10
Toronto „Raptors“ – Detroito „Pistons“ 96:91 (nuotr. SCANPIX)

Galingai žaidęs Jonas Valančiūnas surinko įspūdingą dvigubą dublį. Lietuvis padėjo Toronto „Raptors“ iškovoti pergalę. Kanados krepšininkai šiąnakt savo aikštėje 96:91 (31:18, 23:33, 19:22, 23:18) nugalėjo Detroito „Pistons“.

10

Šeimininkai rungtynes pradėjo 8:2. Įpusėjus kėliniui, kamuolį puldamas atkovojo ir dvitaškį pataikė J. Valančiūnas, padėjęs „Raptors“ pirmąkart įgyti dviženklę persvarą (18:7).

Toronto krepšininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 13 taškų skirtumu (31:18). Vis dėlto, antrąjį ketvirtį „Raptors“ pralaimėjo 23:33. Persvara aptirpo – 54:51.

„Pistons“ trečiąjį kėlinį pradėjo 4:0 ir pirmąkart rungtynėse išsiveržė į priekį (55:54). Likusi ketvirčio dalis klostėsi permainingai.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pistons“ pirmavo 79:75. Vis dėlto, iniciatyvą tvirtai perėmusi „Raptors“ atitrūko – 92:83. Nors Detroito krepšininkai ginklų nesudėjo, šeimininkai atsilaikė.

J. Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete ir žaidė 28 minutes. Lietuvis pelnė 17 taškų bei atkovojo 16 kamuolių. Vidurio puolėjas pataikė penkis metimus iš 12. Iš jų – vienas tritaškis iš dviejų. Jonas sumetė visas šešias baudas.

„Raptors“: C. J. Milesas 21 (5/12 tritaškių), Kyle’as Lowry 18 (5/14 metimų, 9 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai), Jonas Valančiūnas 17 (5/12 met., 6/6 baudų, 16 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 17 (7/15 met., 5 rez. perd., 5 klaidos).

„Pistons“: Andre Drummondas 25 (12/15 dvitaškių, 17 atkovotų kamuolių), Avery Bradley 19 (8/19 met.), Tobiasas Harrisas 12, Langstonas Galloway 11.

„Raptors“ (30 pergalių / 13 pralaimėjimų) užima antrąją Rytų konferencijos poziciją. „Pistons“ (22/21) – aštuntąją.