og anunoby

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „og anunoby“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „og anunoby“.

„Raptors“ ir „Knicks“ ekipos apsikeitė vienais iš komandų lyderių

Toronto „Raptors“ ir Niujorko „Knicks“ komandos pasiekė susitarimą dėl mainų. Pranešama, kad OG Anunoby ir Preciousas Achiuwa persikels į Niujorką, o RJ Barrettas kartu su Immanueliu Quickley bei naujokų biržos šaukimais krausis lagaminus į Torontą. 26 metų 201 cm ūgio OG Anunoby Kanados klube žaidė nuo 2017 metų, kai naujokų biržoje buvo pasirinktas 23-iu šaukimu. Šį sezoną puolėjas per vidutiniškai 33 minutes renka 15,1 taško, atkovoja 3,9 kamuolio ir atkovoja 2,6 kamuolio.
2023-12-30

Domanto Sabonio „Kings“ ketina stiprintis: akiratyje atsidūrė trys krepšininkai

Penktoje Vakarų konferecijos vietoje esanti Sakramento „Kings“ komanda tiki, kad šis sezonas gali būti itin stiprus. Domanto Sabonio atstovaujama ekipa ketina būti agresyvi mainų kalbose ir sieks prisivilioti dar vieną žvaigždę. „Kings“ klubas jau dabar akylai seka Čikagos „Bulls“ lyderio Zacho LaVine'o situaciją. Taip pat ekipa taikosi į Toronto „Raptors“ duetą Pascalį Siakamą bei OG Anunoby.
2023-11-22

Jonui Valančiūnui – naujojo trenerio liaupsės ir įspėjimas

Naujasis Toronto „Raptors“ treneris Nickas Nurse’as išgyrė Joną Valančiūną, bet pasiuntė įspėjimą – krepšininkas gali netekti vietos komandos starto penkete. „Vis dar tikiu JV. Manau, praėjusiame sezone jis padarė didžiausią pažangą iš visų. Kai jis buvo aikštėje, jautėmės geriau nei anksčiau. Jis pats taip pat, nes priminė krepšininką, o ne paprastą žmogų, begiojantį pirmyn, atgal ir negaunantį kamuolio“, – auklėtinį gyrė N. Nurse’as.
2018-07-29

Pergalingas LeBrono metimas nustūmė Jono Valančiūno komandą prie bedugnės

Stipriausiai Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos reguliariojo sezono komandai pusfinalyje reikia stebuklo. Jono Valančiūno Toronto „Raptors“ pralaimėjo trečiąsias serijos rungtynes, atsilieka 0:3 ir privalo nugalėti keturiuose mačuose iš eilės.
2018-05-06

Jonas Valančiūnas pirmąją „Raptors“ pergalę stebėjo nuo suolo

Toronto „Raptors“ pergalingai pradėjo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamąsias varžybas. Kanados komanda namie 114:106 (28:23, 27:36, 31:26, 28:21) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ ir serijoje iki keturių laimėjimų išsiveržė į priekį 1:0. Šeimininkai 5-ąją minutę įgijo dviženklę persvarą – 14:4. „Wizards“ rankų nenuleido ir antrojo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį – 46:41. „Raptors“ po pirmosios rungtynių pusės atsiliko 55:59. Mačas ir toliau buvo atkaklus.
2018-04-15

Poilsio metas: „Raptors“ be Jono Valančiūno šventė dar vieną pergalę

Toronto „Raptors“ tęsia rekordinį NBA sezoną. Šįkart Kanados komanda iškovojo trečiąją pergalę iš eilės, 112:101 (35:24, 26:26, 28:24, 23:27) namie nugalėjusi Orlando „Magic“ krepšininkus. Šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 19:14, o ketvirtį baigė spurtu 6:0 (35:24). „Raptors“ pranašumą išlaikė iki mačo pabaigos. Toronto krepšininkai antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 58:43, o paskutinio ketvirčio viduryje – 103:81. Jonas Valančiūnas nerungtyniavo.
2018-04-09

Nutrūko galinga Jono Valančiūno serija

Nors Jonas Valančiūnas per pastarąsias ketverias rungtynes rinko 17,5 taško, ši galinga serija nutrūko. Lietuvis sužaidė blankų mačą, bet tai Toronto „Raptors“ pergalės iškovoti nesutrukdė. Kanados komanda svečiuose 129:111 (22:26, 41:21, 36:32, 30:32) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ krepšininkus. Rungtynes geriau pradėjo svečiai.
2017-12-21

Rezultatyviose rungtynėse – blankus Jonas Valančiūnas

Toronto „Raptors“ pelnė 126 taškus, septyni komandos nariai surinko dviženklį skaičių. Vis dėlto, krepšininkas iš Lietuvos Jonas Valančiūnas šiąnakt neblizgėjo. Kanados komanda savo aikštėje 126:113 (36:23, 19:23, 42:33, 29:34) nugalėjo Finikso „Suns“. Pastaroji pirmavo kelias pirmąsias minutes (3:0, 5:2, 7:6). Vėliau iniciatyvą perėmė „Raptors“ ir buvo priekyje iki pat rungtynių finišo. Komandas dažniausiai skyrė 10–15 taškų, bet iki ketvirtojo kėlinio pradžios atotrūkis išaugo.