„Newcastle United“ prisiminė Anglijos „Premier“ lygos pergalės džiaugsmą. Po metų pertraukos į aukščiausiąjį divizioną grįžusi komanda pralaimėjo pirmuosius du turus, bet trečiajame šeštadienį namie 3:0 (1:0) sutriuškino Londono „West Ham United“.

36-ąją minutę įvartį pelnė Joselu, 72-ąją – Ciaranas Clarkas, 86-ąją – Aleksandaras Mitrovičius.

Rezultatyviai baigėsi dar vienos „Premier“ lygos rungtynės. Jose „Swansea City“ svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo Londono „Crystal Palace“.

Svečiai įvarčius pelnė prieš pat pertrauką ir iškart po jos. 44-ąją minutę įmušė Tammy Abrahamas, 48-ąją – Jordanas Ayew.

„Huddersfield Town“ bei „Southampton“ sužaidė be įvarčių.

Nerezultatyviomis lygiomis baigėsi ir „Watford“ bei „Brighton and Hove Albion“ susitikimas.

24-ąją minutę iš aikštės išvytas šeimininkų atstovas Miguelis Britosas.