Londono „Fulham“ klubas po metų pertraukos su trenksmu grįžo į Anglijos „Premier“ lygą. Marco Silvos auklėtiniai namuose lygiosiomis 2:2 sužaidė su lygos vicečempionais „Liverpool“ futbolininkais.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai tingiai pradėjo rungtynes ir pirmomis rungtynių minutėmis susidūrė su aktyviu aikštės šeimininkų spaudimu. Nors kamuolio kontrolė nuo rungtynių pradžios priklausė Jurgeno Kloppo auklėtiniams ir įpusėjus pirmajam kėliniui siekė net 70 proc, tačiau daugiau pavojingų progų turėjo Londono futbolininkai.

30-ą rungtynių minutę kilo rimtas gaisras prie brazilo Alissono vartų, kai po spaudimo kamuolį perėmęs „Fulham“ krašto saugas adresavo kamuolį į baudos aikšelę kirtusiam puolėjui Aleksandaras Mitrovičiui, tačiau šiam pritrūko vos kelių centimetrų ir kamuolio galva jis nelietė.

Vos po kelių akimirkų 32-ą rungtynių minutę aikštės šeimininkai surengė dar vieną panašų išpuolį dešiniuoju aikštės kraštu ir šįsyk gynėjo Kenny Tete į baudos aikštelę pasiųstą kamuolį tas pats A. Mitrovičius tiksliai galva nukreipė į vartus 1:0.

Rezultatą raudonieji sugebėjo išlyginti tik 64-ąją minutę, kai po keitimo aikštėje pasirodęs Darwinas Nunezas tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išlygino  šių rungtynių rezultatą 1:1.

Tačiau jau 72-ąją minutę A. Mitrovičius sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Fulham” naudai 2:1.

Itin suaktyvinęs „Liverpool“ puolimą A. Nunezas prisidėjo ir prie antrojo savo ekipos įvarčio. Mohamedas Salah 80-ąją minutę pasinaudojo subyrėjusia varžovų gynyba ir po urugvajiečio perdavimo pasiuntė kamuolį į vartus bei vėl atstatė pusiausvyrą 2:2.  Per likusį laiką ir penkias teisėjo pridėtas minutes abejoms komadoms pasižymėti jau nebepavyko.

Įspūdingą žaidybinę formą kovingasis serbas A. Mitrovičius atsinešė iš praėjusio sezono, kuomet su 43-ejais pelnytais įvarčiai tapo visų laikų „Championship“ pirmenybių rekordininku.

Tuo tarpu „Liverpool“ gelbėtoju tapo tapo iš Lisabonos „Benfica“ net už 75 mln. eurų šią vasarą įsigytas D. Nunezas.

Iškart po šių rungtynių „Premier“ lygoje bus sužaisti dar penki susitikimai.