6
Šarlotės „Hornets“ – Toronto „Raptors“ 111:129 (nuotr. SCANPIX)

Nors Jonas Valančiūnas per pastarąsias ketverias rungtynes rinko 17,5 taško, ši galinga serija nutrūko. Lietuvis sužaidė blankų mačą, bet tai Toronto „Raptors“ pergalės iškovoti nesutrukdė. Kanados komanda svečiuose 129:111 (22:26, 41:21, 36:32, 30:32) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ krepšininkus.

6

Rungtynes geriau pradėjo svečiai. Jie pirmojo kėlinio viduryje buvo priekyje 20:12. Ketvirčio pabaigoje varžovus aplenkė „Hornets“ (26:22).

„Raptors“ antrojo kėlinio pabaigoje įgijo rekordinį pirmosios rungtynių pusės pranašumą (63:45). Toronto komanda trečiojo ketvirčio viduryje padidino persvarą – 78:56.

Pačioje paskutiniojo kėlinio pradžioje „Raptors“ pelnė šimtąjį tašką (101:79). Kanados ekipa užtikrintą pranašumą išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

Svečiai atliko 35 rezultatyvius perdavimus, šeimininkai – 21. „Raptors“ pataikė per dvigubai daugiau tritaškių (16:7). „Hornets“ metė 35 baudas, „Raptors“ – 18.

J. Valačiūnas ant parketo praleido 16 minučių, per kurias pelnė keturis taškus ir atkovojo septynis kamuolius. Lietuvis šeštosiose rungtynėse iš eilės metė tritaškį. Šįkart Jonas nebuvo taiklus.

„Hornets“: Jeremy Lambas 32 (11/17 metimų, 8/10 baudų), Dwightas Howardas 15 (5/8 met., 5/6 baud., 9 atkovoti kamuoliai), Kemba Walkeris 15 (5/6 baud.), Johnny O'Bryantas III 10 (5/11 met., 6 atk. kam.).

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 28 (10/15 met., 5/6 baud., 8 rezultatyvūs perdavimai, 5 klaidos), Serge’as Ibaka 24 (11/16 met., 5 atk. kam.), OG Anunoby 20 (6/7 tritaškių), Pascalis Siakamas 12 (6 atk. kam.), Kyle’as Lowry 11 (8 rez. perd.).

„Raptors“ (21 pergalė / 8 pralaimėjimai) užima antrąją Rytų konferencijos poziciją, „Hornets“ (11/20) – 12-ąją.