aleksandaras mitrovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksandaras mitrovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksandaras mitrovičius“.

Įspūdingas „Fulham“ sugrįžimas: Mitrovičiaus dublis atėmė iš „Liverpool“ 2 taškus

Londono „Fulham“ klubas po metų pertraukos su trenksmu grįžo į Anglijos „Premier“ lygą. Marco Silvos auklėtiniai namuose lygiosiomis 2:2 sužaidė su lygos vicečempionais „Liverpool“ futbolininkais. Jurgeno Kloppo auklėtiniai tingiai pradėjo rungtynes ir pirmomis rungtynių minutėmis susidūrė su aktyviu aikštės šeimininkų spaudimu.
2022-08-06

Anglija: nutrauktas žvaigždės prakeiksmas ir penki įvarčiai Londono derbyje

Centrinėse Anglijos „Premier“ lygos antrojo turo rungtynėse įmušti penki įvarčiai. Londono „Chelsea“ savo stadione 3:2 (2:2) palaužė to paties miesto „Arsenal“ futbolininkus. Keturi įvarčiai pelnyti pirmajame kėlinyje. Puikiomis progomis nepasinaudojo iš dėkingų padėčių į vartus nepataikę „Arsenal“ lyderiai Mesutas Ozilas ir Pierre’as-Emerickas Aubameyangas. Į kiekvieną šių momentų įvarčiais atsakė „Chelsea“. 9-ąją minutę po Marcoso Alonso perdavimo iš kairės įmušė Pedro.
2018-08-18

Serbams pergalę nukalė nuostabus gynėjo įvartis

32-ejų gynėjas Aleksandaras Kolarovas tobulai realizavo tolimą baudos smūgį, padėdamas Serbijos rinktinei iškovoti minimalią pergalę. Balkanų pusiasalio komanda pirmosiose pasaulio čempionato rungtynėse 1:0 (0:0) nugalėjo Kosta Rikos futbolininkus. Samaroje vykusio mačo pradžioje porą kartų varžovų vartams smūgiais galva pagrasino Geancarlo Gonzalezas. Gynėjas pirmąsyk mušė tiesiai į vartininką Vladimirą Stojkovičių. Vėliau kostarikietis į stačiakampį nepataikė.
2018-06-17

„Newcastle United“ prisiminė pergalės džiaugsmą

„Newcastle United“ prisiminė Anglijos „Premier“ lygos pergalės džiaugsmą. Po metų pertraukos į aukščiausiąjį divizioną grįžusi komanda pralaimėjo pirmuosius du turus, bet trečiajame šeštadienį namie 3:0 (1:0) sutriuškino Londono „West Ham United“. 36-ąją minutę įvartį pelnė Joselu, 72-ąją – Ciaranas Clarkas, 86-ąją – Aleksandaras Mitrovičius. Rezultatyviai baigėsi dar vienos „Premier“ lygos rungtynės.
2017-08-26

Turkai nugalėjo suomius, serbai – gruzinus

2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyras penktadienį Europoje startavo rungtynėmis Turkijoje ir Gruzijoje. Turkai šventė pergalę, gruzinai pralaimėjo. Turkai Antalijoje 2:0 (2:0) nugalėjo suomius. Šeimininkai viską išsprendė rungtynių pradžioje. 9-ąją ir 13-ąją minutėmis kamuolį į vartus nukreipė Cenkas Tosunas. Turkijos rinktinė (8 taškai) I grupėje užima trečiąją poziciją. Suomijos komanda (1 tšk.) – paskutinė, šešta.
2017-03-24

„Lietuvos ryto“ varžovai šventė pergalę

Adrijos krepšinio lygos rungtynėse Belgrado „Partizan“ krepšininkai namuose 72:58 (19:8, 26:20, 8:11, 19:19) nugalėjo Sarajevo „Bosnos“ komandą. Nugalėtojams Aleksandaras Maričius pelnė 16 taškų, Lesteris Mccalebbas – 13, Aleksandaras Mitrovičius – 9 taškus. Pralaimėjusiems Goranas Bajičius įmetė 19 taškų, Suadas Šehovičius – 12, Seidas Hairičius pridėjo 11 taškų.