9
Toronto „Raptors“ – Finikso „Suns“ (nuotr. SCANPIX)

Toronto „Raptors“ pelnė 126 taškus, septyni komandos nariai surinko dviženklį skaičių. Vis dėlto, krepšininkas iš Lietuvos Jonas Valančiūnas šiąnakt neblizgėjo.

9

Kanados komanda savo aikštėje 126:113 (36:23, 19:23, 42:33, 29:34) nugalėjo Finikso „Suns“.

Pastaroji pirmavo kelias pirmąsias minutes (3:0, 5:2, 7:6). Vėliau iniciatyvą perėmė „Raptors“ ir buvo priekyje iki pat rungtynių finišo. Komandas dažniausiai skyrė 10–15 taškų, bet iki ketvirtojo kėlinio pradžios atotrūkis išaugo. Paskutinysis ketvirtis prasidėjo rezultatui esant 97:79.

„Raptors“ per rungtynes perėmė 13 kamuolių, „Suns“ – septynis.

J. Valančiūnas mačą pradėjo starto penkete ir aikštėje praleido 19 minučių, per kurias pelnė keturis taškus bei atkovojo aštuonis kamuolius. Lietuvis prametė visus penkis dvitaškius, bet realizavo keturias mestas baudas.

„Raptors“: Kyle’as Lowry 20 (7/12 metimų, 10 rezultatyvių perdavimų, 6 atkovoti kamuoliai), DeMaras DeRozanas 20 (7/17 met., 6/7 baudų, 8 rez. perd., 7 atk. kam.), Serge’as Ibaka 19 (8/13 met., 6 atk. kam.), OG Anunoby 16 (6/9 met.), C. J. Milesas 15, Jakobas Poeltlas 13 (5/8 dvitaškių, 5 atk. kam.), Fredas VanVleetas 13 (6 rez. perd.).

„Suns“: Devinas Bookeris 19 (10/12 baud., 8 rez. perd., 5 atk. kam.), Alexas Lenas 14 (6/9 dvit., 7 atk. kam.), Troy Danielsas 13 (5/10 met.), Joshas Jacksonas 13 (7/10 baud.), Jaredas Dudley 12 (5 atk. kam.), Gregas Monroe 11 (5/6 baud., 10 atk. kam.), T. J. Warrenas 11 (5/11 met.), Mike’as Jamesas 10 (5/6 dvit.).

„Raptors“ (15 pergalių / 7 pralaimėjimai) užima trečiąją Rytų konferencijos poziciją, „Suns“ (9/17) – 13-ąją Vakaruose.