24
„Liverpool“ (nuotr. SCANPIX)

Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau lyja įvarčiais. Septyni įvarčiai pelnyti pirmosiose, penki – antrosiose rungtynėse. Jose „Watford“ futbolininkai šeštadienį namie 3:3 (1:2) sužaidė su „Liverpool“.

24

Pirmasis kėlinys tapo tikru Jurgeno Kloppo galvos skausmu.

8-ąją minutę kairiuoju kraštu nurūko Dionas Pereira. Nors „Liverpool“ nuo šios atakos apsigynė, po Jose Holebo pakelto kampinio įmušė Stefano Okaka (1:0).

29-ąją minutę po puikaus Emre Cano perdavimo pasižymėjo Sadio Mane (1:1).

Po trijų minučių „Watford“ vėl pirmavo. Šeimininkus į priekį išvedė tikslus Abdoulaye Doucoure smūgis (1:2).

Antrasis kėlinys „Liverpool“ komandai buvo daug geresnis.

55-ąją minutę baudos aikštelėje neleistinai sustabdytas Mohamedas Salah. Vartininkas Heurelho Gomesas ne tik pargriovė egiptietį, o ir iškart stojo gintis nuo Roberto Firmino 11 metrų baudinio. Vartų sargui komandos išgelbėti nepavyko. R. Firmino mušė į kairę, o H. Gomesas krito į dešinę (2:2).

57-ąją minutę R. Firmino atliko rezultatyvų perdavimą, skersavęs kamuolį iš kairės. Įvartį pelnė prie vartų buvęs M. Salah (3:2).

„Liverpool“ futbolininkai turėjo dar ne vieną galimybę pasižymėti. Itin grėsmingos buvo standartinės padėtys. Jų smaigaliuose dažnai atsidurdavo vidurio gynėjai – Dejanas Lovrenas ir Joelis Matipas. Kartą kamuolys atsimušė į skersinį.

Galiausiai „Watford“ komanda išsigelbėjo. 93-ąją minutę sumaištimi prie svečių vartų pasinaudojo ir rezultatą išlygino Miguelis Britosas (3:3).