miguelis britosas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „miguelis britosas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „miguelis britosas“.

„Newcastle United“ prisiminė pergalės džiaugsmą

„Newcastle United“ prisiminė Anglijos „Premier“ lygos pergalės džiaugsmą. Po metų pertraukos į aukščiausiąjį divizioną grįžusi komanda pralaimėjo pirmuosius du turus, bet trečiajame šeštadienį namie 3:0 (1:0) sutriuškino Londono „West Ham United“. 36-ąją minutę įvartį pelnė Joselu, 72-ąją – Ciaranas Clarkas, 86-ąją – Aleksandaras Mitrovičius. Rezultatyviai baigėsi dar vienos „Premier“ lygos rungtynės.
2017-08-26

Audringas startas tęsiasi: šešių įvarčių rungtynėse – stebuklingas „Watford“ išsigelbėjimas

Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau lyja įvarčiais. Septyni įvarčiai pelnyti pirmosiose, penki – antrosiose rungtynėse. Jose „Watford“ futbolininkai šeštadienį namie 3:3 (1:2) sužaidė su „Liverpool“. Pirmasis kėlinys tapo tikru Jurgeno Kloppo galvos skausmu. 8-ąją minutę kairiuoju kraštu nurūko Dionas Pereira.
2017-08-12

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.