Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „avery bradley“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „avery bradley“.

Buvęs Valančiūno komandos draugas jungiasi prie „Lakers“ žvaigždyno

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) niekaip nenutyla laisvųjų žaidėjų rinka. Šįkart apie dar vieną papildymą paskelbė galingą sudėtį naujam sezonui buriantis Los Andželo „Lakers“ klubas. Į Kaliforniją atvyksta praėjusį sezoną Memfio „Grizzlies“ ekipoje baigęs, tačiau vėliau atleistas Avery Bradley.
2019-07-08

„Grizzlies“ atleido Valančiūno bendražygį: žaisdavo po 30 minučių

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) besitęsiant mainų laikotarpiui nesnaudžia ir Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ komanda. Pranešama, kad „grizlių“ organizacijos vadovai nusprendė atsisveikinti su Avery Bradley. Gynėjas į Memfį atvyko praėjusio sezono metu, kuomet persikėlė iš Los Andželo „Clippers“. Per 30 minučių Memfio klube A. Bradley įmesdavo 9,9 taško, atkovodavo 2,8 kamuolio bei atlikdavo 2,4 rezultatyvaus perdavimo.
2019-07-06

Pamatykite: galingas Sabonio dėjimas – NBA gražiausių epizodų dešimtuke

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) šią naktį Lietuvos laiku Domantas Sabonis ir Indianos „Pacers“ šventė dar vieną pergalę. Trečioje Rytų konferencijos pozicijoje esantis Indianapolio klubas 105:89 įveikė Vašingtono „Wizards“, o lietuvis pateko į gražiausių dienos epizodų dešimtuką. Būtent jo galingas dėjimas pradeda šį dešimtuką. Trečioje vietoje – puikus Los Andželo „Clippers“ gynėjo Avery Bradley skrydis.
2018-12-24

„Clippers“ išsiuntė savo simbolį į Detroitą

Šiąnakt NBA krepšinio lygą sudrebino įspūdingiausi sezono mainai. Los Andželo „Clippers“ savo simbolį Blake’ą Griffiną išsiuntė į Detroitą. Į „Pistons“, kartu su B. Griffinu, keliasi puolėjas Brice’as Johnsonas ir centras Willie Reedas. „Clippers“ už B. Griffiną gavo puolėją Tobiasą Harrisą, gynėją Avery Bradley, centrą Bobaną Marjanovičių, šių metų „Pistons“ pirmojo rato bei 2019-ųjų antrojo šaukimus. Los Andželo klubo savininkai dėkojo B. Griffinui už metus, praleistus komandoje.
2018-01-30

NBA lygoje – galingas Jono Valančiūno žaidimas

Galingai žaidęs Jonas Valančiūnas surinko įspūdingą dvigubą dublį. Lietuvis padėjo Toronto „Raptors“ iškovoti pergalę. Kanados krepšininkai šiąnakt savo aikštėje 96:91 (31:18, 23:33, 19:22, 23:18) nugalėjo Detroito „Pistons“. Šeimininkai rungtynes pradėjo 8:2. Įpusėjus kėliniui, kamuolį puldamas atkovojo ir dvitaškį pataikė J. Valančiūnas, padėjęs „Raptors“ pirmąkart įgyti dviženklę persvarą (18:7). Toronto krepšininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 13 taškų skirtumu (31:18). Vis dėlto, antrąjį ...
2018-01-18

„Spurs“ veterano tritaškis išplėšė pergalę prieš NBA lyderius

Manu Ginobilis likus penkioms sekundėms pataikė iš toli ir išplėšė „Sant Antonio Spurs“ (18-8) ekipai pergalę prieš NBA lyderius „Boston Celtics“ (22-5) krepšininkus. „Spurs“ namuose triumfavo 105:102 (26:31, 30:24, 21:27, 28:20). M. Ginobilis pats ir susikūrė progą lemiamam metimui, kai likus 25 sek. gudriai atkovojo kamuolį po varžovų krepšiu. Viso argentinietis surinko 11 taškų. Jis niekais pavertė „Celtics“ lyderio Kyrie Irvingo, kuris San Antonijuje pelnė 36 taškus, pastangas.
2017-12-09

Avery Bradley tritaškis parbloškė „Cavaliers“

„Celtics“ sušvelnino NBA Rytų konferencijos finalo rezultatą – 1:2. Bostono krepšininkai, pralaimėję abejas rungtynes namie, atsigriebė Klivlande – vietos „Cavaliers“ nugalėjo 111:108 (24:35, 26:31, 32:21, 29:21). „Celtics“ pergalę išplėšė paskutinę sekundę pataikytas Avery Bradley tritaškis. Svečiai Klivlande vertėsi be lyderio Isaiah Thomaso. 28-erių įžaidėjui atsinaujino klubo trauma, dėl kurios 175 centimetrų ūgio mažylis šiame sezone nebežais.
2017-05-22

„Wizards“ serijos rezultatą išlygino laimėjusi lemiamu metimu

Vašingtono „Wizards“ išplėšė lemiamas, septintąsias, NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes. Jungtinių Amerikos Valstijų sostinės komanda namie 92:91 (22:17, 19:25, 25:27, 26:22) palaužė Bostono „Celtics“ ir išlygino serijos rezultatą – 3:3. Didžiąją pirmojo kėlinio dalį pirmavo „Wizards“. Ji, pasibaigus ketvirčiui, buvo priekyje 22:17. Antrajame kėlinyje švieslentė dukart rodė lygų rezultatą (26:26 – 16 minutė, 28:28 – 17 min.
2017-05-13

Pratęsimo dramą išgyvenusi „Celtics“ padvigubino serijos rezultatą

„Celtics“ NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijoje pirmauja 2:0. Bostono krepšininkai šiąnakt išgyveno pratęsimo dramą namie – 129:119 nugalėjo Vašingtono „Wizards“. Rungtynių pradžioje rezultatas dukart buvo lygus (3:3, 6:6). Tada „Wizards“ surengė spurtą 6:0 ir pabėgo 12:6 (4 minutė). Skirtumas netrukus pasiekė dviženklę ribą – 26:16 (7 min.
2017-05-03

„Celtics“ į fantastišką pergalę atvedė danties netekęs mažylis

Už Atlanto prasidėjo NBA konferencijų pusfinaliai. Pirmosiose rungtynėse puikią pergalę iškovojo Bostono „Celtics“. Geriausia reguliariojo sezono Rytų konferencijos komanda namie 123:111 nugalėjo Vašingtono „Wizards“. Svečiai rungtynes pradėjo fantastiškai ir 4-ąją minutę pirmavo 16:0! „Celtics“ iki kėlinio pabaigos atsigavo, bet po ketvirčio atsiliko 24:38. Šeimininkai varžovus pavijo antrajame kėlinyje – 20-ąją minutę rezultatas buvo lygus (49:49). Tačiau po pirmosios rungtynių pusės vis dar ...