tarnybos leidimo gavimo. Pasak institucijos, milijardierius turės sumokėti sumą, lygią 0,1 proc. bendrųjų „Twitter“ pajamų Turkijoje 2022 metais. Konkretus baudos dydis nenurodytas.
2023-03-07

Dėmesio: daugeliui vartotojų sutriko „Twitter“ veikla

Pirmadienį vaakare sutriko socialinio tinklo „Twitter“ veikla.  Daugiausiai vartotojų pranešimų apie trikdžius gauta apie 19 val. vakaro Lietuvos laiku, rodo tinklalapio „DownDetector“ duomenys. Remiantis „DownDetector“, gedimas daugiausia paveikė žmones, naudojančius „Twitter“ per žiniatinklį. Maždaug 13 proc. stebėtojos užregistruotų skundų buvo gauti iš mobiliųjų programų naudotojų, 10 proc. pranešimų susiję su interneto ryšiu.
2023-03-06

„Twitter“ atleido dar mažiausiai 200 darbuotojų

JAV socialinių tinklų milžinė  „Twitter“ atleido dar mažiausiai 200 darbuotojų, arba 10 proc. savo darbo jėgos, skelbia „The New York Times“. Skelbiama, kad tarp atleistų darbuotojų buvo produktų vadybininkų, didžiųjų duomenų ekspertų ir inžinierių. „Twitter“ iš karto nepatvirtino pranešimų naujienų agentūrai AFP.
2023-02-27

Po mažiausiai 12 valandų trukusio užblokavimo Turkijoje vėl veikia „Twitter“

Po to, kai didžiausi Turkijos mobiliojo ryšio paslaugų teikėjai mažiausiai 12 valandų blokavo prieigą prie socialinio tinklo „Twitter“, anksti ketvirtadienį jis vėl pradėjo veikti. Platforma vėl buvo pasiekiama apie 5 val. ryto vietos (4 val. Lietuvos) laiku. „Twitter“ trečiadienį tapo neprieinamas per pagrindinius Turkijos mobiliojo ryšio paslaugų teikėjus, kai internete pasipylė kritika dėl vyriausybės atsako į šią savaitę įvykusį pražūtingą žemės drebėjimą.
2023-02-09

Pas ukrainiečius sugrįžo ant 3 letenų: plinta neįtikėtina Ukrainos šuns istorija

Socialiniuose tinkluose plinta neįtikėtina ukrainiečių kariuomenės šuns istorija. Ja „Twitter“ pasidalijo buvęs Ukrainos pareigūnas Sergijus Košmanas, rašo „Sky news“. Kaip pasakoja vyras, šuo vardu Vaska netoli rusų pozicijų įsipainiojo į vielą, tačiau, „kad nebūtų sugautas rusų“, nusikando leteną ir pas ukrainiečius grįžo ant trijų letenų. Anot S. Košmano, dabar šuo yra gydomas Lenkijoje. Plataus masto karą prieš Ukrainą Rusija pradėjo 2022-ųjų vasario 24-ąją.
2023-02-02

Podoliakas apkaltino Muską padedant rusų propagandai: „Tai pernelyg akivaizdu“

Ukrainos prezidento patarėjas Mychailo Podoliakas apkaltino naująjį „Twitter“ savininką Eloną Muską socialiniame tinkle padedant Rusijos propagandai, rašo UNIAN. Anot M. Podoliako, E. Muskas specialiai mažina oficialių Ukrainos valdžios institucijų „Twitter“ puslapių populiarumą. „Elonai, ar galite nustoti nuvertinti ukrainiečių oficialias paskyras ir prievarta mažinti jų pasiekiamumą? Tai pernelyg akivaizdu... Nepadėkite netalentingai rusų propagandai.
2023-02-01

Šaulį sustabdžiusiam herojui Bidenas pareiškė: „Tu esi Amerika“

JAV prezidentas Joe Bidenas ketvirtadienį paskambino 26-erių jaunuoliui, atėmusiam ginklą iš įtariamo šaudynių Kalifornijoje vykdytojo, ir pasakė jam: „Tu esi Amerika.“ „Norėjau paskambinti ir pasidomėti, kaip tau sekasi, ir padėkoti, kad ėmeisi tokių neįtikėtinų veiksmų pavojaus akivaizdoje“, – Brandonui Tsay pasakė J. Bidenas.  JAV lyderis socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė savo pokalbio su šiuo jaunuoliu įrašą.
2023-01-27

Vokietija sulaukė kritikos dėl leopardo jaustuko „Twitter“ žinutėje

Vokietijos užsienio reikalų ministerijos pajuokavimas apie leopardus ir Rusijos diplomatijos vadovo kelionę po Afriką nepaliko abejingų. Vieniems tai sukėlė nuostabą, kiti ministeriją kaltino nejautrumu. Vokietija trečiadienį pranešė, kad pristatys Ukrainai 14 savo aukščiausios klasės tankų „Leopard 2“ ir taip sustiprins paramą šaliai kovoje su Rusijos invazija.
2023-01-26

Muskas teisme pareiškė nejuokavęs žadėdamas supirkti „Tesla“ akcijas po 420 JAV dolerių

