Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andre drummondas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andre drummondas“.

Per plauką nuo tragedijos: NBA žvaigždė gelbėjo į baseiną įkritusį sūnų

Filadelfijos „76ers“ aukštaūgis Andre Drummondas išgyeno trumpą šoką. Krepšininkas socialiniuose tinkluose pasidalino situacija, kuri vos nevirto didele tragedija. Sportininkas savo „Twitter“ paskyroje įkėlė vaizdo įrašą, kaip jam su rūbais teko reaguoti žaibiškai ir traukti bei gelbėti į baseiną įkritusį dvimetį sūnų. Greta baseino sėdėjęs vaikas prarado pusiausvyrą ir įkrito į baseiną. A. Drummondas tą greitai pastebėjo ir įšoko į baseiną bei ištraukė vaiką.
2021-08-14

Čempionai šaukiasi pagalbos – atvyksta dukart „Visų žvaigždžių“ rungtynių dalyvis

Los Andželo „Lakers“ ruošia pabūklus titulo gynybai. Prie Kalifornijos valstijos ekipos jungiasi NBA žvaigždė. Klubas oficialiai paskelbė, kad klubą papildys vidurio puolėjas Andre Drummondas.
2021-03-29

NBA žvaigždės poelgis sujaudino padavėją: „Verkiau iš džiaugsmo“

Klivlando „Cavaliers“ ir NBA žvaigždė Andre Drummondas kaip reikiant nustebino vieno Floridos valstijos restorano padavėją, palikdamas milžiniško dydžio arbatpinigius. Pasak laimingosios padavėjos Kassandros Diaz, ji net nenutuokė, kad aptarnauja žinomą krepšininką. Šis paliko net tūkstantį dolerių arbatpinigių, nors išleido tik 164. „Negalėjau tuo patikėti. Drebėjau ir verkiau iš džiaugsmo“, – „Instagram“ tinkle rašė ji.
2020-05-26

Ilgametis „Pistons“ lyderis iškeistas į kitą klubą

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Detroito „Pistons“ klubas atsisveikino su vienu iš savo pastarųjų metų simbolių. Skelbiama, jog Rytų konferencijos vidutiniokė iškeitė aukštaūgį Andre Drummondą į Klivlando „Cavaliers“ ekipą. Už vidurio puolėją „Pistons“ komandą gavo aukštaūgį Johną Hensoną, Brandoną Knightą bei būsimą antrojo rato šaukimą.  26-erių amerikietis Detroito klube rungtyniavo nuo 2012 metų ir du sykius žaidė „Visų žvaigždžių“ mače.
2020-02-06

Buvęs Jono Valančiūno treneris – pagrindinis kandidatas treniruoti „Pistons“

Iš Jono Valančiūno Toronto „Raptors“ atleistas Dwane’as Casey gali keltis į Detroitą. 61-erių amerikietis įvardijamas kaip pagrindinis kandidatas treniruoti „Pistons“ krepšininkus. Pasak D. Casey, jis porą kartų susitiko su Detroito klubo vadovais. Esą pokalbyje su naujuoju „Pistons“ generaliniu direktoriumi Edu Stefanski dalyvavo ir ryškiausios komandos žvaigždės – Blake’as Griffinas bei Andre Drummondas.
2018-06-11

NBA lygoje – galingas Jono Valančiūno žaidimas

Galingai žaidęs Jonas Valančiūnas surinko įspūdingą dvigubą dublį. Lietuvis padėjo Toronto „Raptors“ iškovoti pergalę. Kanados krepšininkai šiąnakt savo aikštėje 96:91 (31:18, 23:33, 19:22, 23:18) nugalėjo Detroito „Pistons“. Šeimininkai rungtynes pradėjo 8:2. Įpusėjus kėliniui, kamuolį puldamas atkovojo ir dvitaškį pataikė J. Valančiūnas, padėjęs „Raptors“ pirmąkart įgyti dviženklę persvarą (18:7). Toronto krepšininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 13 taškų skirtumu (31:18). Vis dėlto, antrąjį ...
2018-01-18

NBA lygoje – įspūdingi asmeniniai pasirodymai

Praėjusią naktį ryškiai spindėjo NBA krepšinio žvaigždės, surengusios neįtikėtinus individualius pasirodymus. NBA čempionė „Golden State Warriors“ svečiuose 101:87 (26:18, 27:20, 26:30, 22:19) pranoko Šarlotės „Hornets“. Pastaroji į krepšį metė 97 kartus, pataikė 34 (35 procentai). „Warriors“ atliko 26 rezultatyvius perdavimus, „Hornets“ – 17. Kevinas Durantas per 36 minutes užfiksavo trigubą dublį, pelnydamas 35 taškus, atkovodamas 11 kamuolių ir atlikdamas 10 rezultatyvių perdavimų.
2017-12-07

NBA. Po įspūdingos nakties liko vienintelis atkrintamųjų nežinomasis

Naktį iš pirmadienio į antradienį už Atlanto sužaistos devynerios NBA rungtynės. Neišvengta pratęsimo, krito favoritai, buvo ir rezultatyvių, ir gynybinių mačų. Dėl likusių dviejų kelialapių į atkrintamąsias kovoja Indianos „Pacers“, Čikagos „Bulls“ ir Majamio „Heat“. Geriausios „Pacers“ pozicijos. Indianos krepšininkai Filadelfijoje 120:111 nugalėjo vietos „76ers“. „Pacers“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės.
2017-04-11

Jonas Valančiūnas sužaidė vienas rezultatyviausių sezono rungtynių

Galingą pasirodymą Detroite surengė lietuvis Jonas Valančiūnas. Jis pelnė 19 taškų, atkovojo penkis kamuolius. Lietuvis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių – Toronto „Raptors“, po itin permainingos kovos, 105:102 įveikė „Pistons“. Šeimininkai rungtynes pradėjo sėkmingiau ir 3-ąją minutę pirmavo 6:0. Sužaidus pusę kėlinio, „Pistons“ pranašumas išaugo iki dviženklės ribos – 20:9 (7 min.
2017-04-06

Jonas Valančiūnas neįtikėtiną komandos spurtą regėjo nuo suolo

Naktį iš penktadienio į šeštadienį NBA lygoje Jonas Valančiūnas buvo netoli dvigubo dublio, o jo komanda ketvirtajame kėlinyje surengė neįtikėtiną spurtą ir laimėjo. Donatas Motiejūnas trumpam grįžo į Hiustoną. Lietuvis rungtynes praleido ant suolo. J. Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ svečiuose 87:75 nugalėjo Detroito „Pistons“. Kanados komanda puikiai pradėjo rungtynes.