troy danielsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „troy danielsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „troy danielsas“.

NBA lygoje – pergalingas „Suns“ gynėjo tritaškis

Šiąnakt NBA lygoje sublizgėjo „Suns“ gynėjas Troy Danielsas. Jis pataikė pergalingą tritaškį, o Finikso komanda savo aikštėje 97:95 (26:25, 34:26, 19:30, 18:14) parklupdė Memfio „Grizzlies“ krepšininkus. T. Danielsas lemtingą metimą pataikė iki rungtynių pabaigos likus 17 sekundžių. Paskutinės „Grizzlies“ atakos tikslo nepasiekė. Mačo didvyris T. Danielsas iš viso pelnė 14 taškų. 26-erių krepšininkas pataikė visas penkias baudas.
2017-12-22

Rezultatyviose rungtynėse – blankus Jonas Valančiūnas

Toronto „Raptors“ pelnė 126 taškus, septyni komandos nariai surinko dviženklį skaičių. Vis dėlto, krepšininkas iš Lietuvos Jonas Valančiūnas šiąnakt neblizgėjo. Kanados komanda savo aikštėje 126:113 (36:23, 19:23, 42:33, 29:34) nugalėjo Finikso „Suns“. Pastaroji pirmavo kelias pirmąsias minutes (3:0, 5:2, 7:6). Vėliau iniciatyvą perėmė „Raptors“ ir buvo priekyje iki pat rungtynių finišo. Komandas dažniausiai skyrė 10–15 taškų, bet iki ketvirtojo kėlinio pradžios atotrūkis išaugo.
2017-12-06

NBA. Dar vienas trigubas serbo dublis, čempionų ir lyderių pergalės

NBA dar vieną trigubą dublį atliko jaunasis serbas Nikola Jokičius. Pergalę iškovojo absoliuti lygos lyderė Oklando „Warrios“, čempionės titulą ginanti Klivlendo „Cavaliers“. 22-ejų serbas trigubą dublį surinko šeštąkart sezone. Vis dėlto, to pergalei nepakako – N. Jokičiaus atstovaujama Denverio „Nuggets“ svečiuose 114:122 neatsilaikė prieš Šarlotės „Hornets“. Šeimininkai blokavo 11 varžovų metimų.