jaredas dudley

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jaredas dudley“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jaredas dudley“.

NBA lygoje – masinės krepšininkų muštynės

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) – atkrintamųjų varžybų metas, todėl nieko keisto, kad žaidėjų emocijos kartais ima viršų. Praėjusią naktį Lietuvos laiku Filadelfijos „76ers“ klubas svečiuose 112:108 (24:33, 33:30, 28:28, 27:17) įveikė Bruklino „Nets“, bei Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3 – 1. Trečiajame dvikovos kėlinyje užfiksuotos masinės krepšininkų muštynės po kurių teisėjai iš aikštės išvarė „76ers“ žaidėją Jimmy Butler‘į ir „Nets“ aukšta...
2019-04-21

Rezultatyviose rungtynėse – blankus Jonas Valančiūnas

Toronto „Raptors“ pelnė 126 taškus, septyni komandos nariai surinko dviženklį skaičių. Vis dėlto, krepšininkas iš Lietuvos Jonas Valančiūnas šiąnakt neblizgėjo. Kanados komanda savo aikštėje 126:113 (36:23, 19:23, 42:33, 29:34) nugalėjo Finikso „Suns“. Pastaroji pirmavo kelias pirmąsias minutes (3:0, 5:2, 7:6). Vėliau iniciatyvą perėmė „Raptors“ ir buvo priekyje iki pat rungtynių finišo. Komandas dažniausiai skyrė 10–15 taškų, bet iki ketvirtojo kėlinio pradžios atotrūkis išaugo.
2017-12-06

Dvigubas Jono Valančiūno dublis neišgelbėjo „Raptors“

Šešioliktą nesėkmę 49-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse – po šešių pergalių iš eilės – patyrė antrąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas. Pirmadienį namuose 19,8 tūkst.