Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo žaidžiamos 8 antrojo turo rungtynės. Kiek anksčiau pergales iškovojo „Manchester City“ ir „Juventus“, o vėliau vykusiose dvikovose netrūko intrigų.

Bene didžiausia vakaro sensacija tapo rungtynės Maskvoje, kur vietos „CSKA“ rezultatu 1:0 (1:0) įveikė triskart iš eilės Čempionų lygoje triumfavusius Madrido „Real“ futbolininkus.

Į priekį maskviečiai išsiveržė dar 2-ą rungtynių minutę, kai pasižymėjo N. Vlasičius. Per likusį laiką „CSKA“ užtikrintai gynėsi ir išsaugojo teigiamą rezultatą. Tiesa, rungtynių pabaigoje iš aikštės buvo išvarytas šeimininkų vartininkas I. Akinfejevas.

Miunchene vietos „Bayern“ neįvekė žemesnio kalibro Amsterdamo „Ajax“ futbolininkų. Dvikova baigėsi rezultatu 1:1 (1:1). Šeimininkų gretose pasižymėjo M. Hummelsas, rezultatą išlygino N. Mazraoui.

„Manchester United“ ir toliau nepasiekia norimų rezultatų. Savų žiūrovų akivaizdoje „raudonieji“ velniai nesugebėjo pelnyti įvarčio ir dvikova prieš „Valencia“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

„Lyon“ ir Donetsko „Shakhtar“ susitikimas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (0:1). Svečių komandoje dukart pasižymėjo J. Moraes, šeimininkų atsilikimą sumažino M. Dembele, o vėliau rezultatą išlygino L. Dubois.

AS „Roma“ namuose nepasigailėjo Plzeno „Victoria“. Dvikova baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 5:0 (2:0). Tris įvarčius pelnė Edinas Džeko, po vieną pridėjo C. Underis ir J. Kluivertas.

Atėnuose vyko drama iki paskutinės minutės. Vietos „AEK“ pralaimėjo svečiams, „Benfica“ futbolininkams rezultatu 2:3 (0:2). Svečiai po pirmojo kėlinio turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau R. Dias buvo nubaustas raudona kortele ir turėjo palikti aikštę. Antrame kėlinyje šeimininkai rezultatą išlygino, tačiau A. Semedo pelnė trečią „Benficos“ įvartį ir svečiai šventė pergalę.

Anksčiau „Manchester City“ išvykoje rezultatu 1:2 (1:1) nugalėjo „Hoffenheim“ ekipą. Pergalingą įvartį Anglijos komandai rungtynių pabaigoje pelnė Davidas Silva.

Turino „Juventus“ savų žiūrovų akivaizdoje nevargo prieš „Young Boys“ komandą. Pergalę Italijos čempionai šventė rezultatu 3:0 (2:0). Visus įvarčius pelnė Paolo Dybala.