„Toronto Raptors“ (16-7) spurtavo Jonui Valančiūnui atsisėdus ant suolo ir išvykoje 116:107 (25:34, 32:28, 35:31, 24:14) įveikė „Memphis Grizzlies“ (8-17) ekipą.

Pergalę „Raptors“ nukalė ketvirtajame kėlinyje, kurį lietuvis praleido ant suolo.

J. Valančiūnas buvo pakeistas iki trečiojo kėlinio pabaigos likus mažiau nei penkioms minutėms ir aikštėje daugiau nebepasirodė. „Raptors“ tuomet turėjo šešių taškų deficitą (77:83), tačiau JV sėdus ant suolo, svečiai spurtavo 8:0 ir išsiveržė į priekį.

Ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ buvo pavykę susikrauti ir dviženklę persvarą (114:103).

Tai penkta Toronto komandos pergalė iš eilės. Šioje serijoje „Raptors“ vidutiniškai renka po 120 taškų per rungtynes.

Starto sudėtyje pasirodęs J. Valančiūnas aikštėje praleido 18 minučių, pelnė aštuonis taškus (3/5 dvit., 2/2 baud.), atkovojo aštuonis kamuolius (4 puolime), blokavo metimą ir triskart prasižengė.

„Grizzlies“ šį sezoną Rytų konferencijos komandoms pralaimėjo visus aštuonis mačus.

„Grizzlies“: Tyreke'as Evansas 27, Marcas Gasolis 20, Chandleris Parsonsas 15, Benas McLemore'as 10.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 26, Serge'as Ibaka 21, Kyle'as Lowry 16, Fredas VanVleetas 12.