JAV verslininkas Elonas Muskas pirmadienį dalyvavo teismo posėdyje, kuriame pareiškė prisiekusiesiems, kad jo 2018 metais socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbta žinutė apie „Tesla“ perėmimą už 420 JAV dolerių už akciją kainą nebuvo pokštas ir kad Saudo Arabijos nepriklausomas turto fondas iš tikrųjų norėjo padėti jam tai padaryti.
2023-01-24

Elonas Muskas anonsavo brangesnę „Twitter“ prenumeratos paslaugą be reklamos

„Twitter“ vadovas Elonas Muskas šeštadienį tviteryje paskelbė, kad prenumeratos paslaugą įsigiję socialinio tinklo vartotoja matys mažiau reklamų, o taip pat galės užsisakyti variantą ir visai be reklamų. Pranešimas paskelbtas tuo metu, kai spalį verslininko E. Musko perimtas socialinis tinklas susiduria su dideliu ekonominiu neapibrėžtumu. „Reklamos „Twitter“ rodomos per dažnai ir yra per ilgos.
2023-01-23

„Twitter“ būstinės daiktų aukcione logotipo statula parduota už 100 000 dolerių

Už socialinio tinklo „Twitter“ logotipo – paukščio – statulą trečiadienį buvo sumokėta 100 000 JAV dolerių (92,51 tūkst. eurų), Elonui Muskui aukcione pardavinėjus baldus, dekoracijas, virtuvės įrangą ir kitus daiktus iš technologijų įmonės būstinės San Fransisko centre.
2023-01-19

„Microsoft“ pranešė atleisianti 10 tūkst. darbuotojų – beveik 5 proc. savo darbo jėgos

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ trečiadienį paskelbė, kad per ateinančius mėnesius atleis 10 tūkst. darbuotojų. Tai reiškia, kad atleidimai paveiks šiek tiek mažiau nei 5 proc. įmonės darbo jėgos. Panašių žingsnių jau ėmėsi kitos technologijų galiūnės, tokios kaip „Facebook“ savininkė „Meta“, „Amazon“ ir „Twitter“, kurios paskelbė apie tūkstančių darbuotojų atleidimų kažkada, regis, jokių sunkumų netrikdomame technologijų sektoriuje.
2023-01-19

Žiniasklaida: „Microsoft“ rengiasi naujiems atleidimams

„Microsoft“ rengiasi dar labiau sumažinti savo pasaulinę darbo jėgą, technologijų milžinei siekiant įveikti nepalankias ekonomines sąlygas, antradienį pranešė žiniasklaida. Pasak „Bloomberg News“, kompiuterių pramonės milžinė gali paskelbti apie atleidimus savo inžinerijos padaliniuose jau trečiadienį.
2023-01-18

Tūkstančiai „Twitter“ vartotojų praneša apie platformos sutrikimus

„Twitter“ vartotojai visame pasaulyje kelias valandas negalėjo tinkamai naudotis socialiniu tinklu, trečiadienį pranešė žiniatinklio stebėtojai, ir tai buvo vienas didžiausių gedimų nuo tada, kai platformą įsigijo verslininkas Elonas Muskas. „Twitter“ apėmė chaosas, nes prieštaringai vertinamas milijardierius spalį užbaigė 44 mlrd. JAV dolerių vertės perėmimą ir iš karto ėmėsi mažinti išlaidas.
2022-12-29

Elonas Muskas sako atsistatydinsiąs iš „Twitter“ vadovo pareigų, kai bus rastas jo įpėdinis

Elonas Muskas antradienį pareiškė, kad vos radęs sau pamainą atsistatydins iš socialinio tinklo „Twitter“ generalinio direktoriaus pareigų, taip turbūt atsakydamas į savo inicijuotos apklausos, kai vartotojai nubalsavo už jo pasitraukimą, rezultatus.
2022-12-21

Dauguma „Twitter“ respondentų nubalsavo už Musko atsistatydinimą iš vadovo pareigų

Socialinio tinklo „Twitter“ vartotojai pirmadienį nubalsavo už prieštaringai vertinamo savininko, JAV milijardieriaus Elono Musko atsistatydinimą iš generalinio direktoriaus pareigų.  E. Muskas tokį balsavimą surengė praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai pradėjo vadovauti socialinės žiniasklaidos milžinei, ir žadėjo pasielgti taip, kaip nuspręs apklausos dalyviai.
2022-12-19

Naujausia Musko apklausa „Twitter“: paklausė, ar turėtų atsistatydinti

Milijardierius ir naujasis „Twitter“ savininkas Elonas Muskas suabejojo savo ateitimi šio socialinio tinklo vadovo poste ir sekmadienį vartotojų paklausė, ar turėtų atsistatydinti. Negana to, jis pažadėjo pasielgti taip, kaip nuspręs apklausos dalyviai. „Ar turėčiau atsistatydinti iš „Twitter“ vadovo pareigų?“ – parašė E. Muskas tviteryje, paprašydamas vartotojų balsuoti „taip“ arba „ne“.  „Laikysiuosi šios apklausos rezultatų“, – teigė jis.
2022-12-19
Į viršų