c. j. milesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „c. j. milesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „c. j. milesas“.

Antrosiose rungtynėse – galingas „Raptors“ ir Jono Valančiūno žaidimas

Toronto „Raptors“ bei Jonas Valančiūnas antrosiose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo rungtynėse namie pademonstravo galingą žaidimą ir 130:119 (44:27, 32:31, 24:32, 30:29) nugalėjo Vašingtono „Wizards“. Šeimininkai pačioje mačo pradžioje įgijo dviženklę persvarą – 14:4. Toronto krepšininkai kėlinio pabaigoje pirmavo 37:15. Antrajam ketvirčiui artėjant prie pabaigos, po J. Valančiūno dvitaškio su pražanga, „Raptors“ pranašumas pasiekė rekordą – 72:49. „W...
2018-04-18

Jonas Valančiūnas pirmąją „Raptors“ pergalę stebėjo nuo suolo

Toronto „Raptors“ pergalingai pradėjo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamąsias varžybas. Kanados komanda namie 114:106 (28:23, 27:36, 31:26, 28:21) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ ir serijoje iki keturių laimėjimų išsiveržė į priekį 1:0. Šeimininkai 5-ąją minutę įgijo dviženklę persvarą – 14:4. „Wizards“ rankų nenuleido ir antrojo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį – 46:41. „Raptors“ po pirmosios rungtynių pusės atsiliko 55:59. Mačas ir toliau buvo atkaklus.
2018-04-15

Poilsio metas: „Raptors“ be Jono Valančiūno šventė dar vieną pergalę

Toronto „Raptors“ tęsia rekordinį NBA sezoną. Šįkart Kanados komanda iškovojo trečiąją pergalę iš eilės, 112:101 (35:24, 26:26, 28:24, 23:27) namie nugalėjusi Orlando „Magic“ krepšininkus. Šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 19:14, o ketvirtį baigė spurtu 6:0 (35:24). „Raptors“ pranašumą išlaikė iki mačo pabaigos. Toronto krepšininkai antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 58:43, o paskutinio ketvirčio viduryje – 103:81. Jonas Valančiūnas nerungtyniavo.
2018-04-09

Jonas Valančiūnas prie pergalės prisidėjo dviženkliu taškų skaičiumi

Jonas Valančiūnas pelnė 12 taškų, o Toronto „Raptors“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Šįkart Kanados komanda Jungtinių Amerikos Valstijų sostinėje 102:95 (19:27, 32:20, 26:27, 25:21) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ krepšininkus. Šeimininkai rungtynes pradėjo 6:0, o kėlinio viduryje įgijo dviženklę persvarą – 18:4. „Raptors“ varžovus pasivijo antrojo ketvirčio pradžioje – 32:32. Nuo to laiko vyko atkakli ir permaininga kova. Mačo finiše Toronto komandai pavyko atitrūkti.
2018-03-03

NBA lygoje – galingas Jono Valančiūno žaidimas

Galingai žaidęs Jonas Valančiūnas surinko įspūdingą dvigubą dublį. Lietuvis padėjo Toronto „Raptors“ iškovoti pergalę. Kanados krepšininkai šiąnakt savo aikštėje 96:91 (31:18, 23:33, 19:22, 23:18) nugalėjo Detroito „Pistons“. Šeimininkai rungtynes pradėjo 8:2. Įpusėjus kėliniui, kamuolį puldamas atkovojo ir dvitaškį pataikė J. Valančiūnas, padėjęs „Raptors“ pirmąkart įgyti dviženklę persvarą (18:7). Toronto krepšininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 13 taškų skirtumu (31:18). Vis dėlto, antrąjį ...
2018-01-18

Rezultatyviose rungtynėse – blankus Jonas Valančiūnas

Toronto „Raptors“ pelnė 126 taškus, septyni komandos nariai surinko dviženklį skaičių. Vis dėlto, krepšininkas iš Lietuvos Jonas Valančiūnas šiąnakt neblizgėjo. Kanados komanda savo aikštėje 126:113 (36:23, 19:23, 42:33, 29:34) nugalėjo Finikso „Suns“. Pastaroji pirmavo kelias pirmąsias minutes (3:0, 5:2, 7:6). Vėliau iniciatyvą perėmė „Raptors“ ir buvo priekyje iki pat rungtynių finišo. Komandas dažniausiai skyrė 10–15 taškų, bet iki ketvirtojo kėlinio pradžios atotrūkis išaugo.
2017-12-06

NBA mainų atgarsiai: Jonas Valančiūnas apsikeis komandomis su Marcu Gasoliu?

NBA krepšinio lygoje stringanti Memfio „Grizzlies“ gali griebtis drastiškų priemonių – atsisveikinti su ilgamečiu lyderiu Marcu Gasoliu. Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) žiniasklaida tarp galimų komandų, su kuriomis Memfio klubas galėtų atlikti mainus, įvardija Toronto „Raptors“. Esą Kanados komanda galėtų pasiūlyti lietuvį Joną Valančiūną ir vieną atsarginių aukštaūgių – brazilą Lucasą Nogueira arba austrą Jakobą Poeltlą.
2017-11-27

Jonas Valančiūnas nebuvo ryškus, „Raptors“ krito, pralaimėjusi atkarpą 0:28

Toronto „Raptors“ šiąnakt patyrė pralaimėjimą Niujorke. Jono Valančiūno komanda NBA rungtynėse 100:108 (34:26, 25:22, 10:41, 31:19) nusileido „Knicks“ krepšininkams. Lietuvis ryškus nebuvo. Mačą taikliu dvitaškiu pradėjo J. Valančiūnas (2:0). Vidurio puolėjas pelnė keturis iš pirmųjų aštuonių komandos taškų (8:6). Lietuvis atliko ir rezultatyvų perdavimą. „Raptors“ pirmajame kėlinyje kontroliavo situaciją.