Mieloje asmenukėje – Lebedeva ir jos ūgtelėjęs sūnus: gerbėjai sužavėti vaiko grožio

Kūno rengybos trenerė ir jos mylimasis kovotojas Aleksandras Kazakevičius prieš 2 metus sumainė žiedus, o kiek daugiau nei prieš metus, jiems gimė ir sūnelis Elijus.

27

Žinoma pora neseniai vaikeliui surengė krikštynas, o Greta dar anksčiau naujienų portalui tv3.lt buvo užsiminusi, jog motinystė ją negrįžtamai pakeitė.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įspūdingas krikštynas sūnui surengusi Lebedeva atskleidė jo šventą vardą: pagerbė vieną žmogų

Dabar G. Lebedeva savo socialinių tinklų paskyroje dažnai pasidalija jaukiomis šeimyninėmis akimirkomis, o nuotraukos su sūneliu visuomet sulaukia daugiausiai dėmesio.

Ne išimtis ir šis kartas – žinoma moteris „Instagram“ asmeninėje paskyroje neseniai pasidalijo asmenuke, kurioje – besišypsantis Elijus ir ji pati. „Mano gyvenimo meilė“, – jautriai rašė ji.

Netrukus pasipylė ir gerbėjų komentarai, giriantys tiek mamą, tiek ir berniuką. „Vaiko grožis – kažkas tokio“, „Kokio gražumo, mielumo“, „Labai gražus berniukas“, „Koks mielas vaizdas“ – lyg sutartinai rašė internautai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Elijaus krikštynos įvyko Šv. Juozapo bažnyčioje, o vėliau visa šventė persikėlė į prabangią Margio vilą.

G. Lebedeva atskleidė, kad ilgai galvoti, kas turėtų tapti sūnelio krikšto tėvais, šeimai neteko. „Eldariuko krikšto tėveliu tapo mano brolis Andrius, o krikšto mamyte – Aleksandro sese Jelena. Net kitų minčių nebuvo – jie mums patys artimiausi ir brangiausi žmonės. Eldaras turės nuostabius dar vienus tėvelius“, – neslėpdama džiaugsmo kalbėjo trenerė.

Tiesa, pora taip pat vaikeliui parinko ir svarbią reikšmę turintį šventą vardą – Aleksandras. „Tėvelio garbei“, – pasirinkimą paaiškino Greta.

Įspūdinga šventė ir Akvilės Razauskienės darytos nuotraukos netrukus patraukė ir internautų dėmesį, tačiau visų nuostabai, Greta šventę organizavo pati – neprašė jokios pagalbos iš pašonės.

„Labiau orientavomės į vaikus – darėme šventę jiems, nors ir suaugusiems veiklos tikrai netrūko“, – sakė G. Lebedeva.

Paklausta, ar praėjusi šventė išpildė visus jos lūkesčius, kūno rengybos trenerė neslėpė – šventė buvo pasakiška. „Kai aplink patys artimiausi ir brangiausi Eldarui žmonės, kitaip būti ir negalėjo. Mūsų vaikelis labai laimingas, apsuptas tokių draugų“, – sakė žinoma moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų