Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „langstonas galloway“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „langstonas galloway“.

Princas Harry ir toliau stebina: kartu su Oprah kurs laidą, atviraus apie išgyvenimus

JAV pokalbių laidų vedėja Oprah Winfrey ir britų princas Harry drauge kurs televizijos laidų ciklą apie psichinės sveikatos problemas, kuriame filmuosis garsūs sportininkai ir žvaigždės, tokie kaip Lady Gaga ir Glenn Close.
2021-05-10

NBA lygoje – galingas Jono Valančiūno žaidimas

Galingai žaidęs Jonas Valančiūnas surinko įspūdingą dvigubą dublį. Lietuvis padėjo Toronto „Raptors“ iškovoti pergalę. Kanados krepšininkai šiąnakt savo aikštėje 96:91 (31:18, 23:33, 19:22, 23:18) nugalėjo Detroito „Pistons“. Šeimininkai rungtynes pradėjo 8:2. Įpusėjus kėliniui, kamuolį puldamas atkovojo ir dvitaškį pataikė J. Valančiūnas, padėjęs „Raptors“ pirmąkart įgyti dviženklę persvarą (18:7). Toronto krepšininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 13 taškų skirtumu (31:18). Vis dėlto, antrąjį ...
2018-01-18

NBA. Čempionai stebuklingai krito po pratęsimo, „Timberwolves“ – pergalingo varžovo metimo

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku po pratęsimo krito NBA čempionai Klivlando „Cavaliers“. Los Andželo „Lakers“ išplėšė pergalę prieš Minesotos „Timberwolves“. „Cavaliers“ 125:126 Atlantoje stebuklingai pralaimėjo vietos „Hawks“. Klivlando krepšininkai pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo dvigubai – 38:19 (11 minutė). Antrojo ketvirčio pabaigoje – 21 tašku (65:44). Po trijų kėlinių – 26 taškais (93:67). „Cavaliers“ ketvirtajame ketvirtyje stebuklingai išbarstė 26 taškų pranašumą, o ...
2017-04-10

NBA lygoje – rezultatyvios dvikovos

Naktis NBA lygoje pasižymėjo rezultatyvumu. Visos 10 komandų perkopė 100 pelnytų taškų. Pergales iškovojo Portlando „Trail Blazers“, Sakramento „Kings“, Bruklino „Nets“, Los Andželo „Clippers“ ir Čikagos „Bulls“. Rezultatyviausias nakties rungtynes sužaidė Trail Blazers“. Portlando krepšininkai namie 130:117 sudorojo Finikso „Suns“. Šeimininkai pradėjo pirmauti 3-ąją rungtynių minutę ir buvo priekyje visą mačą.
2017-04-02

Latvių buldozerio vedama Niujorko „Knicks“ komanda išplėšė ketvirtą pergalę iš eilės

Ketvirtą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariajame sezone iškovojo aštuntąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Niujorko „Knicks“ (8 pergalės ir 6 pralaimėjimai) klubas. Šeštadienį svečiuose 18,2 tūkst.