chandleris parsonsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chandleris parsonsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chandleris parsonsas“.

Jonui Valančiūnui sėdus ant suolo, „Raptors“ parklupdė „grizlius“

„Toronto Raptors“ (16-7) spurtavo Jonui Valančiūnui atsisėdus ant suolo ir išvykoje 116:107 (25:34, 32:28, 35:31, 24:14) įveikė „Memphis Grizzlies“ (8-17) ekipą. Pergalę „Raptors“ nukalė ketvirtajame kėlinyje, kurį lietuvis praleido ant suolo. J. Valančiūnas buvo pakeistas iki trečiojo kėlinio pabaigos likus mažiau nei penkioms minutėms ir aikštėje daugiau nebepasirodė. „Raptors“ tuomet turėjo šešių taškų deficitą (77:83), tačiau JV sėdus ant suolo, svečiai spurtavo 8:0 ir išsiveržė į priekį.
2017-12-09

Be Donato Motiejūno rungtyniaujantis Hjustono „Rockets“ iškovojo pergalę

Devintą pergalę dvidešimtose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo aštuntąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis ir be Donato Motiejūno rungtyniaujantis Hjustono „Rockets“ (9/11) klubas. Penktadienį svečiuose 20,3 tūkst.
2015-12-05

Absoliutus NBA lygos lyderis įveikė ir Dalaso krepšininkus

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliutus lygos lyderis "Golden State Warriors" (39 pergalės ir 8 pralaimėjimai) klubas. Trečiadienį namuose 19,6 tūkst.
2015-02-05

NBA: Donatas Motiejūnas svariai prisidėjo prie „Rockets“ pergalės

Trečią pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penktąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono "Rockets" (32 pergalės ir 14 pralaimėjimų) klubas. Trečiadienį namuose 18,2 tūkst.
2015-01-29

„Trail Blazers“ sutriuškino Dalaso krepšininkus

Trečią pergalę penktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į ketvirtą vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje pakilo Portlando "Trail Blazers" klubas, ketvirtadienį namuose 108:87 (20:24, 26:26, 35:18, 27:19) sutriuškinęs aštuntojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančius Dalaso "Mavericks" (3 pergalės ir 2 pralaimėjimai) krepšininkus.
2014-11-07

D. Motiejūno komandos draugas Ch. Parsonsas pasiekė NBA tritaškių rekordą

Hjustono „Rockets“ žaidėjas Chandleris Parsonsas penktadienį pasiekė NBA rekordą. Donato Motiejūno komandos draugas per 24 minutes pataikė net 10 tritaškių, skelbia sportin.lt. Per pirmuosius du kėlinius Ch.Parsonsas mače prieš Memfio „Grizzlies“ ekipą iš tolo nepataikė nė sykio, bet prabilo antroje pusėje. Trečiajame ketvirtyje Ch.Parsonsas pateikė visus 6 tolimus metimus, o paskutiniame kėlinyje realizavo 4 iš 5 tritaškių.