fredas vanvleetas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fredas vanvleetas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fredas vanvleetas“.

Ilgametis auksinės „Raptors“ kartos krepšininkas nutraukė kontraktą su klubu

Septynis metus Toronto „Raptors“ komandoje praleidęs gynėjas Fredas VanVleetas gali ruoštis pokyčiams. Pranešama, kad 29 metų 183 cm ūgio krepšininkas nutraukė kontraktą su Toronto ekipa ir liepos mėnesį taps laisvuoju agentu. Amerikietis ateinantį sezoną būtų uždirbęs 22,8 mln. JAV dolerių, tačiau nusprendė to atsisakyti ir ieškos ilgalaikio sandorio. 2019 metais F.VanVleetas su „Raptors“ komanda tapo NBA čempionu.
2023-06-12

Leonardas į „Clippers“ vilioja NBA čempionus

Los Andželo „Clippers“ komandos lyderis Kawhi Leonardas nori matyti stiprią ekipą ir kovojančią dėl aukščiausių vietų. Pranešama, kad krepšininkas itin nori ir prašo klubo vadovų sustiprinti atakų organizatoriaus poziciją. K.Leonardas Los Andžele norėtų matyti Kyle‘ą Lowry arba Fredą VanVleetą, su kuriais tapo NBA čempionu Toronto „Raptors“ gretose 2019 metais. „Clippers“ dėmesį taip pat patraukė ir Jutos „Jazz“ įžaidėjas Mike‘as Conley.
2023-01-30

Sujudimas Fynikse: „Suns“ vadovai ieško pamainos Chrisui Paului

Fynikso „Suns“ komanda ieško krepšininkų, kuriais galėtų pasistiprinti. Pranešama, kad klubas siekia sutvirtinti atakų organizatoriaus poziciją. Finikso ekipos vadovai nėra patenkinti, kad pagrindinis įžaidėjas Chrisas Paulas dažnai yra kamuojamas traumų ir praleido beveik pusę jau sužaistų rungtynių. Amerikietis iš 48 mačų ant parketo pasirodė tik 27. „Suns“ akys krypsta į Terry Rozierą, Immanuelį Quickley bei Fredą VanVleetą.
2023-01-24

„Raptors“ lyderio nervai neatlaikė – patyręs traumą susiplėšė marškinėlius

Toronto „Raptors“ komanda laimėjo prieš Filadelfijos „76ers“ ekipą ir išsaugojo savo sezoną bent dar vienam mačui, tačiau neteko savo lyderio Fredo VanVleeto. 28 metų 185 cm ūgio gynėjas antrajame kėlinyje susižeidė kairiosios kojos kirkšnį ir tyčia pažeidęs taisykles ne tik patraukė rūbinės link, tačiau pakeliui dar suplėšė ir savo marškinėlius. Taip krepšininkas neslėpė savo nusivylimo trauma. Maža to, amerikietis visos serijos metu žaidžia jausdamas kelio skausmus.
2022-04-24

Šiurpi trauma NBA finale – žaidėjas apsipylė kraujais ir neteko danties

Septynios siūlės. Tiek prireikė Toronto „Raptors“ krepšininkui Fredui VanVleetui, patyrusiam skaudžią traumą ketvirtose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo rungtynėse. „Raptors“ naktį iš penktadienio į šeštadienį dar kartą peršoko Oklando „Golden State Warriors“ barjerą ir atsidūrė per žingsnį nuo išsvajoto triumfo NBA lygoje. Vis tik, įsimintiną pergalę kiek apkartino ketvirtojo kėlinio pradžioje įvykęs incidentas.
2019-06-08

Kai tėvystė užaugina sparnus: kas sieja Butkevičių ir Fredą iš Toronto?

Arnas Butkevičius ir Fredas VanVleetas. Pirmąjį žino visi, kurie domisi krepšiniu, o antrojo gali nežinoti tie, kuriems NBA pasaulis nėra įdomus. Šiuos vyrus sieja ne tik tai, kad abu yra profesionalūs krepšininkai, bet ir dar vienas aspektas. Jie abu – tėčiai, kurių žaidimas įgavo antrą kvėpavimą, gimus vaikui. 26-erių A.Butkevičius tėvu tapo balandžio mėnesio pabaigoje ir nuo tada yra sunkiai sulaikomas.
2019-06-02

Jonas Valančiūnas buvo netoli dvigubo dublio

Jonas Valančiūnas svariai prisidėjo prie Toronto „Raptors“ pergalės. Kanados komanda sekmadienį savo aikštėje 101:86 (25:24, 31:20, 20:30, 25:12) nugalėjo Memfio „Grizzlies“ krepšininkus.
2018-02-04

Rekordiškai dažnai iš toli atakavęs Jonas Valančiūnas svariai prisidėjo prie pergalės

NBA lygoje „Toronto Raptors“ (35-16) namuose 130:105 (37:18, 37:34, 27:28, 29:25) nugalėjo „Portland Trail Blazers“ (29-23) krepšininkus. Jonas Valančiūnas žaidė 24 minutes ir pelnė 18 taškų (5/11 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.). Jis taip pat atkovojo aštuonis kamuolius (4 puolime), atliko du rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir triskart prasižengė.
2018-02-03

Jonas Valančiūnas Čikagoje taškų nepelnė

Lietuvos krepšinio rinktinės lyderis Jonas Valančiūnas sužaidė neįprastas rungtynes NBA lygoje. Vidurio puolėjas nepelnė nė taško. Tiesa, to ir neprireikė – Toronto „Raptors“ svečiuose 124:115 (21:31, 35:28, 34:31, 34:25) nugalėjo Čikagos „Bulls“. Šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (28:18). „Raptors“ rezultatą persvėrė antrojo ketvirčio viduryje (36:35). Atkakli kova vyko iki tol, kol įpusėjo paskutinysis kėlinys. Tada išryškėjo Toronto krepšininkų pranašumas.
2018-01-04

Mažai žaidęs Jonas Valančiūnas iš arti stebėjo istorinį komandos draugo šou

Jonas Valančiūnas žaidė mažiausiai iš aikštėje pasirodžiusių Toronto „Raptors“ krepšininkų. Tuo metu įspūdingą pasirodymą surengė komandą į pergalę vedęs DeMaras DeRozanas. Kanados ekipa savo aikštėje po pratęsimo 131:127 (35:30, 25:26, 28:28, 26:30, 17:13) nugalėjo Milvokio „Bucks“. Šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 9:0. Visus „Raptors“ taškus pelnė D. DeRozanas. „Bucks“ rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje (35:35). Iki pat rungtynių pabaigos vyko atkakli kova.